MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης 3-1

Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός 0-4

Καβάλα – ΑΕ Καλαμπακίου 3-0

Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς 1-0

ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-3

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού

2ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων 3-1

ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης 5-0

Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου 2-0

Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός 0-8

Μακεδονικός – Γιαννιτσά 1-0

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

Τρίγλια – Αγροτικός Αστέρας 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας

Γιαννιτσά – Τρίγλια

Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

3ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αχέροντας Καναλακίου – Φλωριάδα 4-0

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα 4-0

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών 2-0

Λευκίμμη – Μακεδονικός Σιάτιστας 5-1

Μακεδονικός Φούφα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός 0-1

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

Γρεβενά Αεράτα – Αχέροντας Καναλακίου

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Μακεδονικός Σιάτιστας – Φλωριάδα

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

4ος όμιλος

11η αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0

Απόλλων Μακρυχωρίου – Αλμυρός 1-0

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αστέρας Ιτέας 0-1

Θησέας Αγριάς – Πιερικός 1-0

Νίκη Βόλου -Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-0

Στυλίδα – Μετέωρα Καλαμπάκας 1-0

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός

Αστέρας Ιτέας – Αλμυρός

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

Μετέωρα Καλαμπάκας – Νίκη Βόλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πιερικός – Στυλίδα

5ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα 2-1

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική 0-1

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0

Ιωνικός – Εθνικός 1-1

Κερατσίνι – Ατσαλένιος 2-2

Νεάπολη – Επισκοπή 0-3

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι

Ατσαλένιος – Νεάπολη

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά

Επισκοπή – Ιωνικός

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός

Παλαιόχωρα – Εθνικός

Ρεπό: Προοδευτική

6ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας 3-0

Διαγόρας Ρόδου – ΠΑΟ Βάρδας

Ιάλυσος Ρόδου – Πανμοβριακός Ριόλου 2-1

Νίκη Τραγανού – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-1

Παλληνιακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0

Παναιγιάλειος – Πανηλειακός 2-2

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Παλληνιακός – Διαγόρας Ρόδου

Πανηλειακός – Ιάλυσος Ρόδου

Πανμοβριακός Ριόλου – Νίκη Τραγανού

Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

7ος όμιλος

10η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα 1-1

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου 1-1

Ηλυσιακός – Αιγάλεω 2-1

Κόρινθος – Απόλλων Ερέτριας 2-1

Πανθηραϊκός – Αιολικός 2-2

Χαλκίδα – Χαραυγιακός 0-2

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

Αιγάλεω – Χαραυγιακός

Αιολικός – Χαλκίδα

Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι

8ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – Πάμισος Μεσσήνης 1-0

Ένωση Ερμιονίδας – Ένωση Πελλάνας – Καστορείου 0-0

Ένωση Λέρνας – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1

Καλαμάτα – Ασπρόπυργος 1-0

Καταστάρι – Παναργειακός 1-1

Μανδραϊκός – ΑΟ Εικοσιμίας 3-0

Παναρκαδικός – ΑΟ Υπάτου 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (16/12)

Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Εικοσιμίας -Πάμισος Μεσσήνης

ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας

Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός

Ένωση Πελλάνας / Καστορείου – Καταστάρι

Καλαμάτα – Ένωση Ερμονίδας

Παναργειακός – Μανδραϊκός

Γ΄ Εθνική: Το πανόραμα των αγώνων της 11ης αγωνιστικής
EVENTS