MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

9η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης 1-1

Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός 2-3

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Ζυγού 2-0

Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός 2-1

Πανσερραϊκός – Δόξα Θεολόγου 7-0

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού

Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός

Ηρακλής Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός

Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου

Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

 

2ος όμιλος

11η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Θερμαϊκός Θερμης 4-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Φλώρινα 3-0

ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός 0-3 α.α.

Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας 1-2

Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς 1-1

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός

Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

Αστραπή Μεσοποταμίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Καλλικράτεια – ΑΟ Σειρήνα

Νίκη Αγκαθιάς – Φλώρινα

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών


 

3ος όμιλος

9η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη 2-0

Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας 3-0

ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου 1-1

Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς 3-1

Μετέωρα Καλαμπάκας -Πιερικός 0-1

Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά 0-2

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Αλμυρός – Μετέωρα Καλαμπάκας

Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου

Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά

Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων


 


4ος όμιλος

9η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Πόντιοι Καραγιαννίων 0-1

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός 0-3

Λευκίμμη – Πρέβεζα 0-0

Μακεδονικός Φούφα – Αχέροντας Καναλακίου 0-0

Μεσολόγγι – Αναγέννηση Άρτας 3-1

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας 2-0

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα

Αστέρας Ιτέας – Λευκίμμη

Αχέροντας Καναλακίου – Θιναλιακός

Ναυπακτιακός – Μεσολόγγι

Πόντιοι Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου

Πρέβεζα – Ανατολή Ιωαννίνων

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης


 

5ος όμιλος

9η αγωνιστική

Σάββατο (16/11)

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα 0-0

Εθνικός – Ακράτητος 1-1

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου 1-2

Πανθηραϊκός – Κερατσίνι 0-0

Φωστήρας – Ηλυσιακός 0-1

Κυριακή (17/11)

Άνω Μερά – Μοσχάτο

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος

Ηλυσιακός – Άνω Μερά

Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Κερατσίνι – Κηφισιά

Μοσχάτο – Εθνικός


 

6ος όμιλος

9η αγωνιστική

Σάββατο (16/11)

ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων 5-0

Θύελλα Ραφήνας – Μαρκό 0-3

Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός 1-0

Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Κυριακή (17/11)

Παναρκαδικός - Αιολικός 

Ρεπό: Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΟ Υπάτου

Αχαρναϊκός – Ρόδος

Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Αιολικός

Μαρκό – Κόρινθος 2006

Νέα Αρτάκη – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων


 


7ος όμιλος

9η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας 1-0

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-1

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός 0-0

Παναργειακός – Ζάκυνθος 0-0

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-1

Σπάρτη – Πανγυθεατικός 1-1

Τσιλιβή – Ναύπλιο 2-2

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος – Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών – Σπάρτη

Ναύπλιο – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου


 

8ος όμιλος

9η αγωνιστική

Ηρόδοτος – Επισκοπή 2-2

Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0

Πόρος – Άγιος Νικόλαος 0-1

Ρεθυμνιακός – Γιούχτας 1-4

Ρεπό: Ατσαλένιος

Επόμενη Αγωνιστική (24/11)

Άγιος Νικόλαος – Γιούχτας

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ρεθυμνιακός

Επισκοπή – Ατσαλένιος

Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός

Ρεπό: Πόρος


 

Πολυβόλο ο Πανσερραϊκός, επέστρεψε στις νίκες η Ρόδος
EVENTS