Close

Το αναλυτικό πρόγραμμα των μεταδόσεων του Μουντιάλ από την ΕΡΤ

Τελευταία ανανέωση: 12 Ιουνίου 2018, 19:05
Χρόνος ανάγνωσης: 3’

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ΕΡΤ από το εναρκτήριο παιχνίδι μέχρι τον μεγάλο τελικό της διοργάνωσης.

Η ΕΡΤ έχει για άλλη μια διοργάνωση τα αποκλειστικά δικαιώματα τηλεοπτικής μετάδοσης της τελικής φάσης του Μουντιάλ. Η Δημόσια Τηλεόραση θα μεταδώσει και τους 64 αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου από την ΕΡΤ1 και την ΕΡΤ 2.

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Μουντιάλ

Το άρθρο συνεχίζεται μετά τη διαφήμιση

Πέμπτη 14/6
18:00 Ρωσία – Σαουδική Αραβία ΕΡΤ1​

Παρασκευή 15/6
15:00 Αίγυπτος – Ουρουγουάη ΕΡΤ1
18:00 Μαρόκο – Ιράν ΕΡΤ1
21:00 Πορτογαλία – Ισπανία ΕΡΤ1

Σάββατο 16/6
13:00 Γαλλία – Αυστραλία ΕΡΤ1 
16:00 Αργεντινή – Ισλανδία ΕΡΤ1
19:00 Περού – Δανία ΕΡΤ1
22:00 Κροατία – Νιγηρία ΕΡΤ1​

Κυριακή 17/6
15:00 Κόστα Ρίκα – Σερβία ΕΡΤ1 
18:00 Γερμανία – Μεξικό ΕΡΤ1
21:00 Βραζιλία – Ελβετία ΕΡΤ1

Δευτέρα 18/6
15:00 Σουηδία – Νότια Κορέα ΕΡΤ1
18:00 Βέλγιο – Παναμάς ΕΡΤ1 
21:00 Τυνησία – Αγγλία ΕΡΤ1

Τρίτη 19/6
15:00 Κολομβία – Ιαπωνία ΕΡΤ1
18:00 Πολωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1
21:00 Ρωσία – Αίγυπτος ΕΡΤ1

Τετάρτη 20/6
15:00 Πορτογαλία – Μαρόκο ΕΡΤ1
18:00 Ουρουγουάη – Σ. Αραβία ΕΡΤ1
21:00 Ιράν – Ισπανία ΕΡΤ1

Πέμπτη 21/6
15:00 Δανία – Αυστραλία ΕΡΤ1 
18:00 Γαλλία – Περού ΕΡΤ1
21:00 Αργεντινή – Κροατία ΕΡΤ1

Παρασκευή 22/6
15:00 Βραζιλία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ1
18:00 Νιγηρία – Ισλανδία ΕΡΤ1
21:00 Σερβία – Ελβετία ΕΡΤ1

Σάββατο 23/6
15:00 Βέλγιο – Τυνησία ΕΡΤ1
18:00 Νότια Κορέα – Μεξικό ΕΡΤ1
21:00 Γερμανία – Σουηδία ΕΡΤ1

Το άρθρο συνεχίζεται μετά τη διαφήμιση

Κυριακή 24/6
15:00 Αγγλία – Παναμάς ΕΡΤ1
18:00 Ιαπωνία – Σενεγάλη ΕΡΤ1
21:00 Πολωνία – Κολομβία ΕΡΤ1

Δευτέρα 25/6
17:00 Ουρουγουάη – Ρωσία ΕΡΤ1
17:00 Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος ΕΡΤ2 
21:00 Ισπανία – Μαρόκο ΕΡΤ1
21:00 Ιράν – Πορτογαλία ΕΡΤ2

Τρίτη 26/6
17:00 Δανία – Γαλλία ΕΡΤ1
17:00 Αυστραλία – Περού ΕΡΤ2
21:00 Νιγηρία – Αργεντινή ΕΡΤ1
21:00 Ισλανδία – Κροατία ΕΡΤ2

Τετάρτη 27/6
17:00 Νότια Κορέα – Γερμανία ΕΡΤ1
17:00 Μεξικό – Σουηδία ΕΡΤ2
21:00 Σερβία – Βραζιλία ΕΡΤ1
21:00 Ελβετία – Κόστα Ρίκα ΕΡΤ2

Πέμπτη 28/6
17:00 Σενεγάλη – Κολομβία ΕΡΤ1
17:00 Ιαπωνία – Πολωνία ΕΡΤ2
21:00 Αγγλία – Βέλγιο ΕΡΤ1
21:00 Παναμάς – Τυνησία ΕΡΤ2

Σάββατο 30/6
17:00 Φάση των «16»ΕΡΤ1 
21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

Κυριακή 1/7
17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 
21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

Δευτέρα 2/7
17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1
21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1

Τρίτη 3/7
17:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1
21:00 Φάση των «16» ΕΡΤ1 

Παρασκευή 6/7
17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1
21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1

Σάββατο 7/7
17:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1
21:00 Προημιτελικός ΕΡΤ1

Τρίτη 10/7
21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1

Τετάρτη 11/7
21:00 Ημιτελικός ΕΡΤ1 

Σάββατο 14/7
17:00 Μικρός τελικός ΕΡΤ1

Κυριακή 15/7
18:00 Τελικός ΕΡΤ1

Close
Το αναλυτικό πρόγραμμα των μεταδόσεων του Μουντιάλ από την ΕΡΤ
Χρόνος ανάγνωσης: 3’