MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

12η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης 3-1

Δόξα Θεολόγου – Ηρακλής Ζυγού 0-0

Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός 2-1

Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης 3-1

Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0

Ρεπό: Πανσερραϊκός

Επόμενη Αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου – Πανδραμαϊκός

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Ξάνθης

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου

Ηρακλής Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης

Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου

Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός

Ρεπό: Αετός Ορφανού

 

2ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός 2-1

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καλλικράτεια 0-0

Αστραπή Μεσοποταμίας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Νίκη Αγκαθιάς – Αγροτικός Αστέρας Διακ.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-1

Φλώρινα – Εδεσσαϊκός 0-0

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

Επόμενη Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Αστραπή Μεσοποταμίας

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Σειρήνα

Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σαρακηνών

Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης

Καλλικράτεια – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φλώρινα

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας


 

3ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-2

ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά 2-1

Δίας Δίου – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-0

Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας 2-0

Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά 5-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου 3-2

Πιερικός – Αταλάντη 4-0

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός

Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων

Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός

Μετέωρα Καλαμπάκας – Ποταμιά

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς


 

4ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Πόντιοι Καραγιαννίων 1-1

Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου 3-1

Λευκίμμη – Τηλυκράτης 1-1

Μεσολόγγι – Μακεδονικός Φούφα 3-0

Ναυπακτιακός – Θιναλιακός 3-1

Πρέβεζα – Αχέροντας Καναλακίου 2-2

Σούλι Παραμυθιάς – Ανατολή Ιωαννίνων 3-2

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας- Πρέβεζα

Ανατολή Ιωαννίνων – Λευκίμμη

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέροντας Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας

Θιναλιακός – Μεσολόγγι

Πόντιοι Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα


 

5ος όμιλος

12η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Εθνικός 0-1

Ερμής Κορυδαλλού – Άνω Μερά 1-2

Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου 1-2

Καλλιθέα – Ακράτητος 3-0

Κερατσίνι – Μοσχάτο 1-2

Πανθηραϊκός – Κηφισιά 3-1

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος 1-1

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

Ακράτητος – Πανθηραϊκός

Άνω Μερά – Φωστήρας

Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

Κερατσίνι – Ηλυσιακός


 

6ος όμιλος

12η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Αιολικός 1-1

Αήττητος Σπάτων – Νέα Αρτάκη 2-0

Αχαρναϊκός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 0-2

Θύελλα Ραφήνας – Ρόδος 1-1

Κόρινθος 2006 – Παλληνιακός 0-2

Μαρκό – Παναρκαδικός 3-1

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

Επόμενη Αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Αχαρναϊκός

Αιολικός – ΑΟ Υπάτου

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Μαρκό

Νέα Αρτάκη – ΑΕΚ Τρίπολης

Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας

Ρόδος – Κόρινθος 2006

Ρεπό: Παλληνιακός


7ος όμιλος

12η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Σπάρτη 0-0

Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2-1

Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας 3-1

Παναργειακός – Τσιλιβή 2-2

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-3

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη 0-4

Επόμενη Αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναργειακός

Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδας

Ναύπλιο – Πανηλειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Σπάρτη – Τσιλιβή


8ος όμιλος

13η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Επισκοπή 1-4

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πόρος 0-1

Ατσαλένιος – Γιούχτας 1-1

Ρεθυμνιακός – Πανακρωτηριακός 2-2

Ρεπό: Ηρόδοτος

Επόμενη Αγωνιστική

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Πανακρωτηριακός – Άγιος Νικόλαος

Πόρος – Ηρόδοτος

Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος

Ρεπό: Επισκοπή

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS