MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

13η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου – Πανδραμαϊκός 1-3

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Ξάνθης 6-0

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου 0-1

Ηρακλής Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2

Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός 0-5

Ρεπό: Αετός Ορφανού

Επόμενη Αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Κάτω Καμήλας

Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού

Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Θεολόγου

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Ζυγού

Ρεπό: Κιλκισιακός

 

2ος όμιλος

16η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0

Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α

Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης 3-1

Καλλικράτεια – Νίκη Αγκαθιάς 2-0

Μακεδονικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φλώρινα 2-1

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αλμωπός Αριδαίας

ΑΟ Σειρήνα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός

Αστραπή Μεσοποταμίας – Καλλικράτεια

Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θύελλα Σαρακηνών – Αγροτικός Αστέρας

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός


 

3ος όμιλος

13η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός 0-0

Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων 2-4

Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας 3-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου 0-1

Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός 1-3

Μετέωρα Καλαμπάκας – Ποταμιά 6-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς 1-2

Επόμενη Αγωνιστική

Αλμυρός – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Μετέωρα Καλαμπάκας

Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πιερικός – Θησέας Αγριάς

Ποταμιά – Αταλάντη

 

 

4ος όμιλος

13η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας- Πρέβεζα 2-1

Ανατολή Ιωαννίνων – Λευκίμμη 2-2

Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς 0-1

Αχέροντας Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

Θιναλιακός – Μεσολόγγι 3-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός 4-0

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα 3-1

Επόμενη Αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Τηλυκράτης

Αστέρας Ιτέας – Αναγέννηση Άρτας

Λευκίμμη – Απόλλων Ευπαλίου

Μακεδονικός Φούφα – Θιναλιακός

Μεσολόγγι – Πόντιοι Καραγιαννίων

Ναυπακτιακός – Πρέβεζα

Σούλι Παραμυθιάς – Αχέροντας Καναλακίου

 

5ος όμιλος

13η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά 0-1

Ακράτητος – Πανθηραϊκός Αναβλήθηκε

Άνω Μερά – Φωστήρας Αναβλήθηκε

Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού 1-1

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι Αναβλήθηκε

Κερατσίνι – Ηλυσιακός 1-0

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Κερτασίνι

Άνω Μερά – Άγιος Ιερόθεος

Ερμής Κορυδαλλού – Θύελλα Καμαρίου

Καλλιθέα – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Ακράτητος

Πανθηραϊκός – Μοσχάτο

Φωστήρας – Εθνικός

 

6ος όμιλος

13η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Αχαρναϊκός 1-0

Αιολικός – ΑΟ Υπάτου 2-3

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Μαρκό 1-2

Νέα Αρτάκη – ΑΕΚ Τρίπολης 4-0

Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας 3-0

Ρεπό: Παλληνιακός

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Αχαρναϊκός

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη

Θύελλα Ραφήνας – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Κόρινθος 2006 – Παναρκαδικός

Μαρκό – Αήττητος Σπάτων

Ρόδος – Παλληνιακός

Ρεπό: Αιολικός


 

7ος όμιλος

13η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών 2-1

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναργειακός 3-0

Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδας 0-0

Ναύπλιο – Πανηλειακός 2-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός 2-0

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-2

Σπάρτη – Τσιλιβή 3-1

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Αστέρας Βλαχιώτη

Θύελλα Πατρών – Ναύπλιο

Παναργειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Πανγυθεατικός – Ένωση Ερμιονίδας

Πανηλειακός – Ζάκυνθος

ΠΑΟ Βάρδας – Σπάρτη

Τσιλιβή – Διαγόρας Βραχνέϊκων

 

8ος όμιλος

14η αγωνιστική

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0

Πανακρωτηριακός – Άγιος Νικόλαος 2-0

Πόρος – Ηρόδοτος 1-2

Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος 0-1

Ρεπό: Επισκοπή

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Ρεθυμνιακός

Ατσαλένιος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Επισκοπή – Πόρος

Ηρόδοτος – Γιούχτας

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS