MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

7η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου 2-0

Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Ζυγού 1-0

Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας 1-0

Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός 0-2

Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης 5-3

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

Δόξα Θεολόγου – Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός

Ηρακλής Ζυγού – Άρης Αβάτου

Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού

Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου

Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης


 

2ος όμιλος

9η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Αλμωπός Αριδαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-0

ΑΟ Σειρήνα – Θύελλα Σαρακηνών 0-3 α.α.

Εδεσσαϊκός – Αστραπή Μεσοποταμίας 2-0

Καλλικράτεια – Θερμαϊκός Θέρμης 0-0

Μακεδονικός – Φλώρινα 2-1

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Νίκη Αγκαθιάς 1-0

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Σειρήνα

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Άρης Παλαιοχωρίου – Καλλικράτεια 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός

Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός

Φλώρινα -Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς


 

3ος όμιλος

7η αγωνιστική

Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου 1-1

ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας 1-1

Δίας Δίου – Αταλάντη 1-0

Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς 2-1

Μετέωρα Καλαμπάκας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά 2-0

Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά

Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας – Μετέωρα Καλαμπάκας

Θησέας Αγριάς – Αλμυρός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός


 


4ος όμιλος

7η αγωνιστική

Αστέρας Ιτέας – Πρέβεζα 1-1

Λευκίμμη – Θιναλιακός 0-4

Μακεδονικός Φούφα – Ανατολή Ιωαννίνων 1-1

Μεσολόγγι – Απόλλων Ευπαλίου 5-1

Ναυπακτιακός – Αχέροντας Καναλακίου 0-1

Σούλι Παραμυθιάς – Πόντιοι Καραγιαννίων 2-1

Τηλυκράτης – Αναγέννηση Άρτας 3-1

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός

Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα

Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης

Αχέροντας Καναλακίου – Μεσολόγγι

Θιναλιακός – Ανατολή Ιωαννίνων

Πόντιοι Καραγιαννίων – Λευκίμμη

Πρέβεζα – Σούλι Παραμυθιάς


 

5ος όμιλος

7η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός 2-2

Άγιος Ιερόθεος – Κερατσίνι 1-0

Ερμής Κορυδαλλού – Μοσχάτο 1-3

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου 1-0

Κηφισιά – Άνω Μερά 1-0

Πανθηραϊκός- Εθνικός 0-0

Φωστήρας – Ακράτητος 2-1

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

Ακράτητος – Άνω Μερά

Εθνικός – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού

Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός

Κερατσίνι – Καλλιθέα

Μοσχάτο – Φωστήρας


 


6ος όμιλος

7η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 0-2

ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός 0-0

Κόρινθος 2006 – Αιολικός (4/11)

Μαρκό – Αχαρναϊκός 2-1

Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων 1-1

Ρεπό: Ρόδος

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

Αήττητος Σπάτων – ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός – Ρόδος

Αχαρναϊκός – Θύελλα Ραφήνας

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – ΑΟ Υπάτου

Μαρκό – Παλληνιακός

Νέα Αρτάκη – Κόρινθος 2006

Ρεπό: Παναρκαδικός


 

7ος όμιλος

7η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-0

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-2

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη 0-1

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 0-3

Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας 2-3

Σπάρτη – Ζάκυνθος 0-1

Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσιλιβή

Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας

Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών

Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός

Ναύπλιο – Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Σπάρτη


 

8ος όμιλος

7η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Ατσαλένιος 3-1

Επισκοπή – Γιούχτας 2-0

Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2

Πανακρωτηριακός – Πόρος 5-0

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Επόμενη Αγωνιστική (10/11)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Επισκοπή

Ατσαλένιος – Ηρόδοτος

Γιούχτας – Πανακρωτηριακός

Ρεθυμνιακός – Πόρος

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος


 

Πεντάρα ο Πανσερραϊκός, ήττα για την Σπάρτη
EVENTS