MENU

Διπλό στην έδρα του ΟΦΗ πέτυχε ο Πανιώνιος που είχε σε σπουδαίο βράδυ τον Αλέξη Κυρίτση (34π.).

Τα αποτελέσματα, η κατάταξη και οι αγώνες των ομίλων της Β΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Πανελευσινιακός ΑΟ-ΚΑΟ Κορίνθου 86-62         

Εθνικός ΟΦΠΦ-ΝΕΟ Ληξουρίου 61-64   

ΠΟΚ Έσπερος-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 85-60   

ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΕ Πεντέλης 63-59        

ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια 81-86               

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ Αχαγιά 82 78-60

Ρεπό: ΑΣ Παπάγου

 

Αναλυτικά οι αγώνες

ΠΟΚ Έσπερος-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας 85-60   

Δεκάλεπτα: 22-14, 43-40, 68-50, 85-60

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Ορφανός Ιορ.-Χατζημάρκος

Έσπερος (Ταυρόπουλος-Καραδήμας): Κολιός, Αγγελόπουλος, Οικονόμου 16(4), Καράβολας 12(2), Αδαμόπουλος 4, Καψαμπέλης 3(1), Οικονομίδης 2, Τσολάκης 4, Ολύμπιος 5, Καπρής 17(1), Χαρούνι 14, Μαγιντόμπε 8(2).

Αργοναύτης (Μπότης-Γιαννακόπουλος): Σγούρος 9(2), Λίτσο 12(2), Συγγούνας 11(1), Κόρμπος, Γεραμάνης 9, Κουρτάλης, Ζακυνθινός 10(1), Σβάρνας 8, Βασιλείου, Παναγιάδης, Σταμέλος 1.

Εθνικός ΟΦΠΦ-ΝΕΟ Ληξουρίου 61-64   

Δεκάλεπτα: 14-12, 28-29, 43-42, 61-64

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος Ρ.-Παπαδόπουλος Χ.-Κουτσοδήμος

Εθνικός (Καράμπελας): Βαϊδάκης 18(4), Γεωργιάδης 8(2), Μπασδέκης 22(3), Λιβανός 3, Καραφαντής 2, Καρυστινός, Καραδημητρίου, Παπουτσής 2, Ραπτόπουλος, Βακόνδιος, Κασιούμης 6.

ΝΕΟΛ (Τσουγανάτος): Παππάς 5, Αντωνάτος, Χονδρογιάννης 12, Νιφοράς 13(1), Χήτος, Κασπίρης 6(1), Μαρούλης 4, Τρυφωνόπουλος 7, Βαβάτσικος 18(2), Ματσούκης, Λουκέρης, Λαμπρόπουλος.

ΑΕ Ν.Κηφισιάς-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια 81-86

Δεκάλεπτα: 19-31, 35-47, 69-56, 81-86

Διαιτητές: Καρακάσης-Τσακαλογιαννης-Λογοθέτης

Ν.Κηφισιά (Λαδίκος): Ιωάννου 8(2), Μοσχοβίτης 8(2), Μακρυγιάννης 13(4), Στεργίου, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 12(1), Μανούσος 15, Χατζηνικόλας 12, Κουκάκης 7(1), Μιχαλάκης 3(1), Καρακώστας 3(1).

Τα Φανάρια (Τσαουσίδης): Πολίτης 3(1), Ψαρόπουλος 11, Μάκαρης, Προδρόμου 13(4), Κατσουλάκος 1, Χάρος, Μιλιντίγιεβιτς 35(4), Αναγνωστόπουλος 23

Ένωση Ιλίου-Πεντέλη 63-59

Διαιτητές: Κονταράτος-Φραγκούλη-Λεβεντάκος

 Δεκάλεπτα: 12-13, 28-26, 46-40, 63-59

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Φουντάς 5(1),  Τσιουμπρής 19, Γεροκώστας 5, Μπέλλας 15 (2), Σπυρόπουλος 13(2), Πανουσόπουλος Θ. 6(1), Γκουντόπουλος, Καλύβας, Περπαλάϊ, Πανουσόπουλος Κ., Κοσμίδης,  Δαρμής.

Πεντέλη (Κιτσούλης – Χαρτοματσίδης): Καστανιώτης 5, Γιαννίκος 4, Νάσσης-Ντανιάς 8(1), Καρακατσάνης 9, Χρυσός 6, Γραμματικός 6(2), Ψαρόπουλος 16(1), Τσιτσιγιάννης 5(1), Μεσίνι, Παπαπέτρου, Τουρτουρόπουλος, Γεροντογιάννης.

Πανελευσιανικός-ΚΑΟΚ 86-62

Διαιτητές: Καρπάνος-Ασλανίδης-Λάμπος

Δεκάλεπτα: 28-6, 54-22, 71-41, 86-62

Πανελευσινιακός: Νίκου 6 (2), Κούτουλας 4 (1), Καράμπελας 11 (3), Πουρης, Θεοδοσίου 9 (3), Κρασάκης 3, Μουμπάρακ 16 (2), Λεκάκης 5 (1), Ρεκουνιώτης 15, Μαυρομιχάλης 2, Δενδρινός 5

ΚΑΟ Κορίνθου: Καπώνης 9 (1), Μακρής Γ. 3 (1), Πρεδάρης 9 (1), Μακρής Δ. 18 (2), Κοντραφούρης 9, Φακοπουλίδης, Δούκας 2, Τσιάκος 8, Κωνσταντίνου 2, Αδαμόπουλος 2

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ – ΑΧΑΓΙΑ 78-60

Διαιτητές: Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα

Δεκάλεπτα: 21-17, 47-33, 60-45, 78-60

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Καρελευθέρης 30 (5), Γεωργοπαπαδάκος 11 (3), Γιαννόπουλος 2, Δικαιόπουλος, Αφαλίδης, Ζήρος 4, Λίτσος 3 (1), Κοντός 17, Μπίγγος, Καραχάλιος 11

Αχαγιά (Λιόνας): Καφέζας 9, Κωτσάβαλος, Σερέμης 8, Μπαρδάκης, Καλογιάννης Λ., Φραντζής 15 (2), Οικονομόπουλος 9 (1), Καλογιάννης Α., Δαβάνης 7 (1), Λυμπέρης 6 (2), Κατσογιάννης 7

Βαθμολογία

1. Έσπερος Καλλιθέας (5-2) 12

2. Παπάγου (5-1) 11

3. ΑΠΑΣ Τα Φανάρια (4-3) 11

4. ΚΑΟ Κορίνθου (3-4) 10

5. Εθνικός Πειραιά (3-4) 10

6. ΦΕΑ (4-2) 10

7. ΝΕΟΛ (4-2) 10

8. Ένωση Ιλίου (3-4) 10

9. Πανελευσινιακός (3-3) 9

10. Αχαγιά ’82 (2-5) 9

11. Αργοναύτης Ραφήνας (3-3) 9

12. Νέα Κηφισιά (2-4) 8

13. Πεντέλη (1-5) 7

*Έχουν κάνει το ρεπό τους Παπάγου, ΦΕΑ, ΝΕΟΛ, Αργοναύτης Ραφήνας, Νέα Κηφισιά, Πανελευσινιακός, Πεντέλη.

Επόμενη αγωνιστική (8η, 5/12)

ΝΕΟ Ληξουρίου-Πανελευσινιακός ΑΟ  

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-Εθνικός ΟΦΠΦ            

ΑΕ Πεντέλης-ΠΟΚ Έσπερος

ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων-ΑΕ Ν.Κηφισιάς

ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ Αχαγιά 82-ΑΣ Παπάγου

Ρεπό: ΑΟ Ένωση Ιλίου

 

2ος  Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΣΕ Δούκα-Αιγάλεω ΑΟ 77-85  

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Π.Φαλήρου 80-75             

ΟΦΗ-Πανιώνιος ΓΣΣ 91-96 (παρ.)            

ΝΕ Μεγαρίδος-ΓΣ Μανδραϊκός 61-52    

ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας 53-60

ΑΟΚ Χανιά-ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου 85-62

Ηλυσιακός ΑΟ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου (ανεβλήθη)

Αναλυτικά οι αγώνες

Δούκας-Αιγάλεω 77-85

Διαιτητές: Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος-Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 23-17, 38-40, 53-60, 77-85

ΑΣΕ Δούκα (Αγγέλου – Δανιήλ): Μαγουλάς 3 (1), Λαγός 7, Γαρμπής 15 (2), Αναστασόπουλος, Φεράκης, Ντιαλλό 4, Κορκόντζελος 7, Μουλάς 5, Λάκκας 13, Σωτηράκης 11 (1), Μιχαήλ 6, Ματζιώρης 6 (2)

ΑΟ Αιγάλεω (Ζαβός): Βλάχος 9, Κουμπούρας 14 (1), Ψημίτης 7 (1), Ντακούλας 12, Λούκας 12 (1), Παπανδρέου 5 (1), Κάννας, Καρασταμάτης, Μαχαίρας 8, Παπαδόλιας 18, Νικολιδάκης, Γιαννούλης

ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας 53-60

Δεκάλεπτα: 15-16, 9-16, 14-19, 15-9

Διαιτητές: Αποστολίδης-Παπαφωτίου-Σιδέρης

Μελίσσια (Δάγλας-Κωνσταντόπουλος): Πρόφκα, Στεργίου Μ. 5(1), Πανέρης, Οικονομόπουλος 14(2), Δοξάκης 11(1), Σεργιένκο 7,  Σπηλιόπουλος, Μαλτέζος 16, Κοντός Γ., Δουρουντούς.

Πρωτέας Βούλας (Τερζής-Σουλιώτης): Δενδρινός 6(1), Τσακναρίδης 2, Κυρίλης 12, Ματσάγγος 2, Σκορδάς 19, Μόρφης 9(2), Γάργαλης 5(1), Καραμαλέγκος 5(1), Βισνιέφσκι.

ΓΝΟ Άρης Νικαίας-ΑΟ Π.Φαλήρου 80-75

Δεκάλεπτα: 16-21, 36-34, 56-52, 80-75

Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Κούλης Χ.-Ναστούλης

Άρης (Παύλος): Τσιότρας 14(1), Γρηγορόπουλος, Μπουρίτης, Πρίτσος 23(4), Κόλλιας 2, Πεταλάς 19(2), Τσάτας 8(1), Παπαδάκης, Καππής 10, Καραβανάς, Βάρλας 4(1).

Π. Φάληρο (Παπαδάτος): Λυτόπουλος 9, Σκόρδος 3, Αγγελόπουλος 16(2), Σταθόπουλος 14(4), Βλασσόπουλος 3, Καλιανιώτης 11, Χαρουνί 3, Ανδρεάτος 3(1), Παπαδάτος, Μπολάτογλου 13(2)

ΝΕΜ – Μανδραϊκός  61-52

Διαιτητές: Μηλαπίδης-Τεφτίκης-Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 23-6, 13-19, 13-14, 12-13

ΝΕΜ (Μάνταλος, Υφαντής): Παλαιοχωρίτης 11(3), Γκόντγουιν 3, Αγγελόπουλος 20, Γερομιχαλός 3, Μπέμπης 4, Νικολακόπουλος 2, Τζάιδας 3(1), Καλλινικίδης 6, Χάσα, Γκάτζιας 6(1), Γκουαλτιέρι, Εζόμο 4

Μανδραϊκός (Σταθούλης): Πανόπουλος, Σταματίου 7, Κοψιάς 9(1), Αλεξανδρόπουλος 16(2), Τσάμης, Κωστόπουλος, Λιούνης 4, Δομπραγιάννης 14(1), Κουμάνταρος, Τσιπίδης 2

ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 85-62

Διαιτητές: Κατσαπρακάκης, Χαλαμπαλάκης, Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 26-16, 35-27, 59-45, 83-62

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 14, Βαζούκης 6, Στογιάνοβιτς 8, Λυβιάκης, Ψάρας 12, Καραϊσκος 4, Σανδραμάνης 2, Νέσσης 19, Κουρέπης 18, Κοκκινάκης, Τσιρογιάννης 2, Παπαδάκης

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Δεγάιτας): Γκάτζο 4, Δήμου 10, Νάτσος, Ξιούρας 6, Δέδες 15, Πιτούλης 6, Χρήστου, Βαρσαμούλης 11, Ανδρακάκος, Τσαβός 10

Βαθμολογία

1.Αιγάλεω (7-0) 14

2.Μεγαρίδα (6-1) 13

3.Πρωτέας Βούλας (5-2) 12

4. Χανιά (4-3) 11

5. Πανιώνιος (4-3) 11

6. ΕΦΑΟΖ (4-2) 10

7.Μανδραϊκός (3-4) 10

8.ΟΦΗ (3-4) 10

9.Παλαιό Φάληρο (2-5) 9

10. Μελίσσια (2-5) 9

11. Κρόνος Αγίου Δημητρίου (2-5) 9

12. Δούκας (2-5) 9

13. Άρης Νίκαιας (2-5) 9

14. Ηλυσιακός (2-4) 8

Επόμενη αγωνιστική (8η, 5/12)

ΑΟ Π.Φαλήρου-ΑΣΕ Δούκα        

Πανιώνιος ΓΣΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας

ΓΣ Μανδραϊκός-ΟΦΗ    

ΝΕ Μεγαρίδος-ΚΑΟ Μελισσίων

Αιγάλεω ΑΟ-ΑΟΚ Χανιά              

ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου-Ηλυσιακός ΑΟ              

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας

 

3ος  Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Ικαροι Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας 85-58

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι-Ερμής Σχηματαρίου 63-59

Εσπερος Λαμίας-ΣΚ Ιωάννινα 67-63

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 78-73

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Τιτάνες Παλαμά 72-68

ΓΑΣ Μελίκης-Δόξα Λευκάδας 51-81

Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών    

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ίκαροι Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας 85-58
Διαιτητές: Δολγύρας-Δημάδης-Γιαννούλης
Δεκάλεπτα: 20-13, 50-25, 69-35, 85-58
Ίκαροι Τρικάλων (Γιασάρης): Αμβράζης 18(2), Μπουργανός 31(7), Παρδακάς 7, Παπαχρήστος 11(1), Κατσαρές 5(1), Τσιαβές 3(1), Σπυράκος 3, Κοϊτσάνος 7.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Κακκαβάς 2, Ψυχογιός 2, Πανταζής 2, Παπαστολόπουλος 2, Κρεμμύδας 16, Αργύρης 8(1), Καλλιάρας 14, Σαββόγλου, Τσέλιος, Οικονόμου 12.

Αιόλος Τρικάλων Γόμφοι-Ερμής Σχηματαρίου 63-59
Διαιτητές
: Ελευθεριάδης-Λουλουδιάδης-Πράττος
Δεκάλεπτα: 30-28, 63-59
Αίολος Τρικάλων/Γόμφοι (Φόρος): Κολότσιος 10 (3), Τσιγγενόπουλος 4, Ιωάννου 7, Χατζής, Ψύρρας 18 (2), Θέος 14 (2), Δέσπος 10.
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου): Κυριακόπουλος 14 (3), Δουρούκης 11 (2), Ζαρμακούκης 10, Μπότσης, Καλημέρης 11, Μπατσάς 2, Καρακωσταντίνου, Χάλιος, Δημητριάδης 11 (3).

Έσπερος Λαμίας-Ιωάννινα ΣΚ 67-63
Διαιτητές: Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ.-Καλογριάς
Δεκάλεπτα: 15-23, 31-32, 67-63
Έσπερος (Σοφογιάννης,Τσουκαλαδελης): Τσεσμετζιδης 3(1), Στεφάνου 9 (3), Ευθυμίου 5, Φύκας 12, Παππος 8(1), Τεπετίδης 19 (4), Παπαργυρόπουλος 10, Μπακόλιας 1, Νέστορας, Ρίκος, Μαγγελάκης, Παπασπύρος
Ιωάννινα ΣΚ (Παπαδόπουλος, Χαντελης): Ρούσσος 7(1), Μουρατιδης 7 (1), Τσαταλας 16 (1), Ξιούρας 2, Σταμίρης 18, Σπηλιόπουλος 13(2), Βρασταμηνός, Μαγλαράς, Χαντζάρας.

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 78-73
Διαιτητές: 
Γερακίνης-Καρακώστας-Παζώλης
Δεκάλεπτα: 21-21, 43-40, 58-48, 78-73
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Αγκρής, Ροδολάκης, Γκοντόπουλος 20(5), Ιλτσογλου 19(3), Αναγνωστόπουλος 12(4), Ευαγγελινός , Σταθούρος 2, Σιμάκης 19(2), Παρασκευάς 6, Γιαννίκος, Νικολής Γ.
Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης Χρ., Βερτζάγιας 8, Σπανόπουλος, Ζησόπουλος 5(1), Κουτίνας 24(3), Λόλας 18, Μπουσκολίτης, Δελεντζές, Ξενιτίδης 9(3), Καλλές 6, Σαριμπαλίδης 3(1).

ΑΓΣ ΙωαννίνωνΤιτάνες Παλαμά 7268
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Παπαγερίδης-Κοϊμτζόγλου
Δεκάλεπτα: 15-13, 39-30, 52-42, 72-68
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 16, Γυφτάκης 12, Μπαζάκας 10, Κάννης 7(1), Βαγγέλης 2, Ιωαννίδης, Μάντζιος 21, Αντωνίου, Παππάς, Μητρόπουλος, Ψάλτου 4.
Τιτάνες Παλαμά (Χατζιάρας): Τσούμας Γ. 4, Μάνος, Καραδήμας 18(1), Ξένος, Σφακιανός 8(2) Τσούμας 8, Ξένος, Μανδαλάκης 27(2), Μούμογλου 3, Αρχοντούλης, Βλάχος.

Μελίκη-Δόξα Λευκάδας 51-81
Διαιτητές: Χατζημπαλίδης-Κολοκυθάς-Αναστασιάδης Β.
Δεκάλεπτα: 7-22, 27, 35, 43-51, 51-81
Διαιτητές: Χατζημπαλιδης Κολοκυθάς Αναστασιαδης
ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Μπαρζού Γ., Μωϋσίδης 13(3), Ματράκας, Ντόβας 2, Εσερπόγλου 3(1), Τζιοβάρας 7 (1), Μανούσος 15, Ρογγότης, Κυριακού 9(2), Αμανατίδης 2, Αλευρίδης.
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Άργυρος, Κοντούδης 15, Κατωπόδης 2, Βαγενάς 19, Καφφές 2, Μάλφας, Τζακόπουλος 16(2), Κουρτίδης 27(3), Καραγιαννίδης, Λαζάρου

Βαθμολογία

1. Ερμής Σχηματαρίου  (6-1) 13

2. Ικαροι Τρικάλων   (6-0)  12      

3. Αίολος Τρικάλων Γόμφοι  (5-1)  11

4. Νίκη Βόλου   (4-3)  11     

5. Δόξα Λευκάδας    (4-3) 11

6. Εσπερος Λαμίας   (4-2)  10 

7. ΣΚ Ιωάννινα   (3-4) 10

8. Τιτάνες Παλαμά   (2-5) 9

9. Αναγέννηση Καρδίτσας  (2-5)  9

10. Ολυμπιακός Βόλου   (2-4)  8 

11. ΑΓΣ Ιωαννίνων    (2-4)  8

12. Πρωτέας Γρεβενών   (2-4)  8

13. ΓΑΣ Μελίκης   (0-6)   6         

* Πρωτέας Γρεβενών, ΓΑΣ Μελίκης, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Ικαροι Τρικάλων, Αίολος Τρικάλων-Γόμφοι, Εσπερος Λαμίας και Ολυμπιακός Βόλου έκαναν το ρεπό τους.

Επόμενη αγωνιστική (8η, 5/12)

Ερμής Σχηματαρίου-Ίκαροι Τρικάλων

ΣΚ Ιωάννινα-Αίολος Τρικάλων Γόμφοι

Νίκη Βόλου-Έσπερος Λαμίας

Ολυμπιακός Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΓΣ Ιωαννίνων

Τιτάνες Παλαμά-ΓΑΣ Μελίκης

Ρεπό: Δόξα Λευκάδας           

 

4ος Όμιλος – 8η αγωνιστική 

Αποτελέσματα

Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης 78-86

ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΓΑΣ Κομοτηνή  88-70

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Ερμής Λαγκαδά 65-73

ΜΕΝΤ-ΧΑΝΘ  65-69

ΑΟ Πολυγύρου-Αίας Ευόσμου 57-77

ΚΑΟ Χαλκιδικής-ΚΣ Γέφυρας 63-66

ΠΣ Ευκαρπίας-Πανσερραϊκός 81-79

Βαθμολογία

1. Ερμής Λαγκαδά  (6-2) 14

2. Αίας Ευόσμου    (6-1) 13

3. Μακεδονικός  (6-1) 13

4. ΧΑΝΘ   (5-3)  13 

5. Λεύκιππος Ξάνθης (4-3) 11

6. ΠΣ Ευκαρπίας   (4-3)   11   

7. Μαχητές Πειραματικό Πεύκων   (4-2) 10

8. ΚΣ Γέφυρας  (4-2)  10       

9. ΑΟ Πολυγύρου  (2-5)  9

10. ΓΑΣ Κομοτηνή   (1-7)  9

11. Πανσερραϊκός   (2-4)  8

12. ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς  (2-4) 8

13. ΚΑΟ Χαλκιδικής  (1-6)  8          

14. ΜΕΝΤ   (1-5)   7         

*Μακεδονικός, Αίας, Ευκαρπία, Λεύκιππος, ΠΣ Ευκαρπίας, Πολύγυρος και ΚΑΟΧ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ Μαχητές, Γέφυρα, ΜΕΝΤ, Αρετσού  και Πανσερραϊκός δύο.

Επόμενη αγωνιστική (9η, 5/12)

Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς

ΓΑΣ Κομοτηνή-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων

Ερμής Λαγκαδά-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Μακεδονικός

ΚΣ Γέφυρας-ΑΟ Πολυγύρου

Πανσερραϊκός-ΚΑΟ Χαλκιδικής

Ρεπό: ΧΑΝΘ, ΠΣ Ευκαρπίας

SDNA Google news
ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SDNA logo ΣΤΟ GOOGLE NEWS
Συνεχίζουν αήττητοι Αιγάλεω και Ίκαροι Τρικάλων
EVENTS