MENU

1ος Όμιλος Αποτελέσματα

Λοκρός Αταλάντης-ΟΦΗ 82-69
Πανελευσινιακός-Αιγάλεω 74-66
Παπάγου-Δούκας 77-57
Πρωτέας Βούλας-Πανερυθραϊκός 87-85 (76-76 κ.αγ)
Μαρούσι-Μανδραϊκός 86-76
Μεγαρίδα-Ιωνικός ΝΦ 88-52
Πεντέλη-Έσπερος Καλλιθέας (20/11)
ΚΑΟ Μελισσίων-Εθνικός Πειραιά (20/11)

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΟΦΗ 82-69
Τα δεκάλεπτα: 25-21, 49-35, 68-51, 82-69
Διαιτητές :  Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Παπαδόπουλος Χρ.  
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Ανδρέου, Μάρκου 3 (1), Φωτιτζόγλου 10 (2), Παπαπέτρος 8 (2), Καρασταθής, Μπολμάτης, Μάτος Αν. 33 (4), Μάτος Αγ. 7 (1), Πάππος 4, Ψάλτου 17.
ΟΦΗ (Ράλλης): Μποχωρίδης 16 (2), Κριθινάκης 3 (1), Τσερκιτζόγλου 3, Καραδολάμης 7 (2), Αγαπιάδης 12 (1), Τασιούδης 5 (1), Πετράκης 17, Μπουμπάρης 4, Πάλλης 2.

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ 74-66
Τα δεκάλεπτα: 21-15, 36-32, 51-50, 74-66
Διαιτητές: Σκαλτσής-Φασόλης-Κούλης Χαρ.
Πανελευσινιακός (Καραχάλιος-Βούλγαρης): Μπάλλας, 13 (2), Καράμπελας 3 (1), Κεφάλας, Σταθόπουλος 10, Παπαδιονυσίου 16 (3), Κρασσάκης, Αναγνωστόπουλος 18,Ψαρόπουλος 14 (2)
Αιγάλεω (Λιόγας): Κυριακόπουλος 6 (2), Τσαμπής 12, Αγγελόπουλος, Καράβολας 15, Κούρτης 17 (2), Οικονομόπουλος Κ. 2, Οικονομόπουλος Α., Τσιαμπάς 3 (1), Δόξας 11  

ΠΑΠΑΓΟΥ – ΔΟΥΚΑΣ 77-57
Τα δεκάλεπτα : 22-16, 38-27 , 56-37, 77-57
Διαιτητές : Πόντας-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς  
Παπάγου (Διαμαντόπουλος): Παπαζησης, Κώτσης, Τρίχας 6(2), Κυρίτσης 9, Χρυσός 8, Καρακατσάνης, Ρεγκούζας, Ψαθάς 8(2), Αγγελόπουλος 10, Σωφρονάς 21(2 τριπ., 9 ριμπ, 5 ασίστ), Τσιτσιγιάννης 6, Μπασδέκης 9(3).
Δούκας (Αγγέλου) : Σεργιένκο 19(1), Τζελέλης 4, Ζαραιδώνης 2, Σακελλαρίου 7(1), Ζαρκαδούλας 5(1), Γκίνης 5(1), Μαράντος 7, Τζεμης 8.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 86-76
Τα δεκάλεπτα: 18-20, 46-34, 68-61, 86-76
Διαιτητές: Αποστολίδης-Παυλόπουλος-Γρίβα
Μαρούσι (Σκαραφίγκας): Διαμαντοπούλος 2, Λάππας 16(1), Ξυδάς 11(2), Σουρλής, Μπακέας Θ., Κανέλλης 5 (1), Παπαγεωργόπουλος 24 (1), Δούκας, Μπακέας Γ. 3 (1), Λιούνης, Γιαννόπουλος, Γκαγκαλούδης 25 (3),
Μανδραϊκός (Κατσούνης): Γεωργίου 6 (1), Καραμπάτσος 11 (1), Ροδοστόγλου 14 (1), Βεσκούκης 11 (2), Μαγιντόμπε 5 (1), Τσιάκος 14, Γκουαλτιέρι 5 (1), Μαλτέζος 2, Σκούφης 8 (2), Παπανικολάου, Λυτόπουλος, Μαρουγκας

Η Βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

1.Αιγάλεω (3-1) 7
2.Παπάγου (3-1) 7
————————————–
3.Μεγαρίδα (3-1) 7
4.Πανελευσινιακός* (3-0) 6
5.Μαρούσι* (3-0) 6
6.Μανδραϊκός (2-2) 6
7.Πεντέλη* (2-1) 5
8.Πανερυθραϊκός (1-3) 5
9.Δούκας (1-3) 5
10.ΟΦΗ (1-3) 5
11.Λοκρός Αταλάντης (1-3) 5
12.Πρωτέας Βούλας (1-3) 5  
————————————–
13Έσπερος Καλλιθέας** (2-0) 4
14.ΚΑΟ Μελισσίων* (1-2) 4  
15.Ιωνικός ΝΦ (0-4) 4
16.Εθνικός Πειραιά** (1-1) 3
*Έχουν ένα αγώνα λιγότερο
** Έχουν δυο παιχνίδια λιγότερα

Η Επόμενη Αγωνιστική (5η, 03/11)

Αιγάλεω – Πεντέλη
Έσπερος Καλλιθέας – Παπάγου
Δούκας – Πρωτέας Βούλας
Πανερυθραϊκός – Μαρούσι
Μανδραϊκός – ΚΑΟ Μελισσίων
Εθνικός Πειραιά – Μεγαρίδα
Ιωνικός ΝΦ – Λοκρός Αταλάντης
ΟΦΗ – Πανελευσινιακός  

2ος Όμιλος Αποτελέσματα

ΧΑΝΘ-ΠΑΣ Γιάννινα 56-66
Έσπερος Λαμίας-Ευκαρπία 77-81
Γέφυρα-Ερμής Λαγκαδά 65-73
Δόξα Λευκάδας-Μαχητές Πειραματικό Πευκών 67-62
Πρωτέας Γρεβενών-Στρατώνι 76-77 (68-68 κ.αγ)
Αίας Ευόσμου-ΚΑΟ Χαλκιδικής 79-40
Πολύγυρος-Φάρσαλα 66-75
Καβάλα-Κομοτηνή 72-64

ΧΑΝΘ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 56-66
Τα δεκάλεπτα : 13-19, 25-37, 41-47, 56-66  
Διαιτητές : Παπαγεωργίου-Ταρενίδης Κ.-Εκίζογλου  
ΧΑΝΘ  (Νικολαϊδής) : Βαζούκης 7(2), Στεφανίδης 14(2), Απαζίδης 8, Θεοδωρίδης 4 (1), Μπαλάσκας 5(1), Μαλαδιανός, Κουτουξίδης 10(1), Καραγεωργίου 2, Τσιριλάκης , Λογοθέτης 4, Μαργαριτόπουλος, Μερμίγκης 2
ΠΑΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος) : Νίκας, Ντόβας 16(4), Μαυρογιάννης 13, Καραγκιολίδης, Ναούμης 7(1), Μάντζιος 6, Πάτρας 10, Κωστούλας, Γιωτάκης, Μανάκας 14, Τσίρμπας, Αναγνώστου.

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ 67-62
Τα δεκάλεπτα : 20-15, 36-28, 50-44, 67-62  
Διαιτητές :  Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Χρυσάφης  
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης) : Βακουφτσής 10(2), Αργυρός 3(1), Τσιαβές 16(2), Βαγενάς 6, Χρύσης 10(1), Αναγνωστόπουλος Γ 11(1), Αναγνωστόπουλος Χρ 8(1), Βάνης, Σταματέλος 3(1)
Μαχητές Πειραματικό Πευκών (Χατζηκυριακίδης) : Σιπιτάνος, Χατζηκυριακίδης 19(4), Γεωργίου 2, Κουντουράτζογλου 8(1), Μαυρίδης 8, Κλονάρας 7(1), Σικαλίδης 6, Βαιντερλής 4, Μητσάκης 8(2)

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 79-40
Τα δεκάλεπτα : 22-8, 45-18, 59-28, 79-40
Διαιτητές : Ξέρας-Παζώλης-Κοντογιάννης
Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος-Κόρκας) : Μπρούκς 8(2), Λαζαρίδης 11(2), Πετανίδης 3(1), Πουλιανίτης 8(1), Νησιώτης 4, Ζώτος 8(1), Σεκαδάκης 4(1), Στόλης, Καπινιάρης 20(1), Παπαπασχάλης 4, Κατσαούνης, Περιστεράκης 9(1)
ΚΑΟ Χαλκιδικής (Παναγιωτόπουλος) : Σερέτης, Σμυρλης 2, Φιλοξενίδης 7, Αλτίνης 2, Τυπος 3(1), Τογανίδης 1, Κωνσταντινίδης 5, Ζάχαρης 4, Γεωργίου 2, Χαρταβέλλας 4, Βρασταμηνος, Βλαγκόγιας 10(1).

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ 77-81
Τα δεκάλεπτα: 11-17, 31-41, 48-56, 77-81
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης
Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Γκούντγουιν 2, Μούτσα 19 (4), Στογιάνοβιτς 22 (3), Ρουμελιώτης 8 (2), Παπανικολάου, Τσιμίδης 13, Δαχρετζής, Μαντζούκας 6 (2), Σεργιανάι, Λάμπας, Γκιρίτσης 7
Ευκαρπία (Νίκου): Χατζημιχαηλίδης, Τουλούπης 7, Κιούρκας 5 (1), Χολέβας 17 (1), Ουλουσίδης 7, Απιδόπουλος 8 (2), Πλεξίδας 18 (3), Χατζίδης 2, Γκαβέζος 3 (1), Βαρίτης 11 (3), Πρεδάρης, Χαρτόπουλος 3(1)  

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ – Γ.Σ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 66-75
Τα δεκάλεπτα: 13-22, 26-38, 42-56, 66-75
Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν.-Θεοδώρου-Σαρακενίδης
Πολύγυρος (Τσούρμας): Αμπατζίδης 8(2), Πιπιλιάρης 30(1), Ντισλής 9(1), Δεληγκάρης, Βλάχος , Παπαθανασίου 1, Νικολόπουλος, Νούκαρης 8(1), Στόικος , Αμούτζιας , Αλεξιάδης 2, Γραβάνης 8 .
Γ.Σ.Φαρσάλων (Γιασάρης-Ρίζος):  Καλτσούνας, Βασιλείου, Παπαχρήστος 13, Τσούμας Σ. 16(3), Βρεττάς 8, Πεταλωτής 20(2),  Μουλάς 2, Δέσπος 12, Τσούκας 4(1), Στάνκοβιτς

Η Βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

1.ΠΑΣ Γιάννινα (4-0) 8
2.Φάρσαλα (3-0) 8
—————————–
3.ΧΑΝΘ (3-1) 7
4.Δόξα Λευκάδας (3-1) 7
5.Ευκαπρία (3-1) 7
6.Μαχητές Πευκών (2-2) 6
7.Καβάλα (2-2) 6
8.Ερμής Λαγκαδά (2-2) 6
9.Στρατώνι (2-2) 6
10.Πολύγυρος (2-2) 6
11.Πρωτέας Γρεβενών (1-3) 5
12.ΚΣ Γέφυρας (1-3) 5
—————————–
13.Κομοτηνή (1-3) 5
14.Έσπερος Λαμίας (1-3) 5
15.Αίας Ευόσμου (1-3) 5
16.ΚΑΟΧ (0-4) 4

Η επόμενη αγωνιστική (5η, 3/11)

ΠΣ Ευκαρπίας – Γέφυρα
Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας
Μαχητές Πειραματικού – Πρωτέας Γρεβενών
Στρατώνι – ΧΑΝΘ
ΠΑΣ Γιάννινα – Αίας Ευόσμου
Ευρώπη Πευκοχωρίου – ΑΟ Πολυγύρου
Φάρσαλα – Καβάλα
ΓΑΣ Κομοτηνή – Έσπερος Λαμίας

Ιστορική νίκη για Λοκρό Αταλάντης, «σκόνταψε» το Αιγάλεω
EVENTS