Απίστευτο και όμως αληθινό, καθώς ο Παναιτωλικός δέχθηκε ακριβώς το ίδιο αυτογκόλ, στο ίδιο λεπτό, από τον ίδιο παίκτη για το 1-1 στα δύο ματς με ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό στο Αγρίνιο, με τα δύο τέρματα μάλιστα να έχουν μόλις 13 δευτερόλεπτα διαφορά.

Συγκεκριμένα, στο 72ο λεπτό του ματς με τον ΠΑΟΚ και ενώ οι Αγρινιώτες προηγούνταν με 1-0, ο Σάστρε έκανε μία συρτή σέντρα από δεξία, ο Τορεχόν προσπάθησε να κόψει τη μπάλα, αλλά αντί αυτού την έστειλε στα δίχτυα της ομάδας του.

Το ίδιο σκηνικό και απόψε στο Αγρίνιο, όπου ο Παναιτωλικός ήταν μπροστά στο σκορ με 1-0, ο Τορεχόν μπήκε αλλαγή στο 70ο λεπτό και στο 72΄ με τον ίδιο ακριβώς τρόπο έβαλε αυτογκόλ έπειτα από γύρισμα του Ζέλσον Μαρτίνς.

Δείτε εδώ τα γκολ του Ολυμπιακού και του ΠΑΟΚ σε φωτογραφίες με τον χρόνο και βίντεο:

Δεν ξανάγινε: Ο Παναιτωλικός δέχθηκε το ίδιο αυτογκόλ, στο ίδιο λεπτό, από το ίδιο σημείο με ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό! (vids)