MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ο όμιλος

8η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου – Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός 1-2

Ηρακλής Ζυγού – Άρης Αβάτου 2-2

Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης 1-2

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού 0-0

Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου 0-4

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Ζυγού

Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός

Πανσερραϊκός – Δόξα Θεολόγου

Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας


 


2ος όμιλος

10η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0

Άρης Παλαιοχωρίου – Καλλικράτεια 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3

Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός 0-0

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός 1-1

Φλώρινα -Αλμωπός Αριδαίας 1-4

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

Αλμωπός Αριδαίας – Θερμαϊκός Θερμης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Φλώρινα

ΑΟ Σειρήνα – Εδεσσαϊκός

Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας

Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Νίκη Αγκαθιάς

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας


 

3ος όμιλος

8η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά 5-0

Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-1

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων 0-0

Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου 5-1

Ηρακλής Λάρισας – Μετέωρα Καλαμπάκας 3-2

Θησέας Αγριάς – Αλμυρός 1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 0-5

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

ΑΕ Καρίτσας – Αταλάντη

Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου

Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς

Μετέωρα Καλαμπάκας -Πιερικός

Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά


 


4ος όμιλος

8η αγωνιστική

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα 1-2

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 1-2

Αχέροντας Καναλακίου – Μεσολόγγι 1-0

Θιναλιακός – Ανατολή Ιωαννίνων 0-1

Πόντιοι Καραγιαννίων – Λευκίμμη 0-0

Πρέβεζα – Σούλι Παραμυθιάς 0-0

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

Ανατολή Ιωαννίνων – Πόντιοι Καραγιαννίων

Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

Λευκίμμη – Πρέβεζα

Μακεδονικός Φούφα – Αχέροντας Καναλακίου

Μεσολόγγι – Αναγέννηση Άρτας

Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας

Τηλυκράτης – Ναυπακτιακός


 

5ος όμιλος

8η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος 1-1

Ακράτητος – Άνω Μερά 0-0

Εθνικός – Κηφισιά Αναβλήθηκε

Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού 1-1

Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός 1-0

Κερατσίνι – Καλλιθέα 2-1

Μοσχάτο – Φωστήρας 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

Άνω Μερά – Μοσχάτο

Εθνικός – Ακράτητος

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός – Κερατσίνι

Φωστήρας – Ηλυσιακός


 

6ος όμιλος

8η αγωνιστική

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας 0-2

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – ΑΟ Υπάτου 1-1

Μαρκό – Παλληνιακός 2-1

Νέα Αρτάκη – Κόρινθος 2006 2-1

Ρεπό: Παναρκαδικός

Επόμεη Αγωιστική (17/11)

ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων

Θύελλα Ραφήνας – Μαρκό

Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός

Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης

Παναρκαδικός – Αιολικός

Ρεπό: Κιθαίρωνας Καπαρελίου


 

7ος όμιλος

8η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσιλιβή 2-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών 7-0

Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός 0-1

Ναύπλιο – Παναργειακός 3-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1

Πανηλειακός – Σπάρτη 0-2

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός

Παναργειακός – Ζάκυνθος

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Σπάρτη – Πανγυθεατικός

Τσιλιβή – Ναύπλιο


8ος όμιλος

8η αγωνιστική

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Επισκοπή 0-2

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 1-0

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός 2-0

Ρεθυμνιακός – Πόρος 1-0

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Επόμενη Αγωνιστική (17/11)

Ηρόδοτος – Επισκοπή

Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Πόρος – Άγιος Νικόλαος

Ρεθυμνιακός – Γιούχτας

Ρεπό: Ατσαλένιος

Περίπατο ο Πιερικός, ήττα για την Καλλιθέα
EVENTS