MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 1-1

Δόξα Θεολόγου – Άρης Αβάτου 0-0

Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-2

Ηρακλής Ζυγού – Κιλκισιακός 2-0

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 0-1

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

 

Επόμενη Αγωνιστική (13/10)

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου

Ηρακλής Ζυγού – Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας

Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός

Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

 

2ος όμιλος

3η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός 0-1

Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 0-1

Θύελλα Σαρακηνών – Καλλικράτεια 3-3

Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας 0-1

Σειρήνα – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3

Φλώρινα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

 

Επόμενη Αγωνιστική (9/10)

Αλμωπός Αριδαίας -Αστραπή Μεσοποταμίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς

Καλλικράτεια – Εδεσσαϊκός

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Φλώρινα – ΑΟ Σειρήνα

 

3ος όμιλος

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-0

Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη 2-2

Θησέας Αγριάς – Ποταμιά 3-0

Μετέωρα Καλαμπάκας – ΑΕ Καρίτσας 1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου 5-1

 

Επόμενη Αγωνιστική (13/10)

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δίας Δίου – Πιερικός

Διγενής Νεοχωρίου – Μετέωρα Καλαμπάκας

Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας

 

4ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Λευκίμμη 3-0

Αστέρας Ιτέας – Μεσολόγγι 1-0

Αχέροντας Καναλακίου -Ανατολή Ιωαννίνων 3-0

Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς 1-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Θιναλιακός 2-0

Πρέβεζα – Μακεδονικός Φούφα 0-1

Τηλυκράτης – Απόλλων Ευπαλίου 0-0

 

Επόμενη Αγωνιστικη (13/10)

Ανατολή Ιωαννίνων – Αναγέννηση Άρτας

Απόλλων Ευπαλίου – Αχέροντας Καναλακίου

Θιναλιακός – Πρέβεζα

Λευκίμμη – Ναυπακτιακός

Μακδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας

Μεσολόγγι – Σούλι Παραμυθιάς

Πόντιοι Καραγιαννίων – Τηλυκράτης

 

5ος όμιλος

3η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός 1-1

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός 2-0

Ηλυσιακός – Κηφισιά 0-3

Θύελλα Καμαρίου – Άνω Μερά (18:00)

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού 4-0

Κερατσίνι – Φωστήρας 0-1

Μοσχάτο – Ακράτητος 1-1

 

Επόμενη Αγωνιστική (13/10)

Ακράτητος – Ηλυσιακός

Άνω Μερά – Κερατσίνι

Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι

Μοσχάτο – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

Φωστήρας – Καλλιθέα

 

6ος όμιλος

3η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Αήττητος Σπάτων – Κόρινθος 2006 1-1

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Ρόδος 0-2

Μαρκό – ΑΟ Υπάτου 0-0

Νέα Αρτάκη – Αιολικός 0-0

Παλληνιακός – Παναρκαδικός 1-1

Ρεπό:Αχαρναϊκός

 

Επόμενη Αγωνιστική (13/10)

Αιολικός – Αχαρναϊκός

ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας

Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης

Νέα Αρτάκη – Παλληνιακός

Παναρκαδικός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Ρόδος – Αήττητος Σπάτων

Ρεπό: Μαρκό

 

7ος όμιλος

3η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας – Τσιλιβή 3-2

Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1

Ναύπλιο – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-0

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών 1-0

Πανηλειακός – Παναργειακός 0-0

Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη 2-0

 

Επόμενη Αγωνιστική (13/10)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος

Τσιλιβή – Πανηλειακός

 

 

8ος όμιλος

3η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος 0-2

Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός 1-0

Γιούχτας – Πόρος 1-1

Ρεθυμνιακός – Επισκοπή 0-2

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Επόμενη Αγωνιστική (13/10)

Γιούχτας – Ατσαλένιος

Επισκοπή – Άγιος Νικόλαος

Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός

Πόρος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ηρόδοτος

 

 

 

 

 

 

 

Γ΄Εθνική: Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής
EVENTS