Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1oς όμιλος
16η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας 0-0
Κεραυνός Πέρνης – Αετός Οφρυνίου 1-5
Κιλκισιακός – Ηρακλής Ζυγού 2-1
Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης 5-2
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
Αετός Οφρυνίου – Ηρακλής Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Κιλκισιακός
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
2ος όμιλος
20η αγωνιστική
Αλμωπός Αριδαίας – Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1
Καλλικράτεια – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-0
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Φλώρινα – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
Αγροτικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΟ Σειρήνα – Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Παλαιοχωρίου – Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Θύελλα Σαρακηνών – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακεδονικός
Ρεπό: Καλλικράτεια
3ος όμιλος
16η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας – Μετέωρας Καλαμπάκας 0-0
Αλμυρός – Πιερικός 1-1
ΑΟ Σελλάνων – Ηρακλής Λάρισας 1-0
Αταλάντη – Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ατρόμητος Παλαμά 0-0
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Ποταμιά – Θησέας Αγριάς 0-2
Επόμενη Αγωιστική (26/1)
Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς – Αταλάντη
Μετέωρα Καλαμπάκας – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός – Δίας Δίου
4ος όμιλος
16η αγωνιστική
Ανατολή Ιωαννίνων – Αχέροντας Καναλακίου 1-1
Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης 1-1
Θιναλιακός – Πόντιοι Καραγιαννίων 0-1
Λευκίμμη – Αναγέννηση Άρτας 0-1
Μακεδονικός Φούφα – Πρέβεζα 4-1
Μεσολόγγι – Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α.
Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός 3-2
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
Αναγέννηση Άρτας – Ανατολή Ιωαννίνων
Αστέρας Ιτέας – Μακεδονικός Φούφα
Αχέροντας Καναλακίου – Απόλλων Ευπαλίου
Ναυπακτιακός - Λευκίμμη
Πρέβεζα – Θιναλιακός
Σούλι Παραμυθιάς - Μεσολόγγι
Τηλυκράτης – Πόντιοι Καραγιαννίων
5ος όμιλος
16η αγωνιστική
Ακράτητος – Μοσχάτο 2-1
Άνω Μερά – Θύελλα Καμαρίου 0-2
Εθνικός – Άγιος Ιερόθεος 1-2
Ερμής Κορυδαλλού – Καλλιθέα 0-1
Κηφισιά – Ηλυσιακός 2-0
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 2-0
Φωστήρας – Κερατσίνι 5-0
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
Άγιοι Ανάργυροι – Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος – Μοσχάτο
Ερμής Κορυδαλλού – Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός – Ακράτητος
Θύελλα Καμαρίου – Εθνικός
Καλλιθέα – Φωστήρας
Κερατσίνι – Άνω Μερά
6ος όμιλος
16η αγωνιστική
Αιολικός – Νέα Αρτάκη 1-0
ΑΟ Υπάτου – Μαρκό 0-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Κόρινθος 2006 – Αήττητος Σπάτων 0-6
Παναρκαδικός – Παλληνιακός 3-0
Ρόδος – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 1-0
Ρεπό: Αχαρναϊκός
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
ΑΕΚ Τρίπολης – Κόρινθος 2006
Αήττητος Σπάτων – Ρόδος
Αχαρναϊκός – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Υπάτου
Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Παναρκαδικός
Παλληνιακός – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Μαρκό
7ος όμιλος
16η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος 1-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Σπάρτη 2-0
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ολυμπικακός Ζαχάρως 2-0
Θύελλα Πατρών – Πανγυθεατικός 1-1
Παναργειακός – Πανηλειακός 0-1
ΠΑΟ Βάρδας – Ναύπλιο 4-1
Τσιλιβή – Ένωση Ερμιονίδας 2-1
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
Ένωση Ερμιονίδας – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ζάκυνθος – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – Παναργειακός
Ναύπλιο – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανγυεθατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Τσιλιβή
Σπάρτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως
8ος όμιλος
17η αγωνιστική
Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Ηρόδοτος – Ατσαλένιος 0-0
Πανακρωτηριακός – Γιούχτας 2-1
Πόρος – Ρεθυμνιακός 1-0
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος
Επόμενη Αγωνιστική (26/1)
Άγιος Νικόλαος – Πόρος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πανακρωτηριακός
Γιούχτας – Ρεθυμνιακός
Επισκοπή – Ηρόδοτος
Ρεπό: Ατσαλένιος