MENU

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της 3ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, με τους Πουλικίδη, Λάμπρου, Τσατσούλη, Βεργέτη, Ρούτση, Κρασαγάκη και Βισκαδούρο να είναι αυτοί που θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης (Κεφαλάς, Χολάνης, Βακουφτσής (Σερρών))


16:00 (Δημοτικό Θάσου) Δόξα Θεολόγου – Άρης Αβάτου (Χορόζογλου, Χασιώτης, Παστιάδης (Δράμας))


16:00 (ΕΠΣ Σερρών) Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης (Τσιλίκας, Καρασαββαϊδης, Δεδονάκης (Καβάλας))


16:00 (Δημοτικό Γενησέας) Ηρακλής Ζυγού – Κιλκισιακός (Κεφίλης (Έβρου), Δανδανίδης, Γαρδικιώτης (Θράκης))


16:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου (Τακίδης, Κωτούλας, Παπαδόπουλος (Κιλκίς))


16:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός (Πουλικίδης, Κουβαλάκης, Ραβίκαλης (Δράμας))


Ρεπό: Πανδραμαϊκός

 

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3 α.α.


16:00 (Δημοτικό Μεσοποταμίας) Αστραπή Μεσοποταμίας – Μακεδονικός (Γιουματζίδης, Δέλλιος, Σηπάκης (Πέλλας))


16:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας (Πολυχρόνης, Βρούζος, Κουτσικανίδης (Πιερίας))


16:00 (Δημοτικό Σαρακηνών) Θύελλα Σαρακηνών – Καλλικράτεια (Μπουτσίκος, Μποζατζίδης, Ανδρέου (Μακεδονίας))


16:00 (Δημοτικό Αγκαθιάς) Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας (Αγγελάκης, Τοροσιάδης, Κουρμαδιάς (Μακεδονίας))


16:00 (ΕΠΣ Γρεβενών) Σειρήνα – Αναγέννηση Γιαννιτσών (Κεχαγιάς, Πραχάλης, Παπαδόπουλος (Κοζάνης))


16:00 (ΔΑΚ Φλώρινας) Φλώρινα – Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Πολυχρονίου, Σιδερίδης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς))


Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

 

3ος όμιλος

Σάββατο (5/10)

16:00 (Φιλιππούπολης) Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων (Μελτζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας))

Κυριακή (6/10)

16:00 (Δημοτικό Καμινάδων) Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου (Κουκούλης, Καραγιάννης, Μίχος (Λάρισας))

16:00 (Δημοτικό Οιχαλίας) Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη (Νικόπουλος, Σάκκας, Σαμαράς (Θεσσαλίας))

16:00 (Δημοτικό Αγριάς) Θησέας Αγριάς – Ποταμιά (Νίτσας, Μάνος, Ντελέζος (Λάρισας))

16:00 (Δημοτικό Καλίκας) Μετέωρα Καλαμπάκας – ΑΕ Καρίτσας (Παπακωνσταντίνου, Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας))

16:00 («Γιώργος Μητσιμπόνας») Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου (Γκουντέλας, Βογιατζής, Τίκας (Καρδίτσας))

 

4ος όμιλος

15:00 (Δημοτικό Άρτας) Αναγέννηση Άρτας – Λευκίμμη (Χουλιαράς, Ντομάρης, Νάστος (Πρέβεζας - Λευκάδας))


16:00 (Δημοτικό Άμφισσας) Αστέρας Ιτέας – Μεσολόγγι ( Κουρλός, Μπύρος, Κατσαρός (Ευρυτανίας))


16:00 (Δημοτικό Καναλακίου) Αχέροντας Καναλακίου -Ανατολή Ιωαννίνων (Καλαμάρης, Μπάκας, Αλεξόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας))


16:00 (Παπαχαραλάμπειο) Ναυπακτιακός – Σούλι Παραμυθιάς (Σαφαρίκας, Παπαδιονυσίου, Τραγούλιας (Αχαϊας))


16:00 (ΔΑΚ Κοζάνης) Πόντιοι Καραγιαννίων – Θιναλιακός (Μπαλάκας, Δούμτσης, Πάνου (Φλώρινας))


16:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Απόλλων Ευπαλίου (Καββαδίας, Σερίφης, Σάτκλιφ (Κέρκυρας))


 

5ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός (Βλάχος, Καραθανάσης, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής))


16:00 (Δημοτικό Χωράφας) Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός (Λάμπρου (Εύβοιας), Παγούρας (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας))


16:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Ηλυσιακός – Κηφισιά (Ζαχαρόπουλος, Γουρνιάς, Κακάνης (Ανατολικής Αττικής))


16:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού (Γιαννούκας (Δωδεκανήσου), Χαντζίκος, Παύλος (Δυτικής Αττικής))


16:00 («Παναγιώτης Σαλπέας») Κερατσίνι – Φωστήρας (Αντωνίου, Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Μέστρος (Λέσβου))


16:00 (Δημοτικό Μοσχάτου) Μοσχάτο – Ακράτητος (Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων), Κυριακόπουλος, Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής))


18:00 (Δημοτικό Καμαρίου) Θύελλα Καμαρίου – Άνω Μερά (Χατζηγιάννης, Ζερβάκης, Σγουράκης (Πειραιά))


 

6ος όμιλος

14:00 (Δημοτικό Νέας Αρτάκης) Νέα Αρτάκη – Αιολικός (Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Τσολακίδης, Καφρίτσας (Αθηνών))


16:00 (ΔΑΚ Τρίπολης) ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας (Παπαγεωργόπουλος, Μαυροκορδόπουλος, Τούμπας (Αργολίδας))


16:00 («Δημήτρης Δημητρίου») Αήττητος Σπάτων – Κόρινθος 2006 (Ξηρογιάννης, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας))


16:00 (Δημοτικό Λεύκτρων) Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Ρόδος (Τσατσούλης, Μητροφάνης, Οντός (Αθηνών))


16:00 (Δημοτικό Μαρκοπούλου) Μαρκό – ΑΟ Υπάτου (Κατοίκος, Δέτσης, Νικολάου (Αθηνών))


16:00 (Δημοτικό Παλλήνης) Παλληνιακός – Παναρκαδικός (Καλογερόπουλος, Δόσης, Μιμίδης (Αθηνών))


Ρεπό:Αχαρναϊκός


7ος όμιλος

13:00 (Δημοτικό Κρανιδίου) Ένωση Ερμιονίδας – Τσιλιβή (Λιάρος, Σοβόλος, Ισακοβίδης (Λακωνίας))


16:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου (Σταυρόπουλος, Καλαμαράς, Κορδάς (Ηλείας))


16:00 (ΔΑΚ Ναυπλίου) Ναύπλιο – ΠΑΟ Βάρδας (Κοκκόρης, Παπαγεωργίου, Πουτσελάς (Αρκαδίας))


16:00 (Δημοτικό Ζαχάρως) Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων (Αδαμόπουλος, Μπάστας, Πλέσσας (Ζακύνθου))


16:00 (Δημοτικό Γυθείου) Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών (Κουτσαναστάσης, Γάκης, Μπουρίκας (Μεσσηνίας))


16:00 («Χαράλαμπος Βιλαέτης») Πανηλειακός – Παναργειακός (Ρούτσης, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας))


16:00 (Δημοτικό Σπάρτης) Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη (Βεργέτης, Κύριος, Σταματόπουλος (Αρκαδίας))


 

8ος όμιλος


16:00 (Δημοτικό Αγίου Νικολάου) Άγιος Νικόλαος – Ηρόδοτος (Κουκουράκης, Τσιλίκας, Κολοκοτρώνης (Χανίων))


16:00 (Ατσαλένιου) Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός (Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Καλυβιανάκης (Ρεθύμνου))


16:00 (Δημοτικό Αρχανών) Γιούχτας – Πόρος (Κρασαγάκης, Δασκαλάκης Αντ., Δασκαλάκης Γιάν. (Ηρακλείου))


16:00 (Δημοτικό Σοχώρας) Ρεθυμνιακός – Επισκοπή (Βισκαδούρος, Καούρας, Μάτσας (Ηρακλείου))


Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

 

Πουλικίδης στην Ξάνθη, Ρούτσης στον Πύργο
EVENTS