MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

4ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς 1-1

Αταλάντη – Αλμυρός Αναβλήθηκε

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου Αναβλήθηκε

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Νέα Αρτάκη 1-1

Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός 2-0

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Επόμενη Αγωνιστική

Αλμυρός – Ηρακλής Ψαχνών

Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Οπούντιος Μαρτίνου – Αταλάντη

Φωκικός – Θησέας Αγριά

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

 

5ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης 0-2

Αχέροντας Καναλακίου – Κέρκυρα 5-0

Θύελλα Κατσικά – Άγιος Ματθαίος Αναβλήθηκε

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός 1-0

Λευκίμμη – Θύελλα Μοναστηρακίου 3-2

Μεσολόγγι – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας Αναβλήθηκε

Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας 1-0

 

6ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική 0-4

Ηλιούπολη – ΑΕ Μυκόνου 2-1

Μαρκό – Πανναξιακός 0-2

Μοσχάτο – Φωστήρας 0-1

Πανιώνιος – Χαραυγιακός 2-1

Ρεπό: Εθνικός

Επόμενη Αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Πανιώνιος

Πανναξιακός – Ηλιούπολη

Προοδευτική – Εθνικός

Φωστήρας – ΑΕ Μυκόνου

Χαραυγιακός – Μαρκό

Ρεπό: Μοσχάτο

 

7ος όμιλος

4η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανναυπλιακός 0-0

Άρης Σκάλας – Ένωση Ερμιονίδας 2-2

Κηφισιά – Πανγυθεατικός 1-0

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς 0-0

Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ 1-3

Ρεπό: Παναρκαδικός

Επόμενη Αγωνιστική

Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Άγιος Ιερόθεος

Κορωνίδα Κοιλάδας – Κηφισιά

Παναρκαδικός – Μολαϊκός

Πανγυθεατικός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Πανναυπλιακός – Ένωση Ερμιονίδας

ΠΑΟ Ρουφ – Άρης Σκάλας

Ρεπό: Κορωνίδα Κοιλάδας

 

8ος όμιλος

4η αγωνιστική

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας (2/11)

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης 1-1

ΑΟ Πυλίου Κω – Πυθαγόρας Σάμου Αναβλήθηκε

Κερατσίνι – Αιολικός (2/11)

Μικρασιατική Χίου – Καραβάς 1-0

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας Αναβλήθηκε

Επόμενη Αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός – Μικρασιατική Χίου

Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός

Καραβάς – ΑΕ Πυλίου Κω

Κερατσίνι – Ακράτητος

Πυθαγόρας Σάμου – Αετός Λουτρών

 

9ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου Αναβλήθηκε

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Τσιλιβή 4-0

Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης 1-1

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος 1-2

Ναυπακτιακός – Παλληξουριακός 2-0

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή 0-0

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

Επόμενη Αγωνιστική

Εθνικός Σκουλικάδου – Ζάκυνθος

Παλληξουριακός – Θύελλα Πατρών

Πάμισος Μεσσήνης – Ναυπακτιακός

Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ρεπό: Αχαϊκή

 

10ος όμιλος

4η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-3

Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας 1-1

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος 1-1

Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος 1-3

Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός 2-1

Αστέρας Ρεθύμνου – Πόρος 1-2

Παλαιόχωρα – Νεάπολη 4-1

Πλατανιάς – Δαμάστα 1-1

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου

Ατσαλένιος – Άρης Σούδας

Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Δαμάστα – Παλαιόχωρα

Ηρόδοτος – Πλατανιάς

Νεάπολη – Αλμυρός Γαζίου

Πόρος – Άγιος Νικόλαος

Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου

 

SDNA Google news
ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SDNA logo ΣΤΟ GOOGLE NEWS
Περίπατο η Προοδευτική, αφεντικό της Αχαϊας ο Παναιγιάλειος
EVENTS