MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

4η αγωνιστική

Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου 1-0

Ηρακλής Ζυγού – Αετός Ορφανού 1-2

Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας 2-4

Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός 0-3

Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας

Δόξα Θεολόγου – Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης

Ορφέας Ξάνθης – Κιλκισιακός

Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Ζυγού

Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου


 

2ος όμιλος

5η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-3 α.α.

Αστραπή Μεσοποταμίας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός 0-1

Θερμαϊκός Θέρμης – Φλώρινα 3-0

Θύελλα Σαρακηνών – Αλμωπός Αριδαίας 0-4

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Καλλικράτεια 0-1

Σειρήνα – Νίκη Αγκαθιάς 1-5

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών

Θερμαϊκός Θέρμης – Σειρήνα

Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας

Φλώρινα – Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Καλλικράτεια


 

3ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά 2-2

ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός 1-0

Αταλάντη – Θησέας Αγριάς 1-2

Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0

Δίας Δίου – Πιερικός 0-1

Διγενής Νεοχωρίου – Μετέωρα Καλαμπάκας 2-2

Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας 1-2

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Αλμυρός - Ποταμιά

ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη

Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου

Μετέωρα Καλαμπάκας – Ατρόμητος Παλαμά

Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας

Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου

 

 

4ος όμιλος

4η αγωνιστική

Ανατολή Ιωαννίνων – Αναγέννηση Άρτας 1-3

Απόλλων Ευπαλίου – Αχέροντας Καναλακίου 1-1

Θιναλιακός – Πρέβεζα 2-0

Λευκίμμη – Ναυπακτιακός 1-1

Μακδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας 2-2

Μεσολόγγι – Σούλι Παραμυθιάς 1-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2-0

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου

Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός

Μεσολόγγι – Λευκίμμη

Ναυπακτιακός – Ανατολή Ιωαννίνων

Πρέβεζα – Πόντιοι Καραγιαννίων

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα

Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου

 

 

5ος όμιλος

4η αγωνιστική

Ακράτητος – Ηλυσιακός 1-1

Άνω Μερά – Κερατσίνι 0-0

Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου 1-2

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι 2-1

Μοσχάτο – Άγιος Ιερόθεος 3-1

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού 2-0

Φωστήρας – Καλλιθέα 2-2

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Μοσχάτο

Καλλιθέα – Άνω Μερά

Κερατσίνι – Εθνικός

Πανθηραϊκός – Φωστήρας

 

6ος όμιλος

4η αγωνιστική

Αιολικός – Αχαρναϊκός 0-0

ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας 0-1

Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0

Νέα Αρτάκη – Παλληνιακός 1-2

Παναρκαδικός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου 1-2

Ρεπό: Μαρκό

Επόμενη Αγωνιστική(20/10)

ΑΕΚ Τρίπολης – Ρόδος

Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός

ΑΟ Υπάτου – Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός – Νέα Αρτάκη

Μαρκό – Αιολικός

Παλληνιακός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

7ος όμιλος

4η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός 2-1

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 1-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας 3-1

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη 0-2

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών 0-1

ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος 1-1

Τσιλιβή – Πανηλειακός 1-1

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη

Θύελλα Πατρών – Τσιλιβή

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων

Σπάρτη – Ναύπλιο

 

8ος όμιλος

4η αγωνιστική

Γιούχτας – Ατσαλένιος 2-2

Επισκοπή – Άγιος Νικόλαος 1-0

Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός 3-2

Πόρος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-3

Ρεπό: Ηρόδοτος

Επόμενη Αγωνιστική (20/10)

Άγιος Νικόλαος – Πανακρωτηριακός

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας

Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός

Ηρόδοτος – Πόρος

Ρεπό: Επισκοπή

 

 

 

 

 

 

Γ΄Εθνική: Τα αποτελέσματα της 4ης και 5ης αγωνιστικής
EVENTS