MENU

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1

Δόξα Θεολόγου – Ορφέας Ξάνθης 0-2

Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1

Ηρακλής Ζυγού – Πανσερραϊκός 1-2

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου 1-1

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 3-1

Ρεπό: Κιλκισιακός

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου

Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης

Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού

Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός 1-0

Αστραπή Μεσοποταμίας – Αγροτικός Αστέρας 0-0

Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός 1-0

Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Νικη Αγκαθιάς – Καλλικράτεια 0-1

Σειρήνα – Αλμωπός Αριδαίας 0-5

Φλώρινα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών

Αλμωπός Αριδαίας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου

Καλλικράτεια – Αστραπή Μεσοποταμίας

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Θερμαϊκός Θέρμης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Σειρήνα

Ρεπό: Φλώρινα

3ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου 4-0

Αταλάντη – Ποταμιά 1-0

Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός 2-0

Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων 1-2

Θησέας Αγριάς – Πιερικός 0-1

Μετέωρα Καλαμπάκας – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-1

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας 0-0

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς

Αταλάντη – Μετέωρα Καλαμπάκας

Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας

Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά

Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας 3-0

Απόλλων Ευπαλίου – Λευκίμμη 1-2

Αχέροντας Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς 2-0

Θιναλιακός – Μακεδονικός Φούφα 1-0

Πόντιοι Καραγιαννίων – Μεσολόγγι 1-0

Πρέβεζα – Ναυπακτιακός 1-0

Τηλυκράτης – Ανατολή Ιωαννίνων 1-0

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

Ανατολή Ιωαννίνων – Απόλλων Ευπαλίου

Θιναλιακός – Τηλυκράτης

Λευκίμμη – Αχέροντας Καναλακίου

Μακεδονικός Φούφα – Πόντιοι Καραγιαννίων

Μεσολόγγι – Πρέβεζα

Ναυπακτιακός – Αστέρας Ιτέας

Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας

5ος όμιλος

1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Άνω Μερά 1-0

Ακράτητος – Κηφισιά 1-0

Εθνικός – Φωστήρας 0-1

Ηλυσιακός – Καλλιθέα 0-1

Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού 1-0

Κερατσίνι – Άγιοι Ανάργυροι 1-1

Μοσχάτο – Πανθηραϊκός 0-1

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

Άκρατητος – Άγιος Ιερόθεος

Άνω Μερά – Εθνικός Πειραιά

Ερμής Κορυδαλλού – Κερατσίνι

Καλλιθέα – Άγιοι Ανάργυροι

Κηφισιά – Μοσχάτο

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου

6ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αήττητος Σπάτων – Μαρκό 1-1

Αχαρναϊκός – ΑΕΚ Τρίπολης 2-1

Κιθαίρωνας Καπαρελίου – Θύελλα Ραφήνας 0-0

Νεά Αρτάκη – ΑΟ Υπάτου 1-1

Παλληνιακός – Ρόδος 0-0

Παναρκαδικός – Κόρινθος 2006 2-1

Ρεπό: Αιολικός

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

ΑΕΚ Τρίπολης – Μαρκό

Αιολικός – Παλληνιακός

ΑΟ Υπάτου – Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006 – Κιθαίρωνας Καπαρελίου

Ρόδος – Παναρκαδικός

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

7ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Τσιλιβή 2-1

Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός 0-1

Ζάκυνθος – Πανηλειακός 1-0

Ναύπλιο – Θύελλα Πατρών 1-0

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός 0-0

Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο

Διαγόρας Βραχνέϊκων – Σπάρτη

Θύελλα Πατρών – Ζάκυνθος

Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως

8ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ατσαλένιος – Επισκοπή 2-3

Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος 3-1

Πανακρωτηριακός – Ηρόδοτος 0-1

Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1

Ρεπό: Πόρος

Επόμενη Αγωνιστική (29/9)

Άγιος Νικόλαος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Επισκοπή -Πανακρωτηριακός

Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός

Πόρος – Ατσαλένιος

Ρεπό: Γιούχτας

Γ΄Εθνική: Ξεκίνημα με νίκες για Φωστήρα, Πανσερραϊκό
EVENTS