MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας 1-1

Δόξα Θεολόγου – Κεραυνός Πέρνης 0-2

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-0

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Ζυγού 2-0

Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου 3-0

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Ηρακλής Ζυγού – Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης

Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου

Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού

Ρεπό: Άρης Αβάτου


 

2ος όμιλος

6η αγωνιστική

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός 1-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Θερμαϊκός Θέρμης – Σειρήνα 4-0

Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0

Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας 0-2

Φλώρινα – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Καλλικράτεια

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

Αγροτικός Αστέρας – Φλώρινα

ΑΟ Σειρήνα – Αστραπή Μεσοποταμίας

Άρης Παλαιοχωρίου – Θερμαϊκός Θερμής

Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς

Καλλικράτεια – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός

 

3ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αλμυρός – Ποταμιά 1-0

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου 1-0

Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου 2-1

Μετέωρα Καλαμπάκας – Ατρόμητος Παλαμά 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας 1-1

Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

ΑΕ Καρίτσας - Πιερικός

Αταλάντη – Αλμυρός

Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων

Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας

Θησέας Αγριάς – Μετέωρα Καλαμπάκας

Ποταμιά – Δίας Δίου


 

4ος όμιλος

5η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου 3-1

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός 0-0

Μεσολόγγι – Λευκίμμη 0-0

Ναυπακτιακός – Ανατολή Ιωαννίνων 0-4

Πρέβεζα – Πόντιοι Καραγιαννίων 0-0

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα 0-0

Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

Ανατολή Ιωαννίνων – Μεσολόγγι

Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός

Αχέροντας Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Φούφα – Λευκίμμη

Πόντιοι Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας

Πρέβεζα – Τηλυκράτης


 

5ος όμιλος

5η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος 2-0

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου 0-3

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά 3-2

Ηλυσιακός – Μοσχάτο 1-1

Καλλιθέα – Άνω Μερά 3-2

Κερατσίνι – Εθνικός 1-1

Πανθηραϊκός – Φωστήρας 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

Άνω Μερά – Πανθηραϊκός

Εθνικός – Καλλιθέα

Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι

Κηφισιά – Φωστήρας

Μοσχάτο – Άγιοι Ανάργυροι


 

6ος όμιλος

5η αγωνιστική

ΑΕΚ Τρίπολης – Ρόδος 1-4

Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός 0-2

ΑΟ Υπάτου – Κόρινθος 2006 2-1

Αχαρναϊκός – Νέα Αρτάκη 2-1

Μαρκό – Αιολικός 1-0

Παλληνιακός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 1-1

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός – Παλληνιακός

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Αήττητος Σπάτων

Νέα Αρτάκη – Μαρκό

Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης

Ρόδος – ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

 

 

7ος όμιλος

5η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-0

Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη 2-1

Θύελλα Πατρών – Τσιλιβή 2-4

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου 0-0

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας 2-3

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων 1-0

Σπάρτη – Ναύπλιο 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Θύελλα Πατρών

Ένωση Ερμιονίδας - Σπάρτη

Ναύπλιο – Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

Τσιλιβή – ΑΟ Διαβολιτσίου

 

8ος όμιλος

5η αγωνιστική

Άγιος Νικόλαος – Πανακρωτηριακός 2-1

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας 0-1

Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός 1-1

Ηρόδοτος – Πόρος 4-1

Ρεπό: Επισκοπή

Επόμενη Αγωνιστική (27/10)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος

Γιούχτας – Ηρόδοτος

Πόρος – Επισκοπή

Ρεθυμνιακός – Άγιος Νικόλαος

Ρεπό: Πανακρωτηριακός

 

 

 

Πρώτος ο Πανσερραϊκός, σταθερά στην κορυφή Πιερικός, Ρόδος
EVENTS