MENU

Φυσικά, η ομάδα της Θεσσαλονίκης θα πρέπει να αποκλείσει την Λοκομοτίβα την ερχόμενη Πέμπτη. Η ομάδα του Περιστερίου ξεκινά από αυτόν τον γύρο την ευρωπαϊκή της περιπέτεια και θα μάθει τον αντίπαλο ή το ζευγάρι, το νικητή του οποίου θα αντιμετωπίσει στις 30 Ιουλίου και στις 6 Αυγούστου.

Μετά την ολοκλήρωση των πρώτων αγώνων, το SDNA σας παρουσιάζει τους πιθανούς αντιπάλους των δύο ελληνικών ομάδων, oι οποίες θα βρίσκονται στο γκρουπ των ισχυρών.

Οι ομάδες με τα κεφαλαία γράμματα, θα είναι στο γκρουπ των ισχυρών αν προκριθούν και ως εκ τούτου δεν θα είναι αντίπαλοι των δύο ελληνικών ομάδων.

Αντίθετα, οι αντίπαλοι τους είναι ανίσχυροι και αν κάνουν την έκπληξη μπορούν να βρεθούν στον δρόμο του ΠΑΟΚ και του Ατρόμητου. *Με τα πεζά γράμματα όλες οι υποψήφιες αντιπάλοι (ή ζευγάρια από τα οποία θα προκύψει ο αντίπαλος)ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 2ΟΥ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ ΓΥΡΟΥ

Κουκέσι (Αλβανία)- Ποντγκόριτσα (Μαυροβούνιο)/0-1  

Μπερόε (Βουλγαρία)-Μπρόντμπι (Δανία)/0-1

Σάμροκ (Ιρλανδία)-Οντ Γκρένλαντ (Νορβηγία)/0-2

Σλόβαν Μπρατ. (Σλοβακία)-Ντούμπλιν (Ιρλανδία)/1-0

Αικ Στοκχόλμης (Σουηδία)-Σιράκ (Αρμενία)/2-0

Καϊράτ (Καζακστάν)-Αλασκέρτ (Αρμενία)/3-0

Φερεντσβάρος (Ουγγαρία)-Ζελένιτσαρ (Βοσνία)/0-1

Βοϊβοντίνα (Σερβία)-Τζουρμάλα (Λετονία)/3-0

Βαντούζ (Λιχτενστάιν)-Νόμε Κάλιου (Εσθονία)/3-1

Ντάσια Κισινάου (Μολδαβία)-Ζίλινα (Σλοβακία)/1-2

Γελγκάβα (Λετονία)-Ραμποτνίσκι (Σκόπια)/1-0

Μλάντα (Τσεχία)-Στρόμσγκοντσετ (Νορβηγία)/1-2

Χάφνιαραρνταρ (Ισλανδία)-Ιντερ Μπακού (Αζερμπαϊτζάν)/1-2

Τσουκαρίτσκι (Σερβία)-Καμπάλα (Αζερμπαϊτζάν)/1-0

Τσέρνο Μόρε (Βουλγαρία)-Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)/1-1

Ινβερνές (Σκωτία)-Αστρα (Ρουμανία)/0-1

Σαχτιόρ Σάλιγκορσκ (Λευκορωσία)-Βόλφσμπεργκερ (Αυστρία)/0-1

Σπάρτακ Τρνάβα (Σλοβακία)-Λίνφιλντ (Β.Ιρλανδία)/2-1

Σαρλερουά (Βέλγιο)-Μπεϊτάρ (Ισραήλ)/5-1

Σκόντο Ρίγα (Λετονία)-Ντέμπρετσεν (Ουγγαρία)/2-2

Σλασκ (Πολωνία)-Γκέτεμποργκ (Σουηδία)/0-0

Λοκομοτίβα (Ζάγκρεμπ)-ΠΑΟΚ (Ελλάδα)/2-1

Ρέικιαβικ (Ισλανδία)-ΡΟΖΕΜΠΟΡΓΚ (Νορβηγία)/0-1

Χάποελ Μπερ Σεβά (Ισραήλ)-ΤΟΥΝ (Ελβετία)/1-1

ΛΕΓΚΙΑ (Πολωνία)-Μποτοσάνι (Ρουμανία)/0-1

Γιαγκελόνια (Πολωνία)-ΟΜΟΝΟΙΑ (Κύπρος)/0-0

ΡΙΕΚΑ (Κροατία)-Αμπερντίν (Σκωτία)/0-3

ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ (Τουρκία)-Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο)/1-0

ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ (Αγγλία)-Μπιρκικάρα (Μάλτα)/1-0

ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ (Δανία)-Νιούτον (Ουαλία)/2-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ (Κύπρος)-Τρακάι (Λιθουανία)/4-0

Ράντερς (Δανία)-ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ (Σουηδία)/0-0

Κόπερ (Σλοβενία)-ΧΑΪΝΤΟΥΚ (Κροατία)/3-2

Ξεκινούν από τον 3ο προκριματικό ως ανίσχυρες

Φιτέσε (Ολλανδία)

Γιάμπλονετς (Τσεχία)

Στουρμ Γκρατς (Αυστρία)

ΑΕΚ Λάρνακα (Κύπρος)

Χαποέλ Κιριάτ Σμόνα (Ισραήλ)

Μπασάκσεχιρ (Τουρκία)

Τίργκου Μουρές (Ρουμανία)

Αλταχ (Αυστρία)

Οι πιθανοί αντίπαλοι για ΠΑΟΚ και Ατρόμητο
EVENTS