Στο πρώτο οκτάλεπτο οι δύο ομάδες ήταν κοντά τελειώνοντας στο ισόπαλο 3-3 ενώ στο δεύτερο οκτάλεπτο οι «ασπρόμαυροι» ανέβασαν στροφές και πήραν προβάδισμα στο σκορ κλείνοντας το ημίχρονο στο 9-6.

Στο τρίτο οκτάλεπτο, ο «Δικέφαλος» βρέθηκε να προηγείται και με +4 (11-7) όμως οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν και ισοφάρισαν σε 11-11. Στην τελευταία περίοδο η ομάδα του Θοδωρή Χατζηθεοδώρου προηγήθηκε με 15-12 με τον Υδραϊκό να καταφέρνει να μειώσει για το τελικό 15-13.

Τα οκτάλεπτα: 3-3, 6-3, 2-5, 4-2.

ΠΑΟΚ (Χατζηθεοδώρου): Αϊβαλιώτης, Νταλάπας 1, Λασκαρίδης, Προσινικλής Ν., Καπράγκος 1, Κεχαλάρης 2, Τσολακούδης 1, Ξυλάς, Ντέλιτς 5, Προσινικλής Π., Κούπμαν 1, Κουγιούνης, Σιορδίλης, Σάλεχ 4, Καραντζάς.

Υδραϊκός (Καραμάνης): Κατσινούλας, Κατσαγούνος, Τακάτα, Γκαράνης 1, Σουζούκι 5, Μπλάνης, Ρομπόπουλος 3, Χατζηστεφάνου, Λιαπάκης 2, Χαραλαμπόπουλος 2, Ζώρζος, Μητράκης, Κανελλόπουλος, Μουρατίδης.

ΠΑΟΚ - Υδραϊκός 15-13