MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αετός Οφρυνίου – Κιλκισιακός 3-0

Δόξα Θεολόγου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

Δόξα Κάτω Καμήλας – Άρης Αβάτου 1-1

Κεραυνός Πέρνης – Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-1

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 2-1

Πανδραμαϊκός – Πανσερραϊκός 0-1

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου – Δόξα Θεολόγου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Κεραυνός Πέρνης – Αετός Οφρυνίου

Κιλκισιακός – Ηρακλής Ζυγού

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Πανδραμαϊκός


 

2ος όμιλος

19η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-1

ΑΟ Σειρήνα – Φλώρινα 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Αλμωπός Αριδαίας 0-4

Εδεσσαϊκός – Καλλικράτεια 1-0

Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-4

Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός 1-0

Νίκη Αγκαθιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

Αλμωπός Αριδαίας – Θύελλα Σαρακηνών

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αστραπή Μεσοποταμίας

Καλλικράτεια – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΟ Σειρήνα

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Άρης Παλαιοχωρίου

Φλώρινα – Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

3ος όμιλος

15η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1

Ατρόμητος Παλαμά – Δίας Δίου 1-0

Διγενής Νεοχωρίου – Ποταμιά 4-1

Ηρακλής Λάρισας – Πιερικός 0-0

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 3-1

Μετέωρα Καλαμπάκας – Αταλάντη 2-1

Οικονομός Τσαριτσάνης – Αλμυρός 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

ΑΕ Καρίτσας – Μετέωρας Καλαμπάκας

Αλμυρός – Πιερικός

ΑΟ Σελλάνων – Ηρακλής Λάρισας

Αταλάντη – Διγενής Νεοχωρίου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ατρόμητος Παλαμά

Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ποταμιά – Θησέας Αγριάς


 

4ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Σούλι Παραμυθιάς 0-1

Απόλλων Ευπαλίου – Ανατολή Ιωαννίνων 1-2

Αστέρας Ιτέας – Ναυπακτιακός 0-3 α.α.

Αχέροντας Καναλακίου – Λευκίμμη 2-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα 2-1

Πρέβεζα – Μεσολόγγι 2-0

Τηλυκράτης – Θιναλιακός 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

Ανατολή Ιωαννίνων – Αχέροντας Καναλακίου

Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης

Θιναλιακός – Πόντιοι Καραγιαννίων

Λευκίμμη – Αναγέννηση Άρτας

Μακεδονικός Φούφα – Πρέβεζα

Μεσολόγγι – Αστέρας Ιτέας

Σούλι Παραμυθιάς - Ναυπακτιακός


 

5ος όμιλος

15η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα 0-2

Άγιος Ιερόθεος – Ακράτητος 3-2

Εθνικός – Άνω Μερά 1-0

Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός 0-1

Θύελλα Καμαρίου – Φωστήρας 3-1

Κερατσίνι – Ερμής Κορυδαλλού 2-1

Μοσχάτο – Κηφισιά 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

Ακράτητος – Μοσχάτο

Άνω Μερά – Θύελλα Καμαρίου

Εθνικός – Άγιος Ιερόθεος

Ερμής Κορυδαλλού – Καλλιθέα

Κηφισιά – Ηλυσιακός

Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι

Φωστήρας – Κερατσίνι


 

6ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας 1-2

Αχαρναϊκός – ΑΟ Υπάτου 0-2

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Κόρινθος 2006 Αναβλήθηκε

Μαρκό – ΑΕΚ Τρίπολης 6-1

Παλληνιακός – Αιολικός 0-3

Παναρκαδικός – Ρόδος 0-2

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

Αιολικός – Νέα Αρτάκη

ΑΟ Υπάτου – Μαρκό

Θύελλα Ραφήνας – ΑΕΚ Τρίπολης

Κόρινθος 2006 – Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός – Παλληνιακός

Ρόδος – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Ρεπό: Αχαρναϊκός


 

7ος όμιλος

15η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας 2-0

Ένωση Ερμιονίδας – Παναργειακός 7-0

Ζάκυνθος – Θύελλα Πατρών 3-2

Ναύπλιο – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Τσιλιβή 2-0

Πανηλειακός – Πανγυθεατικός 1-1

Σπάρτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη – Σπάρτη

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ολυμπικακός Ζαχάρως

Θύελλα Πατρών – Πανγυθεατικός

Παναργειακός - Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Ναύπλιο

Τσιλιβή – Ένωση Ερμιονίδας


 

8ος όμιλος

16η αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος 1-0

Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος 1-1

Γιούχτας – Επισκοπή 1-1

Πόρος – Πανακρωτηριακός 3-1

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Επόμενη Αγωνιστική (19/1)

Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ηρόδοτος – Ατσαλένιος

Πανακρωτηριακός – Γιούχτας

Πόρος – Ρεθυμνιακός

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS