MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

12η αγωνιστική

ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης 0-0

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου 0-0

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα 0-2

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-1

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς

2ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας 2-1

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου 1-0

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια 0-3

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Αλμωπός Αριδαίας – Γιαννιτσά

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός

Βέροια – Αγροτικός Αστέρας

Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου

Τρίγλια – Μακεδονικός

3ος όμιλος

12η αγωνιστική

Γρεβενά Αεράτα – Αχέροντας Καναλακίου 0-3

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης 0-1

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα 1-0

Μακεδονικός Σιάτιστας – Φλωριάδα 4-0

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός 1-1

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Αχέροντας Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

Λευκίμμη – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης – Κρόνος Αργυράδων

Φλωριάδα – Σούλι Παραμυθιάς

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός 0-0

Αστέρας Ιτέας – Αλμυρός 1-0

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 1-0

Μετέωρα Καλαμπάκας – Νίκη Βόλου 0-2

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 7-0

Πιερικός – Στυλίδα 5-1

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Αλμυρός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός

Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα Καλαμπάκας

Αστέρας Ιτέας – Οικόνομος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας

Νίκη Βόλου – Πιερικός

Στυλίδα – Θησέας Αγριάς

5ος όμιλος

12η αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι 1-0

Ατσαλένιος – Νεάπολη 0-2

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά 1-1

Επισκοπή – Ιωνικός 1-2

Παλαιόχωρα – Εθνικός 1-3

Ρεπό: Προοδευτική

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Αμπελακιακός – Προοδευτική

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας

Ιωνικός – Ατσαλένιος

Κερατσίνι – Γιούχτας

Νεάπολη – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Παλαιόχωρα – Επισκοπή

Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος 1-1

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0

Πανηλειακός – Ιάλυσος Ρόδου 0-1

Πανμοβριακός Ριόλου – Νίκη Τραγανού 1-1

Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός 1-1

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Φοίβος Κρεμαστής

Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός Ριόλου

Ιάλυσος Ρόδου – Αστέρας Αμαλιάδας

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός

Παναιγιάλειος – Παλληνιακός

Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

7ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αιγάλεω – Χαραυγιακός 1-0

Αιολικός – Χαλκίδα 1-0

Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος 1-1

Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός 1-1

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός 0-0

Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι 0-0

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι

Αιγάλεω – Θύελλα Καμαρίου

Αιολικός – Χαραυγιακός

Ηλυσιακός – Απόλλων Ερέτριας

Πανθηραϊκός – Κόρινθος

Χαλκίδα - Καλλιθέα

8ος όμιλος

12η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη 2-3

ΑΟ Εικοσιμίας -Πάμισος Μεσσήνης 0-2

ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας 2-0

Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός 2-1

Καλαμάτα – Ένωση Ερμονίδας 1-2

Παναργειακός – Μανδραϊκός 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (6/1)

ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου

Ένωση Λέρνας – Ασπρόπυργος

Ένωση Ερμιονίδας – Καταστάρι

Μανδραϊκός – Ένωση Πελλάνας/ Καστορείου

Πάμισος Μεσσήνης – Παναργειακός

Παναρκαδικός – Καλαμάτα

Γ΄Εθνική: Το πανόραμα των αγώνων της 12ης αγωνιστικής
EVENTS