MENU

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της 9ης και της 11ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής με τους Τζουμαλάκη, Τσακαλίδη, Μπούμπα, Καλατζή, Κατοίκο, Χρονά και Παπαγεωργόπουλο να είναι αυτοί που θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

1ος όμιλος

9η αγωνιστική

14:00 (Δημοτικό Σερρών) Πανσερραϊκός – Δόξα Θεολόγου (Δημητριάδης, Χρυσαϊδης, Τσιρώνας (Χαλκιδικής))

15:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης (Τζουμαλάκης, Κρυώνας (Σερρών), Ζιγκερίδης (Κιλκίς))

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης (Τσιάρας, Καμπερίδης, Καρασαββαϊδης (Καβάλας))

15:00 (Γήπεδο ΑΟ Ξάνθης) Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός (Τσιλίκας, Κουκούμης, Πετσινάκης (Καβάλας))

15:00 (Δημοτικό Αλεξανδρούπολης) Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Ζυγού (Χορόζογλου, Παστιάδης, Χασιώτης (Δράμας))

15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός (Γιαπουτζής, Σαββόγλου, Χρυσέλης (Ξάνθης))

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας


2ος όμιλος

11η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλμωπός Αριδαίας – Θερμαϊκός Θερμης (Τσακαλίδης (Χαλκιδικής), Βρούζος, Σαλτσίδης (Πιερίας)

15:00 (Δημοτικό Γιαννιτσών) Αναγέννηση Γιαννιτσών – Φλώρινα (Τζάμος, Τριανταφυλλίδης, Σιδερίδης (Καστοριάς))

15:00 (Δημοτικό Καλλικράτειας) Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας (Ασλανίδης, Μηνούδης, Κουτσικανίδης (Πιερίας))

15:00 (Δημοτικό Τρικάλων) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών (Μπουτσίκος, Φακάνας, Αγγελόπουλος (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Μηχανιώνας) Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς (Γιουματζίδης, Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας))

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας


3ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη (Φουστάνας, Νταβέλας, Κωνσταντινίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας (Γκουντέλας, Παπαλίτσας, Κανιούρας (Καρδίτσας))

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης (Λαθύρης (Φθιώτιδας), Παγούρας, Δελής (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Στεφανοβικείου) Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου (Αντωνίου, Στάϊκος, Μπουρονίκος (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Δίου) Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς (Βουρνέλης, Φράγιος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Καλαμπάκας) Μετέωρα Καλαμπάκας -Πιερικός (Τσιμεντερίδης, Μπαλιάκας, Πραχάλης (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά (Σταύρου, Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας))

 

4ος όμιλος

9η αγωνιστική

13:00 (Δημοτικό Καστρακίου) Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός (Ξηρογιάννης, Λαμπροπούλου, Τσαγανού (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Ανατολής) Ανατολή Ιωαννίνων – Πόντιοι Καραγιαννίων (Κωστούλας, Μάνος, Νούσιας (Άρτας))

15:00 (Δημοτικό Λευκίμμης) Λευκίμμη – Πρέβεζα (Στεφάνου, Παπαλαζάρου, Ράπτης (Θεσπρωτίας))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – Αχέροντας Καναλακίου (Μπούμπας, Παπαδημητρίου, Τσαντάς (Ηπείρου))

15:00 (ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας) Μεσολόγγι – Αναγέννηση Άρτας (Νέος, Διαμάντης, Σπυρογιώτης (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Παραμυθιάς) Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας (Καββαδίας, Μιχαλάς, Σάτκλιφ (Κέρκυρας))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός (Τσέτσιλας, Φαλτάκας, Μωυσιάδης (Γρεβενών))

 

5ος όμιλος

9η αγωνιστική

Σάββατο (16/11)

15:00 (Δημοτικό Χωράφας) Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα (Καλατζής (Θεσσαλίας), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Σακκάς (Θεσσαλίας))

15:00 («Σταύρος Μελισσουργός») Εθνικός – Ακράτητος (Ανδρικόπουλος, Μουτάφης (Κυκλάδων), Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (ΔΑΚ Κορυδαλλού) Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι (Μπερέτας, Βιτσεντζάτος, Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου (Λάμπρου, Πριόνας, Τσιφλάκος (Εύβοιας))

15:00 (Δημοτικό Θήρας) Πανθηραϊκός – Κερατσίνι (Νικολάου Σπ., Νικολάου Χρ., Καραγιαννίδης (Αθηνών))

15:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Ηλυσιακός (Αλατσάκης, Κοτζαμανίδης, Σγουράκης (Πειραιά))

Κυριακή (17/11)

14:30 (Δημοτικό Άνω Μεράς) Άνω Μερά – Μοσχάτο (Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Δόσης (Αθηνών), Παύλος (Δυτικής Αττικής)


6ος όμιλος

9η αγωνιστική

Σάββατο (16/11)

15:00 (Δημοτικό Θηβών) ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων (Γκάμαρης, Νιδριώτης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου))

15:00 (Δημοτικό Αγίας Μαρίνας) Θύελλα Ραφήνας – Μαρκό (Κατοίκος, Σταυρόγλου, Αραβίδης (Αθηνών))

15:00 (ΔΑΚ Κορίνθου) Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός (Κόκκορης, Παπαγεωργίου, Λουκάς (Αρκαδίας))

15:00 (Δημοτικό Παλλήνης) Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης (Χρόνης, Μανούρας (Δυτικής Αττικής), Στεφάνου (Χίου))

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – Νέα Αρτάκη (Κακουλίδης (Θράκης), Ναζιρόπουλος (Έβρου), Μιμίδης (Αθηνών))

Κυριακή (17/11)

13:00 (Παναρκαδικός) Παναρκαδικός – Αιολικός (Παναγάκος, Σοβόλος, Ισακοβίδης (Λακωνίας))

Ρεπό: Κιθαίρωνας Καπαρελίου


7ος όμιλος

9η αγωνιστική

14:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Ζάκυνθος (Λιάρος (Λακωνίας), Αθανασοπούλου, Καρβούνης (Μεσσηνίας))

15:00 (Δημοτικό Διαβολιτσίου) ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας (Σαφαρίκας, Κακαφώνης (Αχαϊας), Τσιλίκας (Χανίων))

15:00 (Δημοτικό Βλαχιώτη) Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων (Ρούτσης, Σπηλιώτης, Σάνος ((Κορινθίας))

15:00 («Φώτης Αραβαντινός») Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός (Προβίδας, Τάκος, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως (Χρονάς, Σωτηρόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας))

15:00 (Δημοτικό Σπάρτης) Σπάρτη – Πανγυθεατικός (Παπαγεωργόπουλος, Γκουριώτης, Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας))

15:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Τσιλιβή – Ναύπλιο (Ρούσσος, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας))


8ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Νέας Αλικαρνασσού) Ηρόδοτος – Επισκοπή (Περράκης (Αθηνών), Κομισοπούλου, Αναστασάκης (Χανίων))

15:00 (Δημοτικό Καθιανών) Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (Κρασαγάκης, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου))

15:00 (Μαρτινέγκο) Πόρος – Άγιος Νικόλαος (Κουκουράκης, Κολοκοτρώνης, Μαυρεδάκης (Χανίων))

15:00 (Δημοτικό Σοχώρας) Ρεθυμνιακός – Γιούχτας (Σωτηριάδης (Λασιθίου), Σκούτας (Χαλκιδικής), Φραγκιαδάκης (Λασιθίου))

Ρεπό: Ατσαλένιος

 

Τζουμαλάκης στην Καβάλα, Καλατζής στο Περιστέρι
EVENTS