MENU

Με την εξαίρεση τεσσάρων αναμετρήσεων που αναβλήθηκαν λόγω κρουσμάτων κορωνοϊού σε μία από τις αντίπαλες ομάδες, όλη η αγωνιστική δράση στους 10 ομίλους της Γ' Εθνικής εξελίχθηκε ομαλά.

Διαβάστε αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά όμιλο:

1ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων 2-3
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-1
Μ.Αλεξ.Ορφανίου – Αετός Οφρυνίου 3-1
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-0
Πανδραμαϊκός – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α.

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Γιαννιτσών 1-3
Θύελλα Σαρακηνών – Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2-1
Αετός Βαρβάρας – Μακεδονικός 2-2
ΠΟ Ν.Καλλικράτειας – Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3-0
ΑΝΑΒΟΛΗ Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-1
ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου 6-0
ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα 2-0
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα 0-1
Εθνικός Ν.Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου 1-0
ΠΟ Φήκης – Κοζάνη 0-1
ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου 3-0
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0 
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης 0-0
Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης 1-0 
ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη 2-0
Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός  0-3 α.α.
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

5ος όμιλος (8η αγωνιστική)
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς 0-1
Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Μοναστηρακίου 4-2
ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης 0-2 
ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κέρκυρα 1-0
ΑΝΑΒΟΛΗ Κτην.Αστ.Καληράχης – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας
ΑΝΑΒΟΛΗ Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Πανιώνιος – ΓΣ Ηλιούπολης 1-1
ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός 2-1
Φωστήρας – ΓΣ Μαρκό 3-1
(8/5) ΑΕ Μυκόνου – Αήττητος Σπάτων 1-2
ΑΝΑΒΟΛΗ Πανναξιακός – Προοδευτική
Ρεπό: Χαραυγιακός

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Παναρκαδικός – Ναύπλιο 2017 1-0
ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός 1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς 1-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Κορωνίδα Κοιλάδας 3-1
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Κηφισιάς 1-2
Μολαϊκός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
Ρεπό: Άρης Σκάλας

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

8ος όμιλος (8η αγωνιστική)
ΑΟ Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας 1-1
Αστέρας Βάρης – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-1
Αετός Λουτρών – Ακράτητος 1-1
Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου 3-0
Πανελευσινιακός – ΑΟ Πυλίου Κω 0-1
(7/5) ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Κοντακαιΐκων – Αιολικός 0-2

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

9ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Ναυπακτιακός – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0
Πάμισος Μεσσήνης – Παναιγιάλειος 0-1
Αίας Γαστούνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1
Παλληξουριακός – Αχαϊκή 1-0 
Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Τσιλιβή 2-1
Ρεπό: Ζάκυνθος

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

10ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Γιούχτας – Ρεθυμνιακός 2-0
Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας 4-1
Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου 1-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4-1
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου 0-5
Πλατανιάς – ΑΟ Αγίου Νικολάου 1-2
Άρης Περιβολίων – ΑΕ Νεάπολης 0-3 α.α.
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α.

Δείτε τη βαθμολογία του ομίλου ΕΔΏ.*

*Τη στιγμή που γράφεται το άρθρο, η ΕΠΟ ενδέχεται να μην έχει ενημερώσει πλήρως τις βαθμολογίες.

«Φουλ» δράση στη Γ' Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα από τους 10 ομίλους
EVENTS