MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

21η αγωνιστική

Αετός Οφρυνίου – Ορφέας Ξάνθης 5-0

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός 2-1

Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζύγου 4-0

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός 1-0

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου 3-2

Πανσερραϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας 2-1

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Δόξα Θεολόγου – Πανσερραϊκός

Ηρακλής Ζυγού – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Κιλκισιακός – Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Οφρυνίου

Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας


 

2ος όμιλος

25η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Φλώρινα 7-0

ΑΟ Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α.

Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών 1-0

Καλλικράτεια – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης 0-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-0

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Αγροτικός Αστέρας – Καλλικράτεια

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός

Εδεσσαϊκός – ΑΟ Σειρήνα

Θερμαϊκός Θέρμης – Αλμωπός Αριδαίας

Θύελλα Σαρακηνών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Φλώρινα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας


 

3ος όμιλος

21η αγωνιστική

Αλμυρός – Θησέας Αγριάς 1-0

ΑΟ Σελλάνων – Ατρόμητος Παλαμά 0-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αταλάντη 2-0

Δίας Δίου – Διγενής Νεοχωρίου 0-2

Μετέωρα Καλαμπάκας – Ηρακλής Λάρισας 0-0

Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-0

Ποταμιά – ΑΕ Καρίτσας 0-5

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Αταλάντη – ΑΕ Καρίτσας

Ατρόμητος Παλαμά – Ποταμιά

Διγενής Νεοχωρίου – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ηρακλής Λάρισας – Αλμυρός

Θήσεας Αγριάς – Δίας Δίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων

Πιερικός – Μετέωρα Καλαμπάκας


 


4ος όμιλος

21η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Θιναλιακός 2-1

Λευκίμμη – Πόντιοι Καραγιαννίων 0-1

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Ευπαλίου 2-0

Μεσολόγγι – Αχέροντας Καναλακίου 1-0

Ναυπακτιακός – Αναγέννηση Άρτας 0-2

Σούλι Παραμυθιάς – Πρέβεζα 2-2

Τηλυκράτης – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Αναγέννηση Άρτας - Μεσολόγγι

Αστέρας Ιτέας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέροντας Καναλακίου – Μακεδονικός Φούφα

Θιναλιακός – Απόλλων Ευπαλίου

Ναυπακτιακός – Τηλυκράτης

Πόντιοι Καραγιαννίων – Ανατολή Ιωαννίνων

Πρέβεζα – Λευκίμμη


 


5ος όμιλος

21η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Άνω Μερά – Ακράτητος 0-2

Ερμής Κορυδαλλού – Ηλυσιακός 1-1

Καλλιθέα – Κερατσίνι 2-1

Κηφισιά – Εθνικός 0-1

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου 0-3

Φωστήρας – Μοσχάτο 3-2

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Άγιοι Ανάργυροι – Ερμής Κορυδαλλού

Ακράτητος – Εθνικός

Ηλυσιακός - Φωστήρας

Θύελλα Καμαρίου – Κηφισιά

Καλλιθέα – Άγιος Ιερόθεος

Κερατσίνι – Πανθηραϊκός

Μοσχάτο – Άνω Μερά


 


6ος όμιλος

21η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Αήττητος Σπάτων 0-1

ΑΟ Υπάτου – Κιθαίρωνας Καπαρελίου Αναβλήθηκε

Θύελλα Ραφήνας – Αχαρναϊκός 3-0

Κόρινθος 2006 – Νέα Αρτάκη 1-4

Παλληνιακός – Μαρκό 0-2

Ρόδος – Αιολικός 2-0

Ρεπό: Παναρκαδικός

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

ΑΕΚ Τρίπολης – Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Υπάτου

Αιολικός – Παναρκαδικός

Αχαρναϊκός – Κόρινθος 2006

Μαρκό – Θύελλα Ραφήνας

Νέα Αρτάκη – Ρόδος

Ρεπό: Κιθαίρωνας Καπαρελίου


 

7ος όμιλος

21η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-1

Θύελλα Πατρών – Ένωση Ερμιονίδας 0-2

Παναργειακός – Ναύπλιο 3-2

Πανγυθεατικός – Ζάκυνθος 1-0

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων 3-0

Σπάρτη – Πανηλειακός 1-0

Τσιλιβή – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αστέρας Βλαχιώτη

Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ζάκυνθος – Παναργειακός

Ναύπλιο – Τσιλιβή

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Σπάρτη

Πανηλειακός – Θύελλα Πατρών


 

8ος όμιλος

1η αγωνιστική

Πλέι οφ

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός 0-1

Επισκοπή – Ηρόδοτος 1-1

Πλέι άουτ

Πόρος – Άγιος Νικόλαος 0-0

Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος 0-2

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Επόμενη Αγωνιστική (29/2)

Πλέι οφ

Ηρόδοτος – Γιούχτας

Πανακρωτηριακός – Επισκοπή

Πλέι άουτ

Ατσαλένιος – Πόρος

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Ρεθυμνιακός


 

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS