MENU

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της 7ης και 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής, με τους Σιδηρόπουλο, Θεοδωρόπουλο Τσέτσιλα και Ευθυμίου να είναι αυτοί που θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

 

1ος όμιλος

7η αγωνιστική

Σάββατο (2/11)

15:00 (ΑΟ Ξάνθης) Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός (Τσιάρας, Καμπερίδης, Καρασαββαϊδης (Καβάλας))

Κυριακή (3/11)

15:00 (Δημοτικό Οφρυνίου) Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου (Τσιλίκας, Ζαχαριάς, Γεωργαντέλης (Καβάλας))

15:00 (Δημοτικό Παραλιμνίου) Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Ζυγού (Σιαμάνης, Ραβικάλης, Παστιάδης (Δράμας))

15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας (Σιδηρόπουλος (Έβρου), Κηλικιώτης, Σαββόγλου (Ξάνθης))

15:00 (ΑΟ Ξάνθης) Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός (Τζουμαλάκης, Κρυώνας, Χολάνης (Σερρών))

15:00 (Δημοτικό Σερρών) Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης (Μπούτσικος, Τσεχελίδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας))

Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

 

2ος όμιλος

9η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αριδαίας) Αλμωπός Αριδαίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Τακίδης, Ιωαννίδης, Μαυρίδης (Κιλκίς))

15:00 (ΕΠΣ Γρεβενών) ΑΟ Σειρήνα – Θύελλα Σαρακηνών (Ρηγόπουλος, Μπογιατζόγλου, Μπέκας (Ημαθίας))

15:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – Αστραπή Μεσοποταμίας (Τζίκας, Παπαδόπουλος Ηλ., Παπαδοπούλου Ζ. (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Νέας Καλλικράτειας) Καλλικράτεια – Θερμαϊκός Θέρμης (Παραδεισόπουλος, Σαλτσίδης, Καλορογιάννης (Πιερίας))

15:00 (Μακεδονικού) Μακεδονικός – Φλώρινα (Μπουρουζίκας, Καραγιάννης, Μίχος (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Τρικάλων) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Νίκη Αγκαθιάς (Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Δεμερτζής, Αρέστης (Πέλλας))

Ρεπό: Αναγέννηση Γιαννιτσών

 

3ος όμιλος

7η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου (Νίτσας, Δεδικούσης, Παραφέστας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας (Τσέτσιλας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών))

15:00 (Δημοτικό Δίου) Δίας Δίου – Αταλάντη (Αγγελάκης, Νταβέλας, Μιχτατίδης (Μακεδονίας))

15:00 (Δημοτικό Νεάπολης) Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς (Λεωνίδας, Αλεξόπουλος, Μπάλας (Τρικάλων))

15:00 (Δημοτικό Καλίκας) Μετέωρα Καλαμπάκας – Οικονόμος Τσαριτσάνης (Κουτρομάνος, Παπαλίτσας, Κανιούρας (Καρδίτσας))

15:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά (Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Αδραμάνης (Πέλλας))

15:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου (Κολορίζος, Λιτοσελίτης, Δόσκορης (Φθιώτιδας))


 

4ος όμιλος

7η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Ιτέας) Αστέρας Ιτέας – Πρέβεζα (Αλαφογιάννης, Τσώνης, Καλαμπούκας (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Λευκίμμης) Λευκίμμη – Θιναλιακός (Γιούργας, Μίχος, Σερίφης (Κέρκυρας))

15:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – Ανατολή Ιωαννίνων (Νικόπουλος, Σακκάς, Σφύρης (Θεσσαλίας))

15:00 (ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας) Μεσολόγγι – Απόλλων Ευπαλίου (Χουλιαράς, Ντόμαρης, Νάστος (Πρέβεζας - Λευκάδας))

15:00 (Δημοτικό Ναυπάκτου) Ναυπακτιακός – Αχέροντας Καναλακίου (Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), Τσιπούρας, Ζανιάς (Φωκίδας))

15:00 (Δημοτικό Παραμυθιάς) Σούλι Παραμυθιάς – Πόντιοι Καραγιαννίων (Νέος, Παπαδημητρίου, Πάνος (Ηπείρου))

15:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Τηλυκράτης – Αναγέννηση Άρτας (Σιντόρης, Παπαλαζάρου, Στόλη (Θεσπωτίας))

 

5ος όμιλος

7η αγωνιστική

11:30 («Ζηρίνειο») Κηφισιά – Άνω Μερά (Ζαχαρόπουλος, Κακάνης (Ανατολικής Αττικής), Θεοδοσάκης (Λασιθίου))

15:00 (Δημοτικό Αγίων Αναργύρων) Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός (Ανδρικόπουλος, Μουτάφης (Κυκλάδων), Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής))

15:00 ( Δημοτικό Χωράφας) Άγιος Ιερόθεος – Κερατσίνι (Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Παπαδόπουλος (Κιλκίς), Παπαδάμ (Χίου))

15:00 (ΔΑΚ Κορυδαλλού) Ερμής Κορυδαλλού – Μοσχάτο (Πουλόπουλος, Σγουράκης, Γαρούφος (Πειραιά))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου (Δραγάτης, Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Θήρας) Πανθηραϊκός- Εθνικός (Μπαϊρακτάρης, Κολλιάκος, Τζίκας (Αθηνών))

15:00 («Σπύρος Γιαλαμπίδης») Φωστήρας – Ακράτητος (Γιαννούκας (Δωδεκανήσου), Γκούβας, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής))

 

6ος όμιλος

7η αγωνιστική

Σάββατο (2/11)

15:00 (Δημοτικό Νέας Μάκρης) Θύελλα Ραφήνας – Νέα Αρτάκη (Στεργιώτης, Γενναίος, Βαξεβανέλλης (Αθηνών))

Κυριακή (3/11)

15:00 (ΔΑΚ Τρίπολης) ΑΕΚ Τρίπολης – Κιθαίρωνας Καπαρελίου (Τσατσούλης, Μητράκος, Μητροφάνης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Θηβών) ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός (Κούρλος (Ευρυτανίας), Δάλλας, Σέρρας (Εύβοιας))

15:00 (Δημοτικό Μαρκοπούλου) Μαρκό – Αχαρναϊκός (Ρούτσης, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας), Αρμακόλας (Κυκλάδων))

15:00 (Δημοτικό Παλλήνης) Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων (Ευθυμίου, Δόσης (Αθηνών), Τσέτσος (Δωδεκανήσου))

Δευτέρα (4/11)

15:00 (ΔΑΚ Κορίνθου) Κόρινθος 2006 – Αιολικός (Παπαγεωργόπουλος, Γκουριώτης, Τούμπας (Αργολίδας))

Ρεπό: Ρόδος

 

7ος όμιλος

7η αγωνιστική

14:00 (Δημοτικό Βλαχιώτη) Σπάρτη – Ζάκυνθος (Κακρίδης, Σάνος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Διαβολιτσίου) ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέϊκων (Σταυρόπουλος, Πήττας, Ασημακόπουλος (Ηλείας))

15:00 («Φώτης Αραβαντινός») Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως (Καζανάς, Τάκος, Μπάκας (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (ΔΑΚ Άργους) Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη (Ντάουλας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Γυθείου) Πανγυθεατικός – Ναύπλιο (Φωκάς, Σωτηρόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας))

15:00 («Χαράλαμπος Βιλαέτης») Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας (Λιάρος, Μπεκιάρης, Ισακοβίδης (Λακωνίας))

15:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας (Ρέκκας, Καρβούνης, Μπουρίκας (Μεσσηνίας))

 

8ος όμιλος

7η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Αγίου Νικολάου) Άγιος Νικόλαος – Ατσαλένιος (Αντωνίου, Αναστασάκης, Κομισουπούλου (Χανίων))

15:00 (ΔΑΚ Γάλλου) Επισκοπή – Γιούχτας (Κουκουράκης, Τσιλίκας, Μαρκετάκης (Χανίων))

15:00 (Παγκρήτιο) Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ (Σταυρουλάκης, Βαρβανιτάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου))

15:00 (Δημοτικό Καθιανών) Πανακρωτηριακός – Πόρος (Σωτηριάδης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου), Σκούτας (Χαλκιδικής))

Ρεπό: Ρεθυμνιακός

 

Τσέτσιλας σττην Καρδίτσα, Ευθυμίου στην Παλλήνη
EVENTS