MENU

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας - Ορέστης Ορεστιάδας
Άρης Αβάτου - Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - ΑΟ Χανιώτης
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Βέροια
Πανθρακικός - Νίκη Ευκαρπίας
Αναγέννηση Επανωμής - Καβάλα
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Βαρβάρας - Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Δράμας - Άρης Πετεινού

2η αγωνιστική
Άρης Αβάτου - Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Ορέστης Ορεστιάδας - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Θερμαϊκός Θέρμης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
ΑΟ Χανιώτης - Πανθρακικός
Βέροια - Αναγέννηση Επανωμής
Νίκη Ευκαρπίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Καβάλα - Αετός Βαρβάρας
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης - Άρης Πετεινού

3η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Άρης Αβάτου
Πανθρακικός - Ορέστης Ορεστιάδας
Αναγέννηση Επανωμής - Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΟ Χανιώτης
Αετός Βαρβάρας - Βέροια
Δόξα Δράμας - Νίκη Ευκαρπίας
Άρης Πετεινού - Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου

4η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Πανθρακικός
Άρης Αβάτου - Αναγέννηση Επανωμής
Ορέστης Ορεστιάδας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης - Αετός Βαρβάρας
ΑΟ Χανιώτης - Δόξα Δράμας
Βέροια - Άρης Πετεινού
Νίκη Ευκαρπίας - Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα - Απόλλων Παραλιμνίου

5η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας - Πανθρακικός
Αναγέννηση Επανωμής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Αετός Βαρβάρας - Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας - Ορέστης Ορεστιάδας
Άρης Πετεινού - Θερμαϊκός Θέρμης
Νέστος Χρυσούπολης - ΑΟ Χανιώτης
Απόλλων Παραλιμνίου - Βέροια
Καβάλα - Νίκη Ευκαρπίας

6η αγωνιστική
Αναγέννηση Επανωμής - Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Πανθρακικός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βαρβάρας
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Δόξα Δράμας
Άρης Αβάτου - Άρης Πετεινού
Ορέστης Ορεστιάδας - Νέστος Χρυσούπολης
Θερμαϊκός Θέρμης - Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΟ Χανιώτης - Καβάλα
Βέροια - Νίκη Ευκαρπίας

7η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας - Αναγέννηση Επανωμής
Δόξα Δράμας - Πανθρακικός
Άρης Πετεινού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Απόλλων Παραλιμνίου - Άρης Αβάτου
Καβάλα - Ορέστης Ορεστιάδας
Νίκη Ευκαρπίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Βέροια - ΑΟ Χανιώτης

8η αγωνιστική
Αετός Βαρβάρας - Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Επανωμής-Άρης Πετεινού
Πανθρακικός-Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Καβάλα
Άρης Αβάτου-Νίκη Ευκαρπίας
Ορέστης Ορεστιάδας-Βέροια
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Χανιώτης

9η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας-Δόξα Δράμας
Άρης Πετεινού-Αετός Βαρβάρας
Νέστος Χρυσούπολης-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Απόλλων Παραλιμνίου-Αναγέννηση Επανωμής
Καβάλα-Πανθρακικός
Νίκη Ευκαρπίας-Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Βέροια-ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΟ Χανιώτης-Άρης Αβάτου
Θερμαϊκός Θέρμης-Ορέστης Ορεστιάδας

10η αγωνιστική
Άρης Πετεινού-Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Αετός Βαρβάρας-Απόλλων Παραλιμνίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα
Αναγέννηση Επανωμής-Νίκη Ευκαρπίας
Πανθρακικός-Βέροια
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-ΑΟ Χανιώτης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Θερμαϊκός Θέρμης
Ορέστης Ορεστιάδας-Άρης Αβάτου

11η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας-Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Πετεινού
Καβάλα-Δόξα Δράμας
Νίκη Ευκαρπίας-Αετός Βαρβάρας
Βέροια-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΟ Χανιώτης-Αναγέννηση Επανωμής
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός
Ορέστης Ορεστιάδας-Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Άρης Αβάτου-ΠΑΟΚ Κρηστώνης

12η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα
Άρης Πετεινού-Νίκη Ευκαρπίας
Δόξα Δράμας-Βέροια
Αετός Βαρβάρας-ΑΟ Χανιώτης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Επανωμής-Ορέστης Ορεστιάδας
Πανθρακικός-Άρης Αβάτου
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Κεραυνός Αγγελοχωρίου

13η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας-Καβάλα
Νίκη Ευκαρπίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Βέροια-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΟ Χανιώτης-Άρης Πετεινού
Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας
Ορέστης Ορεστιάδας-Αετός Βαρβάρας
Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Αναγέννηση Επανωμής
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Πανθρακικός

14η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας-Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Καβάλα-Βέροια
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Χανιώτης
Νέστος Χρυσούπολης-Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Πετεινού-Ορέστης Ορεστιάδας
Δόξα Δράμας-Άρης Αβάτου
Αετός Βαρβάρας-ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Πανθρακικός-Αναγέννηση Επανωμής

15η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας-Βέροια
ΑΟ Χανιώτης-Νίκη Ευκαρπίας
Θερμαϊκός Θέρμης-Καβάλα
Ορέστης Ορεστιάδας-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Άρης Πετεινού
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Επανωμής-Ποσειδώνας Μηχανιώνας

16η αγωνιστική
ΑΟ Χανιώτης-Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Βέροια-Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Ευκαρπίας-Ορέστης Ορεστιάδας
Καβάλα-Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου-ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Νέστος Χρυσούπολης-Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Άρης Πετεινού-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Αναγέννηση Επανωμής
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας

17η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ορέστης Ορεστιάδας-ΑΟ Χανιώτης
Άρης Αβάτου-Βέροια
ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Νίκη Ευκαρπίας
Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Καβάλα
Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Επανωμής-Νέστος Χρυσούπολης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Άρης Πετεινού
Αετός Βαρβάρας-Δόξα Δράμας

Γ' Εθνική: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου