MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

14η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Κάτω Καμήλας 0-2

Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης 2-1

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Οφρυνίου 1-0

Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός 1-1

Ρεπό: Κιλκισιακός

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

Αετός Ορφανού – Κιλκισιακός

Δόξα Θεολόγου – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Κάτω Καμήλας – Άρης Αβάτου

Κεραυνός Πέρνης – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Πανδραμαϊκός – Πανσερραϊκός

Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού


 

2ος όμιλος

18η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 2-2

Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Αγκαθιάς 2-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών 4-0

Μακεδονικός – Αστραπή Μεσοποταμίας 5-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Φλώρινα 1-0

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΟ Σειρήνα - Φλώρινα

Αστραπή Μεσοποταμίας – Αλμωπός Αριδαίας

Εδεσσαϊκός – Καλλικράτεια

Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός

Νίκη Αγκαθιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου


 

3ος όμιλος

14η αγωνιστική

Αλμυρός – Ατρόμητος Παλαμά 0-2

ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου 2-2

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-1

Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας 0-2

Ηρακλής Λάρισας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0

Πιερικός – Θησέας Αγριάς 3-0

Ποταμιά – Αταλάντη 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

ΑΕ Καρίτσας – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά – Δίας Δίου

Διγενής Νεοχωρίου – Ποταμιά

Ηρακλής Λάρισας – Πιερικός

Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων

Μετέωρα Καλαμπάκας – Αταλάντη

Οικονομός Τσαριτσάνης – Αλμυρός

 

4ος όμιλος

14η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Τηλυκράτης 0-0

Αστέρας Ιτέας – Αναγέννηση Άρτας 0-3 α.α.

Λευκίμμη – Απόλλων Ευπαλίου 3-1

Μακεδονικός Φούφα – Θιναλιακός 3-0

Μεσολόγγι – Πόντιοι Καραγιαννίων 1-1

Ναυπακτιακός – Πρέβεζα 0-0

Σούλι Παραμυθιάς – Αχέροντας Καναλακίου 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

Αναγέννηση Άρτας – Σούλι Παραμυθιάς

Απόλλων Ευπαλίου – Ανατολή Ιωαννίνων

Αστέρας Ιτέας – Ναυπακτιακός

Αχέροντας Καναλακίου – Λευκίμμη

Πόντιοι Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα

Πρέβεζα – Μεσολόγγι

Τηλυκράτης – Θιναλιακός

 

5ος όμιλος

14η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Κερατσίνι 0-1

Άνω Μερά – Άγιος Ιερόθεος 2-0

Ερμής Κορυδαλλού – Θύελλα Καμαρίου 0-3

Καλλιθέα – Ηλυσιακός 0-0

Κηφισιά – Ακράτητος 1-0

Πανθηραϊκός – Μοσχάτο 3-0

Φωστήρας – Εθνικός 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα

Άγιος Ιερόθεος – Ακράτητος

Εθνικός – Άνω Μερά

Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου – Φωστήρας

Κερατσίνι – Ερμής Κορυδαλλού

Μοσχάτο – Κηφισιά


 

6ος όμιλος

14η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Αχαρναϊκός 0-2

ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη 2-0

Θύελλα Ραφήνας – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 0-0

Κόρινθος 2006 – Παναρκαδικός 0-5

Μαρκό – Αήττητος Σπάτων 0-1

Ρόδος – Παλληνιακός 2-0

Ρεπό: Αιολικός

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

Αήττητος Σπάτων – Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός – ΑΟ Υπάτου

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Κόρινθος 2006

Μαρκό – ΑΕΚ Τρίπολης

Παλληνιακός – Αιολικός

Παναρκαδικός – Ρόδος

Ρεπό: Νέα Αρτάκη


 

7ος όμιλος

14η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Αστέρας Βλαχιώτη 0-0

Θύελλα Πατρών – Ναύπλιο 3-1

Πανγυθεατικός – Ένωση Ερμιονίδας 1-0

Παναργειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-2

Πανηλειακός – Ζάκυνθος 0-1

ΠΑΟ Βάρδας – Σπάρτη 1-1

Τσιλιβή – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας

Ένωση Ερμιονίδας – Παναργειακός

Ζάκυνθος – Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Τσιλιβή

Πανηλειακός – Πανγυθεατικός

Σπάρτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων


 

8ος όμιλος

15η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Ρεθυμνιακός 1-1

Ατσαλένιος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1

Επισκοπή – Πόρος 2-0

Ηρόδοτος – Γιούχτας 0-2

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

Επόμενη Αγωνιστική (12/1)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος

Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος

Γιούχτας – Επισκοπή

Πόρος – Πανακρωτηριακός

Ρεπό: Ρεθυμνιακός


 

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής
EVENTS