Η ιταλογερμανική μονομαχία υπόσχεται νέες ποδοσφαιρικές συγκινήσεις. Η Λεβερκούζεν είναι αήττητη φέτος σε όλες τις διοργανώσεις και διαθέτει την καλύτερη επίθεση στο Europa League με συνολικά 31 γκολ σε 12 παιχνίδια. Η Αταλάντα σε ισάριθμα ματς στη διοργάνωση μόλις μια φορά δεν έχει σκοράρει και από τη φύση της είναι επιθετική ομάδα. Απόδοση 1.80 να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στον τελικό του Europa League.

Σε συνήθεια που έχει γίνει λατρεία έχει μετατρέψει η Λεβερκούζεν το γεγονός ότι σκοράρει στο τέλος των αναμετρήσεων. Οι Γερμανοί στα 5 από τα 6 νοκ άουτ παιχνίδια του Europa League σκόραραν λίγο πριν την εκπνοή. Με Καραμπάγκ στους «16» βρήκαν δίχτυα τρεις φορές στις καθυστερήσεις, με τη Γουεστ Χαμ στους «8» ισάριθμες στο τελευταίο δεκάλεπτο και με τη Ρόμα ισοφάρισαν (2-2) στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων. Οι παίχτες του Τσάμπι Αλόνσο δεν παρατάνε ποτέ τα παιχνίδια. Απόδοση 3.40 η Λεβερκούζεν να σκοράρει οποιοδήποτε γκολ από το 80-90+.

Η Αταλάντα ως ιταλική ομάδα αναμένεται να παίξει πιο σκληρά με στόχο να χαλάσει το παιχνίδι των Γερμανών. Ο Γκασπερίνι είναι από τους προπονητές που διαβάζει τις αντίπαλες ομάδες και σ’ έναν μεγάλο τελικό το τεχνικό επιτελείο της Αταλάντα θα παίξει και με τα φάουλ.

Απόδοση 2.00 η Αταλάντα να δει περισσότερες κίτρινες κάρτας στον τελικό.

Τέλος, ανάμεσα στις 1000+ προσφερόμενες αγορές σε κάθε αγώνα, μπορεί κάποιος να βρει combo bets, στοιχήματα για τον τρόπο επίτευξης των τερμάτων, super ενισχυμένες αποδόσεις, στατιστικές επιλογές (κάρτες, κόρνερ, πέναλτι κ.ά) και μία πλούσια γκάμα ειδικών στοιχημάτων (ομάδων και παικτών).

ΟΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ:ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.

Ξεκινάει στο 1.80 ο σούπερ τελικός στο Δουβλίνο!