MENU

1ος Ομιλος Νότου

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

Κεραυνός Αιγίου-Οίαξ Ναυπλίου 79-66

Νέα Ιωνία-Απόλλων Σμύρνης 79-63

Ίκαρος Καλλιθέας-Χαρίλαος Τρικούπης 55-76

Μανδραϊκός-Πόλις Καλλιθέας 74-68

Πεντέλη-ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. 58-48

ΚΑΟΚ-Σπαρτιατικός 76-46

Η βαθμολογία

1. ΚΑΟΚ 4 2-0

2. Χαρίλαος Τρικούπης 4 2-0

3. Πεντέλη 4 2-0

4. Κεραυνός Αιγίου 3 1-1

5. Νέα Ιωνία 3 1-1

6. Μανδραϊκός 3 1-1 134-130

7. ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. 3 1-1

8. Ακράτα 3 2-1

9. Πόλις Καλλιθέας 3 1-1

10. Απόλλων Σμύρνης 3 2-1

11. Γλαύκος 3 1-1

12. Ίκαρος-Καλλιθέας 2 0-2

13. Οίαξ Ναυπλίου 2 0-2

14. Σπαρτιατικός 2 0-2

Επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10):

Οίαξ Ναυπλίου-Νέα Ιωνία

Απόλλων Σμύρνης-Ίκαρος Καλλιθέας

Χαρίλαος Τρικούπης-Μανδραϊκός

Πόλις Καλλιθέας-Γλαύκος

ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ.-Σπαρτιατικός

ΚΑΟΚ-Κεραυνός Αιγίου

2ος Ομιλος Νότου

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (18/10):

Πανναξιακός-Τρίτων 51-49

Σπόρτιγκ-Ηρόδοτος 57-49

Κύδων-Κάδμος 49-67

Μαρούσι-Άρης Νικαίας 74-61

Ηλυσιακός-Ιπποκράτης Κω 49-73

Πρωτέας Βούλας-Αγία Παρασκευή 70-67

Άρης Πετρούπολης-Έσπερος Λαμίας 90-73

Η βαθμολογία

1 Πρωτέας Βούλας 4 2-0

2 Ιπποκράτης Κω 4 2-0

3 Κάδμος 4 2-0

4 Πανναξιακός 4 2-0

5 Αγία Παρασκευή 3 1-1

6 Τρίτων 3 1-1

7 Μαρούσι 3 1-1

8 Άρης Πετρούπολης 3 1-1

9 Σπόρτιγκ 3 1-1

10 Κύδων 3 1-1

11 Ηρόδοτος 2 0-2

12 Άρης Νικαίας 2 0-2

13 Ηλυσιακός 2 0-2

14 Έσπερος Λαμίας 2 0-2

Επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10):

Άρης Νικαίας-Ηλυσιακός

Ιπποκράτης Κω-Πρωτέας Βούλας

Αγία Παρασκευή-Έσπερος Λαμίας

Άρης Πετρούπολης-Πανναξιακός

1oς Ομιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

Σιάτιστα-Πρωτέας Γρεβενών 86-77

ΑΓΣΙ-Καρδίτσα 62-77

Αριστοτέλης Φλώρινας-Μελίκη 61-68

Εύαθλος-Πτολεμαΐδα 74-41

Μακεδονικός-Ερμής Αγιάς 76-95

Αίας Ευόσμου-Μεταμόρφωση Βόλου 78-70

Ηρακλής Κοζάνης-Διόσκουροι Κοζάνης 63-92

Η βαθμολογία

1. Ερμής Αγιάς 4 2-0

2. Διόσκουροι Κοζάνης 4 2-0

3. Πρωτέας Γρεβενών 3 1-1

4. Εύαθλος 3 1-1

5. Μελίκη 3 1-1

6. Αίας Ευόσμου 3 1-1

7. Μεταμόρφωση Βόλου 3 1-1

8. Αριστοτέλης Φλώρινας 3 1-1

9. ΑΓΣΙ 3 1-1

10. Καρδίτσα 2 1-0

11. Σιάτιστα 2 1-0

12. Μακεδονικός 2 0-2

13. Πτολεμαΐδα 2 0-2

14. Ηρακλής Κοζάνης 2 0-2

Επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10):

Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣΙ

Καρδίτσα-Αριστοτέλης Φλώρινας

Ερμής Αγιάς-Αίας Ευόσμου

Μεταμόρφωση Βόλου-Διόσκουροι Κοζάνης

Ηρακλής Κοζάνης-Σιάτιστα

2ος Ομιλος Βορρά

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής:

ΧΑΝΘ-Ασπίδα Ξάνθης 62-56

Αγ. Βαρβάρα-Χαλκηδόνα 74-67

Ίκαροι Σερρών-Α.Ε. Κομοτηνής 70-65

ΓΑΣ Κομοτηνής-Αρετσού 74-53

Ορφέας Ν. Σκοπού-Γέφυρα 53-58

Η βαθμολογία

1. ΓΑΣ Κομοτηνή 4 2-0

2. Γαλάτιστα 4 2-0

3. Γέφυρα 4 2-0

4. Ίκαροι Σερρών 4 2-0

5. ΧΑΝΘ 4 2-0

6. Α.Ε. Κομοτηνής 3 1-1

7. Αγ. Βαρβάρα 3 1-1

8. Ασπίδα Ξάνθης 3 1-1

9. Ζέφυρος 3 1-1

10. Ορφέας Ν. Σκοπού 2 0-2

11. Χαλκηδόνα 2 0-2

12. ΒΑΟ 2 0-2

13. Αρετσού 2 0-2

14. Ελευθερούπολη 2 0-2

Επόμενη αγωνιστική (3η, 25/10):

Ασπίδα Ξάνθης-Αγ. Βαρβάρα

Χαλκηδόνα-Ίκαροι Σερρών

Α.Ε. Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνής

Ορφέας Ν. Σκοπού-ΧΑΝΘ

«Λύγισε» τον Τρίτωνα ο Πανναξιακός
EVENTS