MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

18η αγωνιστική

Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-4

Δόξα Κάτω Καμήλας – Αετός Οφρυνίου 2-4

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης 0-2

Ηρακλής Ζυγού – Πανδραμαϊκός 1-2

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Θεολόγου 2-3

Κιλκισιακός – Ορφέας Ξάνθης 0-4

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός

Απόλλων Παραλιμνίου - Κιλκισιακός

Δόξα Θεολόγου – Δόξα Κάτω Καμήλας

Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης

Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Ζυγού

Πανσερραϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Άρης Αβάτου


 

2ος όμιλος

22η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός 1-2

Αστραπή Μεσοποταμίας – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Νίκη Αγκαθιάς – Θύελλα Σαρακηνών 0-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Καλλικράτεια 1-0

Φλώρινα – Αγροτικός Αστέρας 1-3

Ρεπό: Μακεδονικός

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης

ΑΟ Σειρήνα – Άρης Παλαιοχωρίου

Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς

Θύελλα Σαρακηνών – Αστραπή Μεσοποταμίας

Καλλικράτεια – Φλώρινα

Μακεδονικός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας


 

3ος όμιλος

18η αγωιστική

ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας 3-1

Ατρόμητος Παλαμά – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Πιερικός 0-2

Δίας Δίου – ΑΟ Σελλάνων 2-0

Διγενής Νεοχωρίου- Θησέας Αγριάς 1-2

Ποταμιά – Αλμυρός 0-3

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

Αλμυρός – Αταλάντη

ΑΟ Σελλάνων – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Δίας Δίου – Ποταμιά

Ηρακλής Λάρισας – Διγενής Νεοχωρίου

Μετέωρα Καλαμπάκας – Θησέας Αγριάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ατρόμητος Παλαμά

Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας


 

4ος όμιλος

18η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Ναυπακτιακός 2-0

Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας 0-1

Αχέροντας Καναλακίου – Τηλυκράτης 0-0

Θιναλιακός – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.

Λευκίμμη – Μεσολόγγι 2-1

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς 0-1

Πόντιοι Καραγιαννίων – Πρέβεζα 4-1

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

Αναγέννηση Άρτας – Αχέροντας Καναλακίου

Αστέρας Ιτέας – Πόντιοι Καραγιαννίων

Λευκίμμη – Μακεδονικός Φούφα

Μεσολόγγι – Ανατολή Ιωαννίνων

Ναυπακτιακός – Απόλλων Ευπαλίου

Σούλι Παραμυθιάς – Θιναλιακός

Τηλυκράτης – Πρέβεζα


 

5ος όμιλος

18η αγωνιστική

Άνω Μερά – Καλλιθέα 0-1

Εθνικός – Κερατσίνι 2-0

Θύελλα Καμαρίου – Άγιος Ιερόθεος 1-1

Κηφισιά – Ερμής Κορυδαλλού 2-0

Μοσχάτο – Ηλυσιακός 3-1

Φωστήρας – Πανθηραϊκός 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

Άγιοι Ανάργυροι – Μοσχάτο

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδαλλού – Ακράτητος

Καλλιθέα – Εθνικός

Κερατσίνι – Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός – Άνω Μερά

Φωστήρας – Κηφισιά


 

6ος όμιλος

18η αγωνιστική

Αιολικός – Μαρκό 0-0

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Παλληνιακός 1-0

Κόρινθος 2006 – ΑΟ Υπάτου 0-4

Νέα Αρτάκη – Αχαρναϊκός 2-1

Παναρκαδικός – Αήττητος Σπάτων 0-1

Ρόδος – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

ΑΕΚ Τρίπολης – Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

ΑΟ Υπάτου – Ρόδος

Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός

Μαρκό – Νέα Αρτάκη

Παλληνιακός – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Κόρινθος 2006


 

7ος όμιλος

18η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναργειακός 2-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος 1-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Πανηλειακός 1-0

Ναύπλιο – Σπάρτη 1-2

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ένωση Ερμιονίδας 1-1

ΠΑΟ Βάρδας – Πανγυθεατικός 2-0

Τσιλιβή – Θύελλα Πατρών 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (9/2)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Τσιλιβή

Ζάκυνθος – Ναύπλιο

Θύελλα Πατρών – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Παναργειακός – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Σπάρτη – Ένωση Ερμιονίδας

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS