MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

19η αγωνιστική

Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός 2-1

Απόλλων Παραλιμνίου – Κιλκισιακός 2-1

Δόξα Θεολόγου – Δόξα Κάτω Καμήλας 2-1

Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης 2-1

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Ζυγού 1-0

Πανσερραϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-0

Ρεπό: Άρης Αβάτου

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

Δόξα Θεολόγου – Αετός Οφρυνίου

Δόξα Κάτω Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός

Κιλκισιακός – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης


 


2ος όμιλος

23η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης 1-0

ΑΟ Σειρήνα – Άρης Παλαιοχωρίου δ.δ.

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0

Θύελλα Σαρακηνών – Αστραπή Μεσοποταμίας 3-0

Καλλικράτεια – Φλώρινα 0-2

Μακεδονικός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας

Αστραπή Μεσοποταμίας – Εδεσσαϊκός

Θερμαϊκός Θέρμης – Καλλικράτεια

Θύελλα Σαρακηνών – ΑΟ Σειρήνα

Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας

Φλώρινα – Μακεδονικός

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών


 

3ος όμιλος

19η αγωνιστική

Αλμυρός – Αταλάντη 2-1

ΑΟ Σελλάνων – Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-1

Δίας Δίου – Ποταμιά 1-0

Ηρακλής Λάρισας – Διγενής Νεοχωρίου 4-0

Μετέωρα Καλαμπάκας – Θησέας Αγριάς 2-3

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ατρόμητος Παλαμά 0-0

Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας 0-0

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Σελλάνων

Αταλάντη – Δίας Δίου

Ατρόμητος Παλαμά – Πιερικός

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ποταμιά

Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός

Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μετέωρα Καλαμπάκας

 

4ος όμιλος

19η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Αχέροντας Καναλακίου 2-1

Αστέρας Ιτέας – Πόντιοι Καραγιαννίων 0-3 α.α.

Λευκίμμη – Μακεδονικός Φούφα 3-1

Μεσολόγγι – Ανατολή Ιωαννίνων 2-1

Ναυπακτιακός – Απόλλων Ευπαλίου 1-0

Σούλι Παραμυθιάς – Θιναλιακός 1-0

Τηλυκράτης – Πρέβεζα 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης

Ανατολή Ιωαννίνων – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ευπαλίου – Μεσολόγγι

Αχέροντας Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Θιναλιακός – Λευκίμμη

Πόντιοι Καραγιαννίων – Σούλι Παραμυθιάς

Πρέβεζα – Αστέρας Ιτέας


 

5ος όμιλος

19η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Μοσχάτο 1-0

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός 1-1

Ερμής Κορυδαλλού – Ακράτητος 4-0

Καλλιθέα – Εθνικός 4-3

Κερατσίνι – Θύελλα Καμαρίου 1-0

Πανθηραϊκός – Άνω Μερά 0-2

Φωστήρας – Κηφισιά 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

Ακράτητος – Φωστήρας

Άνω Μερά – Κηφισιά

Εθνικός – Πανθηραϊκός

Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι

Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα

Κερατσίνι – Άγιος Ιερόθεος

Μοσχάτο – Ερμής Κορυδαλλού


 

6ος όμιλος

19η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Παναρκαδικός 0-0

Αήττητος Σπάτων – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 0-1

ΑΟ Υπάτου – Ρόδος 2-5

Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός 3-1

Μαρκό – Νέα Αρτάκη 2-0

Παλληνιακός – Αχαρναϊκός 1-0

Ρεπό: Κόρινθος 2006

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

Αήττητος Σπάτων – Παλληνιακός

Αιολικός – Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός – Μαρκό

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – ΑΕΚ Τρίπολης

Νέα Αρτάκη – Θύελλα Ραφήνας

Παναρκαδικός – ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Ρόδος


 

7ος όμιλος

19η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Τσιλιβή 0-2

Ζάκυνθος – Ναύπλιο 2-1

Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0

Παναργειακός – ΠΑΟ Βάρδας 0-1

Πανγυθεατικός – Αστέρας Βλαχιώτη 0-0

Πανηλειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως 0-1

Σπάρτη – Ένωση Ερμιονίδας 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (16/2)

Αστέρας Βλαχιώτη – Παναργειακός

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ένωση Ερμιονίδας – Πανηλειακός

Ζάκυνθος – Σπάρτη

Ναύπλιο – Πανγυθεατικός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Τσιλιβή

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS