MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

2η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου 0-1

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων 2-1

Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης 2-2

Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής 0-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 2-1

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμοτείχου

Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου

Αναγέννηση Θαλασσιάς - Πανδραμαϊκός

Απόλλλων Παραλιμνίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού

Ηρακλής -Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου

 

2ος όμιλος

2η αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός 3-0

Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1

Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών 3-1

Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας Αναβλήθηκε

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Επόμενη Αγωνιστική

Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αναγέννηση Πλαγιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Εθνικός Γιαννιτσών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Καλλικράτεια

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

3ος όμιλος

2η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0

ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου 3-0

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-1

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Μετέωρα 1-0

Ελασσόνα – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2

Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα Αναβλήθηκε

Φήκη – Αετός Μακρυχωρίου 1-3

Ρεπό: Κοζάνη

Επόμενη Αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου – Ελασσόνα

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας

Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας

Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Κοζάνη – Δίας Δίου

Μακεδονικός Φούφα – Φήκη

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

Ρεπό: Μετέωρα

 

4ος όμιλος

2η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Αταλάντη – Φωκικός 0-1

Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου 0-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αλμυρός 2-0

Νέα Αρτάκη – Θησέας Αγριάς 1-1

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

Επόμενη Αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών – Αταλάντη

Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Αλμυρός

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άγιος Ματθαίος – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-1

Αχέροντας Καναλακίου – Λευκίμμη 2-1

Θύελλα Κατσικά – Αναγέννηση Άρτας 1-2

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης 0-2

Μεσολόγγι – Αμβρακικός Λουτρού 0-1

Παναγρινιακός – Κασσιόπη 5-1

Πρέβεζα – Θύελλα Μοναστηρακίου 2-1

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Άγιος Ματθαίος

Θύελλα Μοναστηρακίου – Μεσολόγγι

Κασσιόπη – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης

Λευκίμμη – Αμβρακικός Λουτρού

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Πρέβεζα

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικά

Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Φωστήρας 1-0

Εθνικός – Ηλιούπολη 0-1

Μαρκό – Μοσχάτο 0-0

Πανιώνιος – Πανναξιακός 4-1

Χαραυγιακός – ΑΕ Μυκόνου 2-1

Ρεπό: Προοδευτική

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Μυκόνου – Μάρκο

Ηλιούπολη – Μοσχάτο

Πανναξιακός – Χαραυγιακός

Προοδευτική – Πανιώνιος

Φωστήρας – Εθνικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

7ος όμιλος

2η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ 2-1

Κηφισιά – Ένωση Ερμιονίδας 2-0

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1

Μολαϊκός – Πανναυπλιακός 1-1

Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός 1-0

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας 0-1

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός

Ένωση Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς

Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας

ΠΑΟ Ρουφ – Κηφισιά

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

 

8ος όμιλος

2η αγωνιστική

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας 2-2

Ακράτητος – Πανελευσινιακός 0-5

ΑΟ Πυλίου Κω – Αίας Σαλαμίνας 1-2

Αστέρας Βάρης – Καραβάς 3-0

Κερατσίνι – Πυθαγόρας Σάμου (19/10)

Μικρασιατική Χίου – Αετός Λουτρών 1-2

Επόμενη Αγωνιστική

Αετός Λουτρών – ΑΕ Πυλίου Κω

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός

Αστέρας Βάρης – Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος

Καραβάς – Κερατσίνι

Πυθαγόρας Σάμου – Μικρασιατική Χίου

 

9ος όμιλος

2η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος 0-1

Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου 1-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αίας Γαστούνης Αναβλήθηκε

Ναυπακτιακός – Παναιγιάλειος 1-1

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός 1-0 

Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης 0-1

Ρεπό: Θύελλα Πατρών

Επόμενη Αγωνιστική

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος

Τσιλιβή – Αχαϊκή

Ρεπό: Παλληξουριακός

 

10ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Άρης Σούδας 2-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου 3-0

Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-6

Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου 0-1

Νεάπολη – Ατσαλένιος 0-2

Παλαιόχωρα- Πλατανιάς 2-0

Πόρος – Ηρόδοτος 0-1

Ρεθυμνιακός – Δαμάστα 2-0

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Νεάπολη

Άρης Ρεθύμνου – Άγιος Νικόλαος

Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Αστέρας Ρεθύμνου – Άγιος Νικόλαος

Ατσαλένιος – Δαμάστα

Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός

Παλαιόχωρα – Γιούχτας

Πλατανιάς – Αλμυρός Γαζίου

 

 

Γ΄Εθνική: Περίπατο ο Πανελευσινιακός, δύο στα δύο η Κηφισιά
EVENTS