MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών Αναβλήθηκε

Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων Αναβλήθηκε

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου 1-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου Αναβλήθηκε

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής 1-0

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου

Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός

Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου

Ηρακλής – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

 

2ος όμιλος

4η αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 0-3

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0

Θερμαϊκός Θερμής – Εθνικός Γιαννιτσών 0-3

Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών Αναβλήθηκε

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Επόμενη Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς

Αετός Βαρβάρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Καλλικράτεια – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

 

3ος όμιλος

4η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0

Δίας Δίου – Μετέωρα 1-0

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας 2-2

Ελασσόνα – Μακεδονικός Φούφα Αναβλήθηκε

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων 3-0

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά Αναβλήθηκε

Φήκη – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΟ Σελλάνων – Φήκη

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας

Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Μετέωρα – Κοζάνη

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ελασσόνα

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

 

4ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη 2-3

Ηρακλής Ψαχνών – Αταλάντη 2-1

Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2

Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3

Φωκικός – ΑΟ Υπάτου 1-1

Ρεπό: Αλμυρός

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

Αταλάντη – Αλμυρός

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

 

5ος όμιλος

2η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Άγιος Ματθαίος 1-2

Θύελλα Μοναστηρακίου – Μεσολόγγι 4-1

Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4

Λευκίμμη – Αμβρακικός Λουτρού 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Πρέβεζα Αναβλήθηκε

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικά 3-1

Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου 0-3

Επόμενη Αγωνιστική

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης

Αχέροντας Καναλακίου - Κασσιόπη

Θύελλα Κατσικά – Άγιος Ματθαίος

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός

Λευκίμμη – Θύελλα Μοναστηρακίου

Μεσολόγγι – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

 

6ος όμιλος

2η αγωνιστική

ΑΕ Μυκόνου – Μάρκο 0-0

Ηλιούπολη – Μοσχάτο 4-1

Πανναξιακός – Χαραυγιακός 0-2

Προοδευτική – Πανιώνιος 1-2

Φωστήρας – Εθνικός 1-2

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Επόμενη Αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Προοδευτική

Ηλιούπολη – ΑΕ Μυκόνου

Μαρκό – Πανναξιακός

Μοσχάτο – Φωστήρας

Πανιώνιος – Χαραυγιακός

Ρεπό: Εθνικός

 

7ος όμιλος

3η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός 3-0

Ένωση Ερμιονίδας – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0

Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0

Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς 0-1

Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας 0-1

ΠΑΟ Ρουφ – Κηφισιά 0-1

Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανναυπλιακός

Άρης Σκάλας – Ένωση Ερμιονίδας

Κηφισιά – Πανγυθεατικός

Κορωνίδα Κοιλάδας – Ερμής Μελιγούς

Μολαϊκός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΠΑΟ Ρουφ

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

8ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου Κω 1-1

Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-0

Αστέρας Βάρης – Αιολικός 1-0

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος 2-2

Καραβάς – Κερατσίνι 2-0

Πυθαγόρας Σάμου – Μικρασιατική Χίου 2-1

Επόμενη Αγωνιστική

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης

ΑΟ Πυλίου Κω – Πυθαγόρας Σάμου

Κερατσίνι – Αιολικός

Μικρασιατική Χίου – Καραβάς

Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

 

9ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αίας Γαστούνης – ΑΟ Διαβολιτσίου Αναβλήθηκε

Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέϊκων Αναβλήθηκε

Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός 2-5

Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1

Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος 1-1

Τσιλιβή – Αχαϊκή 0-0

Ρεπό: Παλληξουριακός

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Εθνικός Σκουλικάδου

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Τσιλιβή

Ζάκυνθος – Αίας Γαστούνης

Θύελλα Πατρών – Παναιγιάλειος

Ναυπακτιακός – Παλληξουριακός

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή

Ρεπό: Πάμισος Μεσσήνης

 

10ος όμιλος

3η αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου 4-0

Αλμυρός Γαζίου – Παλαιόχωρα 6-0

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 2-1

Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος 2-2

Δαμάστα - Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0

Νεάπολη – Πλατανιάς 1-0

Πόρος – Άρης Σούδας 1-1

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου 4-0

Επόμενη Αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος

Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός

Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος

Παλαιόχωρα – Νεάπολη

Πλατανιάς – Δαμάστα

 

Γ΄Εθνική: Πρώτη νίκη για Εθνικό
EVENTS