MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:


1ος όμιλος

22η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου – Πανσερραϊκός 0-5

Ηρακλής Ζυγού – Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-3

Κιλκισιακός – Κεραυνός Πέρνης 6-1

Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Οφρυνίου 0-3

Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2

Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου 0-0

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

Αετός Οφρυνίου – Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός

Κεραυνός Πέρνης – Ηρακλής Ζύγου

Κιλκισιακός – Δόξα Κάτω Καμήλας

Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου


 

2ος όμιλος

26η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Καλλικράτεια 1-0

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 0-3 α.α.

Εδεσσαϊκός – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α

Θερμαϊκός Θέρμης – Αλμωπός Αριδαίας 1-2

Θύελλα Σαρακηνών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 3-1

Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3

Φλώρινα – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-3

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης

ΑΟ Σειρήνα - Καλλικράτεια

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Εδεσσαϊκός

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αστραπή Μεσοποταμίας

Φλώρινα – Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών


 


3ος όμιλος

22η αγωνιστική

Αταλάντη – ΑΕ Καρίτσας 2-2

Ατρόμητος Παλαμά – Ποταμιά 2-0

Διγενής Νεοχωρίου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1

Ηρακλής Λάρισας – Αλμυρός 0-2

Θησέας Αγριάς – Δίας Δίου 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων 0-0

Πιερικός – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

ΑΕ Καρίτσας – Διγενής Νεοχωρίου

Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Σελλάνων – Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς

Δίας Δίου – Ηρακλής Λάρισας

Μετέωρα Καλαμπάκας – Αλμυρός

Ποταμιά – Οικονόμος Τσαριτσάνης


 

4ος όμιλος

22η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Μεσολόγγι 2-1

Αστέρας Ιτέας – Σούλι Παραμυθιάς 0-3 α.α.

Αχέροντας Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα 2-0

Θιναλιακός – Απόλλων Ευπαλίου 1-0

Ναυπακτιακός – Τηλυκράτης 1-5

Πόντιοι Καραγιαννίων – Ανατολή Ιωαννίνων 1-0

Πρέβεζα – Λευκίμμη 0-0

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

Ανατολή Ιωαννίνων – Πρέβεζα

Απόλλων Ευπαλίου – Πόντιοι Καραγιαννίων

Θιναλιακός – Αχέροντας Καναλακίου

Λευκίμμη – Αστέρας Ιτέας

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Άρτας

Μεσολόγγι – Ναυπακτιακός

Τηλυκράτης – Σούλι Παραμυθιάς


 

5ος όμιλος

22η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Ερμής Κορυδαλλού 2-2

Ακράτητος – Εθνικός 0-1

Ηλυσιακός – Φωστήρας 2-2

Θύελλα Καμαρίου – Κηφισιά 2-0

Καλλιθέα – Άγιος Ιερόθεος 3-0

Κερατσίνι – Πανθηραϊκός 0-0

Μοσχάτο – Άνω Μερά 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Κορυδαλλού

Ακράτητος – Θύελλα Καμαρίου

Άνω Μερά – Ηλυσιακός

Εθνικός – Μοσχάτο

Κηφισιά - Κερατσίνι

Πανθηραϊκός – Καλλιθέα

Φωστήρας – Άγιοι Ανάργυροι


 

6ος όμιλος

22η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Παλληνιακός 0-2

Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Υπάτου 0-0

Αιολικός – Παναρκαδικός 0-1

Αχαρναϊκός – Κόρινθος 2006 3-0 α.α.

Μαρκό – Θύελλα Ραφήνας 0-0

Νέα Αρτάκη – Ρόδος (1/3)

Ρεπό: Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

Αιολικός – Κιθαρίωνας Καπαρελίου

ΑΟ Υπάτου – ΑΕΚ Τρίπολης

Κόρινθος 2006 – Μαρκό

Παλληνιακός – Θύελλα Ραφήνας

Παναρκαδικός – Νέα Αρτάκη

Ρόδος – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Αήτττητος Σπάτων


 

7ος όμιλος

22η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αστέρας Βλαχιώτη 0-2

Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Διαβολιτσίου 1-0

Ζάκυνθος – Παναργειακός 3-1

Ναύπλιο – Τσιλιβή 2-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΑΟ Βάρδας 2-0

Πανγυθεατικός – Σπάρτη 1-2

Πανηλειακός – Θύελλα Πατρών 1-4

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ναύπλιο

Παναργειακός – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βάρδας – Ένωση Ερμιονίδας

Σπάρτη – Θύελλα Πατρών

Τσιλιβή – Ζάκυνθος


 

8ος όμιλος

2η αγωνιστική

Πλέι οφ

Ηρόδοτος – Γιούχτας 2-2

Πανακρωτηριακός – Επισκοπή 0-1

Πλέι άουτ

Ατσαλένιος – Πόρος 1-0

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-1

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Επόμενη Αγωνιστική (8/3)

Πλέι οφ

Γιούχτας – Επισκοπή

Ηρόδοτος - Πανακρωτηριακός

Πλέι άουτ

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Πόρος – Ρεθυμνιακός

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS