MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

3η αγωνιστική

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1

Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου 2-1

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός 0-3

Απόλλλων Παραλιμνίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Αναβλήθηκε

Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού 0-0

Ηρακλής -Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 5-0

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-0

Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου 4-0

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής

 

2ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αετός Βαρβάρας – Θύελλα Σαρακηνών 1-2

Αναγέννηση Πλαγιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0

Εθνικός Γιαννιτσών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης 2-2

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Καλλικράτεια Αναβλήθηκε

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-0

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός 1-1

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς

Θερμαϊκός Θερμής – Εθνικός Γιαννιτσών

Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

 

3ος όμιλος

3η αγωνιστική

Αετός Μακρυχωρίου – Ελασσόνα 4-0

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας 0-1

Ατρόμητος Παλαμά - Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1

Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1

Κοζάνη – Δίας Δίου Αναβλήθηκε

Μακεδονικός Φούφα – Φήκη Αναβήθηκε

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας 1-1

Ρεπό: Μετέωρα

Επόμενη Αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου

Δίας Δίου – Μετέωρα

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας

Ελασσόνα – Μακεδονικός Φούφα

Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων

Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά

Φήκη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

 

10ος όμιλος

2η αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας – Νεάπολη 4-2

Άρης Ρεθύμνου – Άγιος Νικόλαος 0-1

Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-1

Αστέρας Ρεθύμνου – Άγιος Νικόλαος 2-3

Ατσαλένιος – Δαμάστα 1-3

Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός Αναβλήθηκε

Παλαιόχωρα – Γιούχτας 0-2

Πλατανιάς – Αλμυρός Γαζίου 0-6

Επόμενη Αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου

Αλμυρός Γαζίου – Παλαιόχωρα

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος

Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος

Δαμάστα - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Νεάπολη – Πλατανιάς

Πόρος – Άρης Σούδας

Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου

 

 

 

 

Γ΄Εθνική: Πρωτιά για Ορφέα, εξάρα ο Αλμυρός Γαζίου
EVENTS