Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
21η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Καλαμπακίου 3-1
Ασπίδα Ξάνθης – Αετός Ορφανού 0-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2
Καβάλα – Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός 3-0
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Κεραυνός Πέρνης 0-2
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
ΑΕ Καλαμπακίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Καβάλα
Αλέξανδρος Κιλκίς – Ασπίδα Ξάνθης
Άρης Αβάτου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης
2ος όμιλος
21η αγωνιστική
Γιαννιτσά – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Εδεσσαϊκός – Μελιτέας Μελίτης 3-0
Ερμής Αμυνταίου – Αλμωπός Αριδαίας 1-4
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αγροτικός Αστέρας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Βέροια 0-0
Τρίγλια – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Αγροτικός Αστέρας – Γιαννιτσά
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – Τρίγλια
Βέροια – Ερμής Αμυνταίου
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Νίκη Αγκαθιάς
Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός
3ος όμιλος
21η αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Γρεβενά Αεράτα 5-0
Κρόνος Αργυράδων – Φλωριάδα 3-0 α.α.
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέροντας Καναλακίου 0-1
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Τηλυκράτης – Λευκίμμη 0-3
Ρεπό: Θεσπρωτός
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Γρεβενά Αεράτα – Κρόνος Αργυράδων
Λευκίμμη – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ναυπακτιακός – Θρίαμβος Σερβιανών
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα
Φλωριάδα – Τηλυκράτης
Ρεπό: Αχέροντας Καναλακίου
4ος όμιλος
21η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 α.α
ΑΟ Σελλάνων – Μετέωρα Καλαμπάκας 1-0
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός 1-1
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας 1-0
Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Στυλίδα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Φωκικός – Νίκη Βόλου 0-1
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Αλμυρός – Στυλίδα
Απόλλων Μακρυχωρίου – Φωκικός
Αστέρας Ιτέας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νίκη Βόλου
Μετέωρα Καλαμπάκας – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων
5ος όμιλος
21η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Επισκοπή 1-1
Ατρόμητος Πειραιά – Ατσαλένιος 1-3
Γιούχτας – Εθνικός 1-1
Κερατσίνι – Αμπελακιακός 1-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα 5-1
Προοδευτική – Ιωνικός 0-0
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Αμπελακιακός – Νεάπολη
Ατσαλένιος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – Κερατσίνι
Επισκοπή – Γιούχτας
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατρόμητος Πειραιά
Παλαιόχωρα – Προοδευτική
Ρεπό: Ιωνικός
6ος όμιλος
21η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανμοβριακός Ριόλου 0-5
Διαγόρας Ρόδου – Πανηλειακός 1-0
Παλληνιακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων 0-0
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός 1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Νίκη Τραγανού 1-0
Φοίβος Κρεμαστής – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Ρεπό: Ιάλυσος Ρόδου
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Αχαρναϊκός – Ιάλυσος Ρόδου
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός Ριόλου – Παλληνιακός
Φοίβος Κρεμαστής – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Νίκη Τραγανού
7ος όμιλος
18η αγωνιστική
Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός 1-1
Άγιος Ιερόθεος – Χαραυγιακός 3-2
Απόλλων Ερέτριας – Χαλκίδα 0-1
Θύελλα Καμαρίου – Αιολικός 1-2
Καλλιθέα – Αιγάλεω 1-0
Κόρινθος – Ηλυσιακός
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Αιγάλεω – Κόρινθος
Αιολικός – Απόλλων Ερέτριας
Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα
Χαλκίδα – Άγιοι Ανάργυροι
Χαραυγιακός – Πανθηραϊκός
8ος όμιλος
21η αγωνιστική
Ασπρόπυργος – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-0
Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Υπάτου 0-4
Καλαμάτα – Πάμισος Μεσσήνης 1-0
Καταστάρι – Ένωση Λέρνας 1-0
Παναργειακός – ΑΟ Εικοσιμίας 7-0
Παναρκαδικός – Μανδραϊκός 2-0
Επόμενη Αγωνιστική (17/3)
Αμβρυσσέας Διστόμου – Καλαμάτα
ΑΟ Εικοσιμίας – Ένωση Πελλάνας/ Καστορείου
ΑΟ Υπάτου – Ασπρόπυργος
Αστέρας Βλαχιώτη – Καταστάρι
Μανδραϊκός – Ένωση Λέρνας
Πάμισος Μεσσήνης – Παναρκαδικός
Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας