MENU

Αυτό σημαίνει ότι η Ελληνίδα τενίστρια θα αγωνιστεί κατά πάσα πιθανότητα περίπου τα μεσάνυχτα ώρα Ελλάδος.

Εκτός από την Ελληνίδα τενίστρια την πρώτη μέρα του τουρνουά θα αγωνιστούν ο Ρότζερ Φέντερερ, ο Νόβακ Τζόκοβιτς ενω θα γίνει και το σούπερ ματς Σερένα Γουίλιαμς - Μαρία Σαράποβα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Δευτέρας

Arthur Ashe Stadium (έναρξη αγώνων 19:00 ώρα Ελλάδος):

1) Zarina Diyas v. Ashleigh Bartyh [2]

2) Novak Djokovic [1] v. Roberto Carballes Baena

(όχι πριν τις 02.00):

3) Serena Williams [8] v. Maria Sharapova

4) Roger Federer [3] v. Sumit Nagal

Louis Armstrong Stadium (19:00):

1) Tereza Martincova v. Karolina Pliskova [3]

2) Pranesh Gunneswaran v. Daniil Medvedev [5]

3) Saisai Zheng v. Venus Williams

(όχι πριν τις 02:00):

4) Stan Wawrinka [23] v. Jannik Sinner

5) Misaki Doi v. Madison Keys [10]

Grandstand (19:00):

1) Marco Trungelliti v. Kei Nishikori [7]

2) Angelique Kerber [14] v. Kristina Mladenovic

3) Zachary Svajda v. Kevin Anderson [16]

4) Sofia Kenin [20] v. Coco Vandeweghe

Court 17 (19:00):

1) Johanna Konta [16] v. Daria Kasatkina

2) Fabio Fognini [11] v. Reilly Opelka

3) Elina Svitolina [5] v. Whitney Osuigwe

(όχι πριν τις 02:00):

4) Taylor Fritz [26] v. Feliciano Lopez

Court 5 (19:00):

1) Eugenie Bouchard v. Anastasija Sevastova [12]

2) Ekaterina Alexandrova v. Samantha Stosur

3) Sam Querrey v. Juan Ignacio Londero

4) Nicolas Jarry v. Milos Raonic [21]

Court 10 (19:00):

1) Caroline Garcia [27] v. Ons Jabeur

2) Adrian Mannarino v. Daniel Evans

3) Gregoirre Barrere v. Cameron Norrie

4) Caroline Dolehide v. Qiang Wang [18]

Court 13 (19:00):

1) Tomas Berdych v. Jenson Brooksby

2) Soonwoo Kwon v. Hugo Dellien

3) Viktorija Golubic v. Shuai Zhang [33]

4) Lin Zhu v. Xinyu Wang

Court 4 (19:00):

1) Petra Martic v. Tamara Zidansek

2) Monica Niculescu v. Dayana Yastremska [32]

3) Corentin Moutet v. David Goffin [15]

4) Yoshihito Nishioka v. Marcos Giron

Court 6 (19:00):

1) Marton Fucsovics v. Nikoloz Basilashvili [17]

2) Ivana Jorovic v. Iga Swiatek

3) Shuai Peng v. Varvara Lepchenko

4) Guido Pella [19] v. Pablo Carreno Busta

Court 7 (19:00):

1) Cristian Garin [31] v. Christopher Eubanks

2) Elena Rybakina v. Karolina Muchova

3) Borna Coric [12] v. Evgeny Donskoy

4) Catherine McNally v. Timea Bacsinszky

Court 8 (19:00):

1) Monica Puig v. Rebecca Peterson

2) Pierre-Hugues Herbert v. Alex De Minaur

3) Dominik Koepfer v. Jaume Munar

Court 9 (19:00):

1) Mariam Bolvadze v. Bernarda Pera

2) Jana Cepelova v. Su-wei Hsieh [29]

3) Philipp Kohlschreiber v. Lucas Pouille [25]

4) Ricardas Berankis v. Jiri Vesely

Court 11 (19:00):

1) Thiago Monteiro v. Bradley Klahn

2) Lauren Davis v. Johanna Larsson

3) Andreas Seppi v. Grigor Dimitrov

4) Magdalena Frech v. Laura Siegemund

Court 12 (19:00):

1) Denis Kudla v. Janko Tipsarevic

2) Aliaksandra Sasnovich v. Jennifer Brady

3) Maria Sakkari [30] v. Camila Giorgi

4) Jack Sock v. Pablo Cuevas

Court 14 (19:00):

1) Ana Bogdan v. Harriet Dart

2) Margarita Gasparyan v. Priscilla Hon

3) Laslo Djere v. Miomir Kecmanovic

4) Hubert Hurkacz v. Jeremy Chardy

Court 15 (19:00):

1) Steve Darcis v. Dusan Lajovic

2) Fiona Ferro v. Daria Gavrilova

3) Viktoria Kuzmova v. Alison Van Uytvanck

4) Elliot Benchetrit v. Damir Dzumhur

Τρίτη στο Court 12 η Σάκκαρη
EVENTS