MENU

Αναλυτικά:

------------------- Α' Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών --------------------

 

--------------Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ.-----------------
------------------------------------------------------------------------
01. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
02. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
03. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
04. ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
05. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
06. ΚΑΠ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
07. ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
08. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
09. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
Α/Α ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

------------ Όμιλος Βορρά Γ' Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ. ---------------
----------------------------------------------------------------------
10. ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
11. ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ - ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
12. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
13. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
14. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ - ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
15. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16. ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
17. ΜΕΝΤ - ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
18. ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012
--------------- Όμιλος Νότου Β' Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ. ---------------
-------------------------------------------------------------------------
19. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
20. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΟΦΗ
22. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
23. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
24. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
26. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
27. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
A/A ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
-------------- Όμιλος Βορρά Β' Εθνικής - Κλήρωση 1ης Αγ. --------------
-----------------------------------------------------------------------
28. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
30. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
32. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
33. ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
34. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET
35. ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
A/A ΧΑΝΘ
------------- Όμιλος Νότου Γ' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. -------------
---------------------------------------------------------------------
36. Νικητής Α6 - Νικητής Α8
37. Νικητής Α4 - Νικητής Α1
38. Νικητής Α2 - Νικητής Α3
39. Νικητής Α5 - Νικητής Α7
40. Νικητής Α9 - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
------------ Όμιλος Βορρά Γ' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------------
41. Νικητής Α12 - Νικητής Α18
42. Νικητής Α10 - Νικητής Α16
43. Νικητής Α15 - Νικητής Α11
44. Νικητής Α13 - Νικητής Α14
A/A Νικητής Α17<br>
------------ Όμιλος Νότου Β' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------------
45. Νικητής Α20 - Νικητής Α19
46. Νικητής Α21 - Νικητής Α23
47. Νικητής Α26 - Νικητής Α22
48. Νικητής Α25 - Νικητής Α27
49. Νικητής Α24 - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
------------ Όμιλος Βορρά Β' Εθνικής - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------------
50. Νικητής Α31 - ΧΑΝΘ
51. Νικητής Α32 - Νικητής Α28
52. Νικητής Α33 - Νικητής Α34
53. Νικητής Α30 - Νικητής Α29
A/A Νικητής Α35
------------ Όμιλος Γ' Εθνικής - Κλήρωση 3ης Αγ. ------------
-------------------------------------------------------------
54. Νικητής Α39 - Νικητής Α37
55. Νικητής Α40 - Νικητής Α38
56. Νικητής Α42 - Νικητής Α41
57. Νικητής Α44 - Νικητής Α43
58. Νικητής Α36 - Νικητής Α17
-------------------------------------------------------------

 

------------ Β' Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών ----------------
 

------------------ Κλήρωση 1ης Αγωνιστικής -----------------
------------------------------------------------------------
59. Νικητής Α53 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
60. ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΕ) - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
61. Νικητής Α55 - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
62. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
63. Νικητής Α54 - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
64. Νικητής Α56 - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
65. Νικητής Α46 - ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
66. Νικητής Α58 - Νικητής Α48
67. ΔΕΚΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
68. Νικητής Α45 - ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69. ΟΜΑΔΑ B’ ΕΘΝΙΚΗΣ Α.Α. - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
70. Νικητής Α50 - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
71. Νικητής Α51 - Νικητής Α52
72. Νικητής Α47 - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
73. Νικητής Α57 - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Α/Α  Νικητής Α49
------------------ Β' Φάση - Κλήρωση 2ης Αγ. ------------------
---------------------------------------------------------------
74. Νικητής Α49 - Νικητής Α73
75. Νικητής Α66 - Νικητής Α61
76. Νικητής Α71 - Νικητής Α69
77. Νικητής Α60 - Νικητής Α70
78. Νικητής Α65 - Νικητής Α72
79. Νικητής Α67 - Νικητής Α68
80. Νικητής Α63 - Νικητής Α64
81. Νικητής Α62 - Νικητής Α59
------------------ Β' Φάση - Κλήρωση 3ης Αγ. ------------------
---------------------------------------------------------------
82. Νικητής Α80 - Νικητής Α75
83. Νικητής Α77 - Νικητής Α81
84. Νικητής Α74 - Νικητής Α78
85. Νικητής Α79 - Νικητής Α76

Κύπελλο: Το αναλυτικό πρόγραμμα σε Α' και Β' φάση
EVENTS