MENU

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου - Ηλυσιακός
Εθνικός - Ελλοπιακός
Άγιος Νικόλαος - Άρης Πετρούπολης
Ατρόμητος Πειραιά - Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας - Αγία Παρασκευή
Επισκοπή - Απόλλων Σμύρνης
ΠΟ Ατσαλένιου - Προοδευτική
Αλμυρός - Χαϊδάρι
Πανιώνιος - Περαμαϊκός

2η αγωνιστική
Εθνικός - ΑΟ Υπάτου
Ηλυσιακός - Άγιος Νικόλαος
Ελλοπιακός - Ατρόμητος Πειραιά
Άρης Πετρούπολης - Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών - Επισκοπή
Αγία Παρασκευή - ΠΟ Ατσαλένιου
Απόλλων Σμύρνης - Αλμυρός
Προοδευτική - Πανιώνιος
Χαϊδάρι - Περαμαϊκός

3η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου - Άγιος Νικόλαος
Ατρόμητος Πειραιά - Εθνικός
Φωστήρας - Ηλυσιακός
Επισκοπή - Ελλοπιακός
ΠΟ Ατσαλένιου - Άρης Πετρούπολης
Αλμυρός - Ερμής Ζωνιανών
Πανιώνιος - Αγία Παρασκευή
Περαμαϊκός - Απόλλων Σμύρνης
Χαϊδάρι - Προοδευτική

4η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά - ΑΟ Υπάτου
Άγιος Νικόλαος - Φωστήρας
Εθνικός - Επισκοπή
Ηλυσιακός - ΠΟ Ατσαλένιου
Ελλοπιακός - Αλμυρός
Άρης Πετρούπολης - Πανιώνιος
Ερμής Ζωνιανών - Περαμαϊκός
Αγία Παρασκευή - Χαϊδάρι
Απόλλων Σμύρνης - Προοδευτική

5η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου - Φωστήρας
Επισκοπή - Ατρόμητος Πειραιά
ΠΟ Ατσαλένιου - Άγιος Νικόλαος
Αλμυρός - Εθνικός
Πανιώνιος - Ηλυσιακός
Περαμαϊκός - Ελλοπιακός
Χαϊδάρι - Άρης Πετρούπολης
Προοδευτική - Ερμής Ζωνιανών
Απόλλων Σμύρνης - Αγία Παρασκευή

6η αγωνιστική
Επισκοπή - ΑΟ Υπάτου
Φωστήρας - ΠΟ Ατσαλένιου
Ατρόμητος Πειραιά - Αλμυρός
Άγιος Νικόλαος - Πανιώνιος
Εθνικός - Περαμαϊκός
Ηλυσιακός - Χαϊδάρι
Ελλοπιακός - Προοδευτική
Άρης Πετρούπολης - Απόλλων Σμύρνης
Ερμής Ζωνιανών - Αγία Παρασκευή

7η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου - ΠΟ Ατσαλένιου
Αλμυρός - Επισκοπή
Πανιώνιος - Φωστήρας
Περαμαϊκός - Ατρόμητος Πειραιά
Χαϊδάρι - Άγιος Νικόλαος
Προοδευτική - Εθνικός
Απόλλων Σμύρνης - Ηλυσιακός
Αγία Παρασκευή - Ελλοπιακός
Ερμής Ζωνιανών - Άρης Πετρούπολης

8η αγωνιστική
Αλμυρός - ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ατσαλένιου – Πανιώνιος
Επισκοπή-Περαμαϊκός
Φωστήρας-Χαϊδάρι
Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική
Άγιος Νικόλαος-Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός-Αγία Παρασκευή
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών
Ελλοπιακός-Άρης Πετρούπολης

9η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου-Πανιώνιος
Περαμαϊκός-Αλμυρός
Χαϊδάρι-ΠΟ Ατσαλένιου
Προοδευτική-Επισκοπή
Απόλλων Σμύρνης-Φωστήρας
Αγία Παρασκευή-Ατρόμητος Πειραιά
Ερμής Ζωνιανών-Άγιος Νικόλαος
Άρης Πετρούπολης-Εθνικός
Ελλοπιακός-Ηλυσιακός

10η αγωνιστική
Περαμαϊκός-ΑΟ Υπάτου
Πανιώνιος-Χαϊδάρι
Αλμυρός-Προοδευτική
ΠΟ Ατσαλένιου-Απόλλων Σμύρνης
Επισκοπή-Αγία Παρασκευή
Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών
Ατρόμητος Πειραιά-Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος-Ελλοπιακός
Ηλυσιακός-Εθνικός

11η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου-Χαϊδάρι
Προοδευτική-Περαμαϊκός
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
Αγία Παρασκευή-Αλμυρός
Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου
Άρης Πετρούπολης-Επισκοπή
Ελλοπιακός-Φωστήρας
Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός-Άγιος Νικόλαος

12η αγωνιστική
Προοδευτική-ΑΟ Υπάτου
Χαϊδάρι-Απόλλων Σμύρνης
Περαμαϊκός-Αγία Παρασκευή
Πανιώνιος-Ερμής Ζωνιανών
Αλμυρός-Άρης Πετρούπολης
ΠΟ Ατσαλένιου-Ελλοπιακός
Επισκοπή-Ηλυσιακός
Φωστήρας-Εθνικός
Άγιος Νικόλαος-Ατρόμητος Πειραιά

13η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου-Απόλλων Σμύρνης
Αγία Παρασκευή-Προοδευτική
Ερμής Ζωνιανών-Χαϊδάρι
Άρης Πετρούπολης-Περαμαϊκός
Ελλοπιακός-Πανιώνιος
Ηλυσιακός-Αλμυρός
Εθνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή
Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας

14η αγωνιστική
Αγία Παρασκευή-ΑΟ Υπάτου
Απόλλων Σμύρνης-Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική-Άρης Πετρούπολης
Χαϊδάρι-Ελλοπιακός
Περαμαϊκός-Ηλυσιακός
Πανιώνιος-Εθνικός
Αλμυρός-Άγιος Νικόλαος
ΠΟ Ατσαλένιου-Ατρόμητος Πειραιά
Φωστήρας-Επισκοπή

15η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου-Ερμής Ζωνιανών
Άρης Πετρούπολης-Αγία Παρασκευή
Ελλοπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Ηλυσιακός-Προοδευτική
Εθνικός-Χαϊδάρι
Άγιος Νικόλαος-Περαμαϊκός
Ατρόμητος Πειραιά-Πανιώνιος
Φωστήρας-Αλμυρός
Επισκοπή-ΠΟ Ατσαλένιου

16η αγωνιστική
Άρης Πετρούπολης-ΑΟ Υπάτου
Ερμής Ζωνιανών-Ελλοπιακός
Αγία Παρασκευή-Ηλυσιακός
Απόλλων Σμύρνης-Εθνικός
Προοδευτική-Άγιος Νικόλαος
Χαϊδάρι-Ατρόμητος Πειραιά
Περαμαϊκός-Φωστήρας
Πανιώνιος-Επισκοπή
ΠΟ Ατσαλένιου-Αλμυρός

17η αγωνιστική
ΑΟ Υπάτου-Ελλοπιακός
Ηλυσιακός-Άρης Πετρούπολης
Εθνικός-Ερμής Ζωνιανών
Άγιος Νικόλαος-Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Πειραιά-Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας-Προοδευτική
Επισκοπή-Χαϊδάρι
ΠΟ Ατσαλένιου-Περαμαϊκός
Αλμυρός-Πανιώνιος

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου