MENU

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της 6ης και 7ης αγωνιστικής της Γ΄Εθνικής, με τους Πολυχρόνη, Θεοχάρη, Μπούμπα, Ματσούκα, Κόκκορη, Τσοπλάκο, Κουκουλά, Ρούτση, Καδδά και Βισκαδούρο να είναι αυτοί που θα διευθύνουν τις πιο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

 

1ος όμιλος

6η αγωνιστική

Σάββατο (26/10)

15:00 (Δημοτικό Αλεξανδρούπολης) Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός (Γιαπουτζής, Γκοντόλιας, Κεχαγιά (Ξάνθης))

Κυριακή (27/10)

15:00 (ΕΠΣ Σερρών) Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου (Χορόζογλου, Χασιώτης, Οικονομίδης (Δράμας))

15:00 (Δημοτικό Γενησέας) Ηρακλής Ζυγού – Ορφέας Ξάνθης (Τσιάρας, Καμπερίδης, Δεδονάκης (Καβάλας))

15:00 (Δημοτικό Χρυσούπολης) Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης (Κακουλίδης, Δημητριάδης, Καρακασίδης (Θράκης))

15:00 (Δημοτικό Κιλκίς) Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου (Δημητριάδης, Χρυσαϊδης, Κώστογλου (Χαλκιδικής))

15:00 (Δημοτικό Δράμας) Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού (Σιδηρόπουλος (Έβρου), Κορώνας (Πειραιά), Μιχτατίδης (Μακεδονίας))

Ρεπό: Άρης Αβάτου

 

2ος όμιλος

7η αγωνιστική

15:00 («Δημήτρης Κοντικάκης» ) Αγροτικός Αστέρας – Φλώρινα (Κατεριάδης, Ταγκαλίδης, Σηπάκης (Πέλλας))

15:00 (Δημοτικό Γρεβενών) ΑΟ Σειρήνα – Αστραπή Μεσοποταμίας (Μπαλάκας, Δούμτσης, Πάνου (Φλώρινας))

Άρης Παλαιοχωρίου – Θερμαϊκός Θερμής 0-3 α.α.

15:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Γιαννιτσών (Πολυχρόνης, Σαλτσίδης, Τσικλητάρη (Πιερίας))

15:00 (Δημοτικό Σαρακηνών) Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς (Κουκούλης, Στάϊκος, Κοτούμπας (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Νέας Καλλικράτειας) Καλλικράτεια – Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Κεφαλάς, Αναστασιάδης, Χολάνης (Σερρών))

15:00 (Δημοτικό Τρικάλων) Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αλμωπός Αριδαίας (Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής), Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας), Τέγος (Γρεβενών))

Ρεπό: Μακεδονικός

 

3ος όμιλος

6η αγωνιστική

Σάββατο (26/10)

16:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Ποταμιά – Δίας Δίου (Νικόπουλος, Αναστασίου, Σάκκας (Θεσσαλίας))

Κυριακή (27/10)

15:00 (Δημοτικό Βατανιακού) ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός (Θεοχάρης, Σάκκας (Θεσσαλίας), Μάνος (Λάρισας))

15:00 (Δημοτικό Παλαμά) Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης (Λεωνίδας Στελ., Λεωνίδας Κώστ., Σταφυλάς (Τρικάλων))

15:00 (Δημοτικό Στεφανοβικείου) Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων (Τσιμεντερίδης, Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης))

15:00 (Δημοτικό Οιχαλίας) Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας (Κεχαγιάς (Κοζάνης), Δρουδάκης (Γρεβενών), Σακκός (Σερρών))

15:00 (Δημοτικό Αγριάς) Θησέας Αγριάς – Μετέωρα Καλαμπάκας (Αντωνίου, Νάκας, Πατέτσος (Λάρισας))

16:00 (Δημοτικό Αταλάντης) Αταλάντη – Αλμυρός (Χουλιάρας, Ιωάννου, Τσιφλάκος (Εύβοιας))

 

4ος όμιλος

6η αγωνιστική

14:00 (Δημοτικό Πτολεμαϊδας) Μακεδονικός Φούφα – Λευκίμμη (Πέτσας, Αλεξόπουλος, Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων))

15:00 (Δημοτικό Ανατολής) Ανατολή Ιωαννίνων – Μεσολόγγι (Στεφάνου, Λιαμίρας, Ράπτης (Θεσπρωτίας))

15:00 (Δημοτικό Καστρακίου) Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός (Τσιγαρίδας, Δόσκορης (Φθιώτιδας), Τσώνης (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Καναλακίου) Αχέροντας Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας (Μπούμπας, Μάντζιος, Τσαντάς (Ηπείρου))

15:00 (Δημοτικό Θιναλιακού) Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς (Κωστούλας, Νούσιας, Μάνος (Άρτας))

15:00 (ΔΑΚ Κοζάνης) Πόντιοι Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας (Γιουματζίδης (Πέλλας), Παπαδάκης, Χριστούδουλο (Ημαθίας))

15:00 (Δημοτικό Πρέβεζας) Πρέβεζα – Τηλυκράτης (Καββαδίας, Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας))

 

5ος όμιλος

6η αγωνιστική

11:00 (Δημοτικό Καμαρίου) Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι (Κατοίκος, Μητράκος, Καραγεώργος (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Ακράτητου) Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού (Φωστέρης (Ανατολικής Αττικής), Τσαγανού, Λαμπροπούλου (Βοιωτίας))

15:00 (Δημοτικό Άνω Μεράς) Άνω Μερά – Πανθηραϊκός (Στάμος, Λιαμπότης, Ίσσα (Αθηνών))

15:00 («Γρηγόρης Λαμπράκης») Εθνικός – Καλλιθέα (Κουκουλάς (Λέσβου), Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Παπαδόπουλος (Κιλκίς))

15:00 (Δημοτικό Ζωγράφου) Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος (Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Κακάνης, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Ζηρίνειο) Κηφισιά – Φωστήρας (Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 (Δημοτικό Μοσχάτου) Μοσχάτο – Άγιοι Ανάργυροι (Ξηρογιάννης, Σοφός, Καλαμπούκας (Βοιωτίας))

 

6ος όμιλος

6η αγωνιστική

Σάββατο (26/10)

15:00 (Δημοτικό Ρόδου) Ρόδος – ΑΟ Υπάτου (Ντάουλας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής))

Κυριακή (27/10)

15:00 (Δημοτικό Μενιδίου) Αχαρναϊκός – Παλληνιακός (Τζαγκαράκης (Πειραιά), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής))

15:00 (Δημοτικό Θηβών) Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Αήττητος Σπάτων (Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης, Καρακελές (Πειραιά))

15:00 (Δημοτικό Χαλκίδας) Νέα Αρτάκη – Μαρκό (Βεργέτης (Αρκαδίας), Νιδριώτης (Αθηνών), Κύριος (Αρκαδίας))

15:00 (Παναρκαδικού) Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης (Κόκκορης, Σταματόπουλος, Παπαγεωργίου (Αρκαδίας))

Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

 

7ος όμιλος

6η αγωνιστική

14:00 (ΔΑΚ Ναυπλίου) Ναύπλιο – Ζάκυνθος (Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Δέτση, Τσολακίδης (Αθηνών))

15:00 (Δημοτικό Βλαχιώτη) Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός (Κουτσαναστάσης, Καρβούνης, Γάκης (Μεσσηνίας))

15:00 (Δημοτικό Βραχνέϊκων) Διαγόρας Βραχνέϊκων – Θύελλα Πατρών (Καδδάς, Σωτηρόπουλος, Τραγούλιας (Αχαϊας))

15:00 (Δημοτικό Κρανιδίου) Ένωση Ερμιονίδας – Σπάρτη (Ρούτσης, Τριαντάφύλλος, Κλεπετσάνης (Κορινθίας))

15:00 (Δημοτικό Ζαχάρως) Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός (Τσοπλάκος, Γαλανόπουλος, Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας))

15:00 («Γρηγόρης Καλάκος») ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός (Αυγερινός, Τσούκας, Λουκάς (Αρκαδίας))

15:00 (Δημοτικό Ζακύνθου) Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου (Καλαμάρης, Καλυβόπουλος, Αλεξόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας))

 

8ος όμιλος

6η αγωνιστική

15:00 (Δημοτικό Μουρνίων) ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος (Μόσχου, Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου))

15:00 (Δημοτικό Αρχάνων) Γιούχτας – Ηρόδοτος (Βισκαδούρος, Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου))

15:00 (Μαρτινέγκο) Πόρος – Επισκοπή (Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Σκούτας (Χαλκιδικής), Θεοδοσάκης (Λασιθίου))

15:00 (Δημοτικό Σοχώρας) Ρεθυμνιακός – Άγιος Νικόλαος (Γεωργόπουλος, Κομισοπούλου, Κολοκτρώνης (Χανίων))

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

 

Κουκουλάς στην Καλλιθέα, Ρούτσης στο Κρανίδι
EVENTS