Κουέστα 6:
Έκανε κάποιες επεμβάσεις στο παιχνίδι που κράτησαν τον Άρη, δεν φέρει ευθύνη στα γκολ που δέχτηκε.

Εμπακατά 4:
Αντιμετώπισε πολλές δυσκολίες από τους μεσοεπιθετικούς του ΠΑΟΚ πραγματοποιώντας ένα κακό παιχνίδι.

Φαμπιάνο 6:
Έδωσε πολύτιμες βοήθειες στην ομάδα του καθαρίζοντας αρκετές απειλητικές φάσεις του αντιπάλου χωρίς να αποφύγει όμως και τα λάθη.

Πίρσμαν 4:
Όπως και ο Εμπακατά είχε και αυτός θέματα στην άμυνα καθώς έκανε το πέναλτι στην φάση με τον Ντάντας, ενώ ήταν και άτυχος στη φάση του 3-2 του Ζίβκοβιτς με την μπάλα να χτυπά στο κεφάλι του πριν καταλήξει στα δίχτυα του Κουέστα.

Μαζικού 5:
Ορεξάτος ο πλάγιος μπακ καθώς είχε αρκετά ανεβάσματα στην επίθεση, έχοντας παράλληλα και μερικές δυσκολίες στην άμυνα, κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο.

Νταμπό 5:
Μετά τις τελευταίες δύο εμφανίσεις του, η αλήθεια είναι πως δεν είχε την ίδια

Ετέμπο 6:
Έδωσε πολλές μάχες στο χώρο της μεσαίας γραμμής, προσπάθησε να δώσει ηρεμία στην ομάδα του, έκανε αρκετά αβίαστα λάθη.

Νταρίντα 7:
Ο κορυφαίος του αγώνα. Έκανε και πάλι τα πάντα μέσα στο γήπεδο. Κερασάκι στην εμφάνισή του ένα ακόμα φανταστικό γκολ με το οποίο σε εκείνο το σημείο ο Άρης ισοφάρισε σε 2-2.

Ματέο Γκαρσία 6:
Ήταν ορεξάτος, είχε διάθεση, προσπάθησε να φτιάξει επικίνδυνες καταστάσεις στην αντίπαλη άμυνα, ενώ ήταν αυτός που πίεσε και τον Κουλιεράκη για να τον οδηγήσει στο λάθος στο 0-1.

Πάλμα 5:
Με καλές και κακές στιγμές στο παιχνίδι. Έμεινε από δυνάμεις. Έφτασε κοντά στο γκολ με την απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Καμαρά 6:
Πέτυχε το γκολ στο πρώτο ημίχρονο κάνοντας το 0-1 για την ομάδα του έχοντας παράλληλα και αρκετές επιθετικές πρωτοβουλίες. Γεμάτη εμφάνιση, αλλά και πολλά νεύρα που είχαν ως αποτέλεσμα την αποβολή του.