MENU

1ος Ομιλος Νότου

Τα αποτελέσματα της 20ής αγωνιστικής:

Πεντέλη-Οίαξ Ναυπλίου 83-62

Σπαρτιατικός-Απόλλων Σμύρνης 51-75

ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.-Χαρίλαος Τρικούπης 60-71

Ακράτα-Πόλις Καλλιθέας 70-65

Ίκαρος Καλλιθέας-ΚΑΟΚ 69-62

Γλαύκος-Κεραυνός Αιγίου 73-67

Μανδραϊκός-Νέα Ιωνία 74-70

Επόμενη αγωνιστική (21η, 20/03):

Οίαξ Ναυπλίου-Σπαρτιατικός

Απόλλων Σμύρνης-ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.

Χαρίλαος Τρικούπης-Ακράτα

ΚΑΟΚ-Πόλις Καλλιθέας

Κεραυνός Αιγίου-Πεντέλη

Νέα Ιωνία-Γλαύκος

Ίκαρος Καλλιθέας-Μανδραϊκός

2ος Ομιλος Νότου

Τα αποτελέσματα της 20ής αγωνιστικής:

Εσπερος Λαμίας – Ηρόδοτος 68-54

Αγία Παρασκευή – Κάδμος 79-77

Ιπποκράτης Κω – Αρης Νικαίας 79-64

Κύδων – Αρης Πετρούπολης 64-69

Ηλυσιακός – Πανναξιακός 53-60

Μαρούσι – Σπόρτιγκ 72-65

Πρωτέας Β.-Τρίτωνας (16/3)

1. Μαρούσι 35 (16-3)

3. Πρωτέας Βούλας 34 (15-4)

2. ΚΑΠ 34 (14-6)

4. Κάδμος 33 (13-7)

5. Τρίτων 32 (14-4)

6. Ιπποκράτης Κω 32 (12-8)

7. Άρης Πετρούπολης 32 (13-6)

8. Πανναξιακός 30 (11-8)

9. Άρης Νικαίας 29 (9-11)

10. Κύδων Χανίων 27 (7-13)

11. Ηλυσιακός 25 (5-15)

12. Έσπερος Λαμίας 24 (4-16)

13. Ηρόδοτος 22 (2-18)

14. Σπόρτιγκ 22 (2-18)

Επόμενη αγωνιστική (21η, 20/3):

Τρίτων – Έσπερος Λαμίας

Ηρόδοτος – ΚΑΠ

Κάδμος – Ιπποκράτης Κω

Άρης Πετρούπολης – Άρης Νικαίας

Πανναξιακός – Πρωτέας Βούλας

Σπόρτιγκ – Ηλυσιακός

Κύδων Χανίων – Μαρούσι

1. Μαρούσι 35 (16-3)

2. ΚΑΠ 34 (14-6)

3. Πρωτέας Βούλας 34 (15-4)

4. Κάδμος 33 (13-7)

5. Τρίτων 32 (14-4)

6. Ιπποκράτης Κω 32 (12-8)

7. Άρης Πετρούπολης 32 (13-6)

8. Πανναξιακός 30 (11-8)

9. Άρης Νικαίας 29 (8-12)

10. Κύδων Χανίων 27 (6-14)

11. Ηλυσιακός 25 (5-15)

12. Έσπερος Λαμίας 24 (4-16)

13. Ηρόδοτος 22 (2-18)

14. Σπόρτιγκ 22 (2-18)

1ος Ομιλος Βορρά:

Τα αποτελέσματα της 20ής αγωνιστικής:

Αίας Ευόσμου-Πρωτέας Γρεβενών 87-55

Διόσκουροι Κοζάνης-Καρδίτσα 58-68

Ερμής Αγιάς-Πτολεμαΐδα 82-59

Μακεδονικός-Σιάτιστα 88-56

Εύαθλος-ΑΓΣΙ 53-70

Η επόμενη αγωνιστική (21η, 20/3)

Πρωτέας Γρεβενών - Διόσκουροι Κοζάνης

Μελίκη-Ερμής Αγιάς

Σιάτιστα-Αίας Ευόσμου

ΑΓΣΙ-Μακεδονικός

Αριστοτέλης Φλώρινας -Εύαθλος

2ος Ομιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα της 20ής αγωνιστικής:

Ζέφυρος – Ασπίδα Ξάνθης 51-55

Γέφυρα – Χαλκηδόνα 67-60

ΒΑΟ – ΑΕ Κομοτηνής 72-79

Ελευθερούπολη – Αρετσού (αναβλήθηκε)

Ικαροι Σερρών – Ορφέας Ν. Σκοπού 64-73

Γαλάτιστα – ΧΑΝΘ 63-73

ΓΑΣ Κομοτηνής – Αγ. Βαρβάρα 72-81

Η βαθμολογία

1 Γέφυρα 39 (19-1)

2. Ασπίδα Ξάνθης 37 (17-3)

3. ΧΑΝΘ 36 (16-4)

4. Ίκαροι Σερρών 33 (15-7)

5. Κομοτηνή 32 (12-8)

6. Ζέφυρος 31 (11-9)

7. ΑΕ Κομοτηνής 31 (11-9)

8. Ορφέας Νέου Σκοπού 30 (10-10)

9. Αγία Βαρβάρα 28 (8-12)

10. Χαλκηδόνα 25 (6-12)

11. Γαλάτιστα 24 (4-16)

12. ΑΟ Αρέτσου 23 (4-15)

13. ΒΑΟ 23 (3-17)

14. Ελευθερούπολη 22 (3-16)

Επόμενη αγωνιστική (21η, 20/3):

Ασπίδα Ξάνθης-Γέφυρα

ΜΓΣ Κομοτηνής-Ελευθερούπολη

Ορφέας Νέου Σκοπού-Αρετσού Καλαμαριάς

Αγία Βαρβάρα-Γαλάτιστα

Ίκαροι Σερρών-ΓΑΣ Κομοτηνής

Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της 20ής αγωνιστικής
EVENTS