MENU

Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 25ης αγωνιστικής στους ομίλους 1 και 2, της 19ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο και της 21ης αγωνιστικής στον 4ο όμιλο, ανακοίνωσε η ΚΕΔ/ΕΠΟ με τους Σημαιάκη, Μίσσα, Συμεωνίδη, Γκορτσίλα, Φωτόπουλο, Αντιπαριώτη, Διαμαντόπουλο, Μαρκαντωνάτο, Σφέτσια, Ρούτση και Δρούζα των συνδέσμων Χαλκιδικής, Τρικάλων, Πιερίας, Μακεδονίας, Αθηνών, Ανατολικής Αττικής, Αρκαδίας, Ηλείας, Σάμου, Κορινθίας και Αργολίδας, να είναι αυτοί οι οποίοι θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Όλοι οι αγώνες με εξαίρεση τις αναμετρήσεις Πιερικός- Πύδνα Κίτρους, Αιολικός – Καλαμάτα, Κανάρης Νενήτων – Δόξα Μανολάδας που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (13/3) για συγκοινωνιακού λόγους, θα γίνουν το Σάββατο (12/3), λόγω των των αποκριάτικων εκδηλώσεων σε όλη την χώρα και θα ξεκινήσουν στις 15:00, πλήν των αγώνων ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Λεβάντε και Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης οι οποίοι θα αρχίσουν στις 14:00 και στις 15:30 αντίστοιχα, αλλά και των ματς Έβρος Σουφλίου – Εθνικός Σερρών, Φωκικός – Τύρναβος και Ηρακλής Ψαχνών – Παναργειακός λόγω της αποχώρησης των ομάδων των Σερρών, της Φωκίδας και των Ψαχνών από την συνέχεια του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος όμιλος (25η αγωνιστική)

15:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Ηρακλής Αμπελοκήπων (Δραγάτης (Χαλκιδικής), Νταβέλας, Τοροσιάδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Κρύας Βρύσης) Απόλλων Κρύας Βρύσης – Εθνικός Νέου Αγιονερίου (Μίσσας, Κωτούλας (Τρικάλων), Βογιατζής (Καρδίτσας))

15:00 (Δημοτικό Κοκκινοχώματος) Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός (Κυριαζίδης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κουβαλάκης (Δράμας))

15:00 (Δόξας Δράμας) Δόξα Δράμας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μαλουτάς, Χρυσάνης (Ημαθίας), Βερνέζης (Καβάλας))

15:00 (Δημοτικό Φιλώτα) Θύελλα Φιλώτα – Εορδαϊκός (Μελτζανίδης (Ημαθίας), Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας))

15:00 ( Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα ( Συμεωνίδης, Θεοδώρου, Γιαμουζής (Πιερίας))

15:30 (Απόλλων Καλαμαριάς) Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης (Σημαιάκης, Κελάζογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής))

Ρεπό: Κοζάνη

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Σάββατο (12/3)

15:00 ( «Γιάννης Παραλυκίδης») Αιγινιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης (Γκουγκούδης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών))

15:00 (Δημοτικό Καναλακίου) Αχέροντας Καναλακίου – Εθνικός Φιλιππιάδας (Τόμπρος (Κέρκυρας),Αντωνίου, Λιόντος (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Αγιάς) Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), Καραγιάννης, Καλύβας (Φθιώτιδας))

15:00 (Δημοτικό Ηγουμενίτσας) Θεσπρωτός – Καραϊσκάκης (Ρούσσος-Μπεκερτζής, Τσόγκας, Φραγκούλης (Πρέβεζας))

15:00 («Παντελής Μαγουλάς») Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου (Πανυτσίδης (Κοζάνης), Καραγιάννης, Στάϊκος (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Οιχαλίας) Φαρκαδόνα – Πύρασος Νέας Αγχιάλου (Καρυπίδης, Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας))

Κυριακή (13/3)

15:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Πύδνα Κίτρους ( Γκορτσίλας, Τασόπουλος, Σιανίδης (Μακεδονίας))

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

3ος όμιλος (19η αγωνιστική)

Σάββατο (12/3)

14:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Λεβάντε (Αντωνίου, Ρούντος, Γκοντά (Ανατ. Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Μεγάρων) Βύζας Μεγάρων – Παναρκαδικός (Βικτωράτος, Παπανδριόπουλος, Γκολές (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Ερμιόνης) Ένωση Ερμιονίδας – Λουτράκι (Αντιπαριώτης, Τσαλίκογλου (Ανατ. Αττικής), Μητάκος (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Σπάρτης) Σπάρτη – Χαλκίδα (Φωτόπουλος, Ταμάλης, Τσαλίκης (Αθηνών))

Κυριακή (13/3)

15:00 («Κώστας Κεντέρης») Αιολικός – Καλαμάτα (Χαλβαίος, Λεοντακιανάκος, Γιαννόπουλος (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Χίου) Κανάρης Νενήτων – Δόξα Μανολάδας (Μπαϊρακτάρης, Τζάκος, Κολιάκος (Αθηνών))

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)

15:00 (Δημοτικό Βάρης) Αστέρας Βάρης – Επισκοπή (Σφέτσιας (Σάμου), Μπαλιάκα, Καρμίρης (Λέσβου))

15:00 («Σταύρος Μελισσουργός») Ατρόμητος Πειραιά – Γλυφάδα (Κουντουριώτης (Δυτ. Αττικής) Κρέτσιμος, Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Μοσχάτου) Εθνικός – Ηλυσιακός (Δρούζας (Αργολίδας), Ντζουροπάνος (Δυτ. Αττικής), Πυργάκης (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Ζωνιανών) Ερμής Ζωνιανών – ΠΑΟ Κρουσώνα (Ρούτσης (Κορινθίας), Σινιοράκης, Πετεινάτος (Χανίων))

15:00 (Δημοτικό Ηρακλείου) Ηράκλειο – Ιωνικός (Παπαποστόλου, Αργύρης, Δέλχας (Εύβοιας))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Τριγλία Ραφήνας (Μαρκαντωνάτος, Καραμέρος, Ασημακόπουλος (Ηλείας))

15:00 («Θεόδωρος Βαρδινογιάννης») ΟΦΗ – Ιάλυσος Ρόδου (Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος, Σεφέρης (Κορινθίας))

15:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Τράχωνες ( Γκοβέσης (Αρκαδίας), Σπηλιώτης, Σάνος (Κορινθίας))

Σημαιάκης στην Καλαμαριά, Διαμαντόπουλος στο Ηράκλειο
EVENTS