MENU

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

08:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Αγώνας πρώτο μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Αγώνας δεύτερο μέρος Red Bull Air Race World Championship, Ιαπωνία, Σίμπα

10:15 ΕΡΤ Play3

Ιωάννινα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U23 κωπηλασία

11:00 ΕΡΤ Play2

Τυνησία – Αγκόλα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Play1

Ακτή Ελεφαντοστού - Ν. Κορέα Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ Sports HD

Βενεζουέλα – Ρωσία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

11:30 ΕΡΤ2

Πουέρτο Ρίκο – Ιταλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

12:55 Eurosport 1

Μόντσα Αγώνες αυτοκινήτου

13:00 Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία Motocross

14:00 Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Τουρκία Motocross

14:45 COSMOTE SPORT 9 HD

Αγώνας κατάταξης Euro Beach Soccer

15:00 ΕΡΤ3

Κίνα – Νιγηρία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ Play1

Ιράν – Φιλιππίνες Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:00 ΕΡΤ2

Πολωνία – Αργεντινή Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ Sports HD

Ισπανία – Σερβία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ

16:00 ΕΡΤ1 , COSMOTE SPORT 5 HD

Αγώνας Formula 1 Gran Premio Heineken D' Italia

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Αρμενία - Βοσνία Ερζεγοβίνη Προκριματικά Euro 2020

16:15 COSMOTE SPORT 9 HD

Αγώνας κατάταξης Euro Beach Soccer

17:00 Eurosport 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τουρκία Motocross

17:30 COSMOTE SPORT 9 HD

Τελικός Promotional Finals, Euro Beach Soccer

18:30 Eurosport 2

Βρετανικό Πρωτάθλημα Αυτοκινήτων Τουρισμού, Oulton Park 2 Superbike

18:45 COSMOTE SPORT 9 HD

Μικρός τελικός Super Finals, Euro Beach Soccer

18:50 COSMOTE SPORT 6 HD

Μικρός τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Ρουμανία – Μάλτα Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Ελβετία – Γιβραλτάρ Προκριματικά Euro 2020

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Γεωργία – Δανία Προκριματικά Euro 2020

19:30 ΕΡΤ Sports HD

Σερβία-Τουρκία Τελικός Euro Volley Γυναικών

20:00 Eurosport 1

Τελικός διπλού γυναικών US Open

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Τελικός Super Finals, Euro Beach Soccer

20:05 COSMOTE SPORT 6 HD

Μικρός τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

21:20 COSMOTE SPORT 6 HD

Τελικός γυναικών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

21:45 OPEN TV, COSMOTE SPORT 1 HD

Ελλάδα – Λιχτενστάιν Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD

Σουηδία – Νορβηγία Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD

Ισπανία - Νησιά Φερόε Προκριματικά Euro 2020

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD

Φινλανδία – Ιταλία Προκριματικά Euro 2020

22:35 COSMOTE SPORT 6 HD

Τελικός ανδρών FIVB Beach Volleyball World Tour, Ιταλία, Ρώμη

23:00 Eurosport 1

Ντανίλ Μεντβέντεβ - Ραφαέλ Ναδάλ US Open

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD

Los Angeles Sparks - Minnesota LynxWNBA

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (8/9)
EVENTS