MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός 1-3

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Ζυγού 1-0

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης 2-1

Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός 0-0

Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου 3-1

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

Δόξα Θεολόγου – Ηρακλής Ζυγού

Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης

Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας

Ρεπό: Πανσερραϊκός


 

2ος όμιλος

14η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-2

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Θερμαϊκός Θέρμης 0-5

Εδεσσαϊκός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 4-0

Θύελλα Σαρακηνών – Φλώρινα 5-0

Καλλικράτεια – Αλμωπός Αριδαίας 1-1

Μακεδονικός – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καλλικράτεια

Αστραπή Μεσοποταμίας – Άρης Παλαιοχωρίου

Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών

Νίκη Αγκαθιάς – Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Φλώρινα – Εδεσσαϊκός

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα


 

3ος όμιλος

11η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς 3-1

Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου 1-2

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισα 1-1

Δίας Δίου – Αλμυρός 1-2

Μετέωρα Καλαμπάκας – ΑΟ Σελλάνων 0-0

Ποταμιά – Πιερικός 1-3

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά

Δίας Δίου – Μετέωρα Καλαμπάκας

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας

Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου

Πιερικός – Αταλάντη


 

4ος όμιλος

11η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Αστέρας Ιτέας 4-2

Απόλλων Ευπαλίου – Πρέβεζα 3-0

Αχέροντας Καναλακίου – Πόντιοι Καραγιαννίων 1-2

Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας 0-2

Λευκίμμη – Σούλι Παραμυθιάς 0-1

Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός 2-1

Τηλυκράτης – Μεσολόγγι 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

Αναγέννηση Άρτας – Πόντιοι Καραγιαννίων

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου

Λευκίμμη – Τηλυκράτης

Μεσολόγγι – Μακεδονικός Φούφα

Ναυπακτιακός – Θιναλιακός

Πρέβεζα – Αχέροντας Καναλακίου

Σούλι Παραμυθιάς – Ανατολή Ιωαννίνων


 

5ος όμιλος

11η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός 2-1

Ακράτητος – Κερατσίνι 1-1

Άνω Μερά – Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Εθνικός – Ηλυσιακός 3-0

Θύελλα Καμαρίου – Μοσχάτο 0-2

Κηφισιά – Καλλιθέα 1-2

Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού 4-1

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

Άγιοι Ανάργυροι – Εθνικός

Ερμής Κορυδαλλού – Άνω Μερά

Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

Καλλιθέα – Ακράτητος

Κερατσίνι – Μοσχάτο

Πανθηραϊκός – Κηφισιά

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος


 

6ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αιολικός – Αήττητος Σπάτων (2/12)

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Νέα Αρτάκη 1-1

Κόρινθος 2006 – Θύελλα Ραφήνας 0-1

Παλληνιακός – ΑΟ Υπάτου1-1

Παναρκαδικός – Αχαρναϊκός 2-1

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

ΑΕΚ Τρίπολης – Αιολικός

Αήττητος Σπάτων – Νέα Αρτάκη

Αχαρναϊκός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Θύελλα Ραφήνας – Ρόδος

Κόρινθος 2006 – Παλληνιακός

Μαρκό – Παναρκαδικός

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου


 

7ος όμιλος

11η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών 3-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Ενωση Ερμιονίδας 4-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ζάκυνθος 1-3

Ναύπλιο – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0

ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός 1-0

Σπάρτη – Παναργειακός 1-0

Τσιλιβή – Πανγυθεατικός 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Σπάρτη

Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο

Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός – Τσιλιβή

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη


 

8ος όμιλος

12η αγωνιστική

Επισκοπή – Ρεθυμνιακός 6-0

Ηρόδοτος – Άγιος Νικόλαος 1-1

Πανακρωτηριακός – Ατσαλένιος 1-0

Πόρος – Γιούχτας 3-4

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Επόμενη Αγωνιστική (8/12)

Άγιος Νικόλαος – Επισκοπή

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πόρος

Ατσαλένιος – Γιούχτας

Ρεθυμνιακός – Πανακρωτηριακός

Ρεπό: Ηρόδοτος

Πρώτος ο Πανσερραϊκός
EVENTS