MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

20η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου – Αετός Οφρυνίου 1-1

Δόξα Κάτω Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0

Ηρακλής Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός 1-5

Κιλκισιακός – Άρης Αβάτου 0-5

Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης 0-1

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

Αετός Οφρυνίου – Ορφέας Ξάνθης

Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός

Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζύγου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου

Πανσερραϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης


2ος όμιλος

24η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Εδεσσαϊκός 0-3

Θερμαϊκός Θέρμης – Καλλικράτεια 1-0

Θύελλα Σαρακηνών – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας 3-2

Φλώρινα – Μακεδονικός 0-0

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

Αλμωπός Αριδαίας – Φλώρινα

ΑΟ Σειρήνα – Αγροτικός Αστέρας

Εδεσσαϊκός – Θύελλα Σαρακηνών

Καλλικράτεια – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αστραπή Μεσοποταμίας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς


 

3ος όμιλος

20η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Σελλάνων 2-0

Αταλάντη – Δίας Δίου 1-0

Ατρόμητος Παλαμά – Πιερικός 0-2

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ποταμιά 3-0

Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός 0-3

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας 3-4

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μετέωρα Καλαμπάκας 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

Αλμυρός – Θησέας Αγριάς

ΑΟ Σελλάνων – Ατρόμητος Παλαμά

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Αταλάντη

Δίας Δίου – Διγενής Νεοχωρίου

Μετέωρα Καλαμπάκας – Ηρακλής Λάρισας

Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ποταμιά – ΑΕ Καρίτσας

 

4ος όμιλος

20η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης 2-0

Ανατολή Ιωαννίνων – Μακεδονικός Φούφα 0-0

Απόλλων Ευπαλίου – Μεσολόγγι 2-3

Αχέροντας Καναλακίου – Ναυπακτιακός 4-0

Θιναλιακός – Λευκίμμη 1-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Σούλι Παραμυθιάς 3-1

Πρέβεζα – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

Ανατολή Ιωαννίνων – Θιναλιακός

Λευκίμμη – Πόντιοι Καραγιαννίων

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Ευπαλίου

Μεσολόγγι – Αχέροντας Καναλακίου

Ναυπακτιακός – Αναγέννηση Άρτας

Σούλι Παραμυθιάς – Πρέβεζα

Τηλυκράτης – Αστέρας Ιτέας


 

5ος όμιλος

20η αγωνιστική

Ακράτητος – Φωστήρας 1-4

Άνω Μερά – Κηφισιά 0-0

Εθνικός – Πανθηραϊκός 2-2

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 4-1

Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα 0-1

Κερατσίνι – Άγιος Ιερόθεος 1-1

Μοσχάτο – Ερμής Κορυδαλλού 8-2

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι

Άνω Μερά – Ακράτητος

Ερμής Κορυδαλλού – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Κερατσίνι

Κηφισιά – Εθνικός

Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου

Φωστήρας – Μοσχάτο


 

6ος όμιλος

20η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Παλληνιακός 3-1

Αιολικός – Κόρινθος 2006 3-0 α.α.

Αχαρναϊκός – Μαρκό 1-2

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Νέα Αρτάκη – Θύελλα Ραφήνας 0-0

Παναρκαδικός – ΑΟ Υπάτου 2-1

Ρεπό: Ρόδος

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

ΑΕΚ Τρίπολης – Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Υπάτου – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Θύελλα Ραφήνας - Αχαρναϊκός

Κόρινθος 2006 – Νέα Αρτάκη

Παλληνιακός – Μαρκό

Ρόδος – Αιολικός

Ρεπό: Παναρκαδικός


 

7ος όμιλος

20η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναργειακός 2-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-2

Ένωση Ερμιονίδας – Πανηλειακός 2-0

Ζάκυνθος – Σπάρτη 1-1

Ναύπλιο – Πανγυθεατικός 2-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Θύελλα Πατρών 0-3

ΠΑΟ Βάρδας – Τσιλιβή 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (22/2)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Θύελλα Πατρών – Ένωση Ερμιονίδας

Παναργειακός – Ναύπλιο

Πανγυθεατικός – Ζάκυνθος

ΠΑΟ Βάρδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Σπάρτη – Πανηλειακός

Τσιλιβή – Αστέρας Βλαχιώτη

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS