MENU

1ος Όμιλος

ΓΣ Ηλιούπολης-ΑΕΚ Περιστερίου 57-55
Αθηναϊκός-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί 88-44
Πρωτέας Βούλας-Οίαξ Ναυπλίου 77-51
Άρις Καλαμάτας-Άμιλλα 2000 74-63
Φοίνικας Πειραιά-Σαντορίνη 53-45
 Αγ. Παρασκευή-Ατρόμητος 77-42

Αναλυτικά τα παιχνίδια

ΓΣ Ηλιούπολης –ΑΕΚ Περιστερίου 57-55
Διαιτητές: Μαρτινάκος-Γιαννακόπουλος
Δεκάλεπτα: 14-11, 21-25, 38-37, 57-55
ΓΣ Ηλιούπολης (Γερεουδάκης): Δαμουλάκη 10, Νάτσκου 4, Θεοδώρου 2, Πρίφτη 9, Νικολαϊδου, Μπουντούρη 14(1), Κορρέ 8, Τριανταφύλλου 1, Διαμαντοπούλου 4, Αλεξία 1.
ΑΕΚ Περιστερίου (Γεωργουδάκης): Μαλαπάνη, Καλαντζή 2, Ράπτη 3, Γαβαλά 9(2), Νάου, Κυριμάκη, Γιακάλου 14, Μάνου 9(1), Κατσιμάρδου 2, Τζίβα 10(1), Μεγαλούδη 6(1).

Αθηναϊκός –ΑΟ Άργους Οι Δαναοί 88-44
Διαιτητές: Χουγιάζος-Χαϊνά
Δεκάλεπτα: 23-16, 47-20, 67-35, 88-44
Αθηναϊκός (Παναγόπουλος): Κάραλη 22(3), Σκάρλη 6, Τσιμπίδη, Κουτσιρίμπα 5, Γερόντη 7, Τζέμη, Καλομιτσίνη 20(3), Πετράκη 2, Τραγουστή 13(1), Καρυοφύλλη 7(1), Μπέκιου 4, Οζαρενχόε 2.
ΑΟ Αργους Οι Δαναοί (Κτενά): Δαλμάκη, Δόση, Γιαννακούλη 4, Αλμπέρτου 1, Σέλλη, Δημοπούλου 6, Καπετάνιου, Λύκου 5, Τσαιλακοπούλου, Παπαγιωτοπούλου 4, Μάρα 9(1), Αρβανίτη 15.

Πρωτέας Βούλας – Οίακας Ναυπλίου 77-51
Διαιτητές: Ντάνος-Λάμπος
Δεκάλεπτα: 12-7, 37-27, 63-35, 77-51
Πρωτέας Βούλας (Μίχα): Χατζηβασιλείου 15(2), Ξενιτοπούλου, Σιμιτσιδέλλη, Κουζούκα 2, Γκουζέλου 2, Σακελλαρίου 4, Γρηγοροπούλου 9, Χατζηγιακουμή 16(2), Αναστασοπούλου Μ. 10, Αναστασοπούλου Χ. 15(2), Οικονομάκη 4, Καπετάνιου.
Οίακας Ναυπλίου (Τσοτσοκός): Τουρλούκη, Σπαθάρου 24(3), Μπενέκη 5, Μπάλλα 7, Στρατή 1, Καραπάνου 2, Ντόκου, Ζαροκώστα 11(1), Μπακάλη 1, Στεργοπούλου , Μπέτση.

Άρις Καλαμάτας-Άμιλλα 2000 74-63
Διαιτητές: Νάστος-Ξηροκώστας
Δεκάλεπτα: 21-24, 34-38, 53-51, 74-63
Αρίς Καλαμάτας (Μπακογιάννης): Κουτέλα  26, Παρθένη 15, Γκατζώλη 2, Καραμάνου 14(1), Χονδρουδάκη 9(1), Σούτα 1, Κουτράκου, Κουκούτση, Παπαδημητρίου 7.
Αμιλλα 200 (Τσουκαλάς): Σαραντοπούλου 16(2), Μανιάτα 4, Τσουκαλά 18(2), Μίχαλου, Παναγιωτοπούλου 3, Μαγκλάρα, Μονογιού 12(1), Μπαρμπαγιάννη, Τρυφωνίδη 7, Σιάμπου 1, Χατζηγιάννη, Παπούτση 2.

Φοίνικας Πειρ.-Σαντορίνη  53-45
Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Μάρκου
Δεκάλεπτα: 14-8, 29-21, 42-34, 53-45
Φοίνικας Πειρ.  (Αράπης): Μαγγίνα 7, Οικονόμου, Ευμορφοπούλου 5, Βράκα 6(2), Στεφάτου 14(2), Καψοκόλη 2, Οικονομοπούλου, Ιωαννίδου 19(1), Ξανθοπούλου, Δράκου.
Σαντορίνη (Μάμμος): Τρούνι, Τσούπα Μ., 5, Χάλαρη, Τσούπα Π. 2, Παπαιωάννου, Κεχαγιά 11, Ρεντζεπέρη 13, Σιγάλα 6, Αξιοπούλου 5, Ξαγοράρη 3(1).

ΓΣ Αγία Παρασκευή – Ατρόμητος Πειρ. 77-42
Διαιτητές: Λαζόγκα-Κούλης Κ.
Δεκάλεπτα: 23-11, 42-32, 58-35, 77-42
Αγία Παρασκευή (Τασσιόπουλος): Κασδαγλή 1, Στούπα 15(3), Κυρκοπούλου, Κοντογιάννη 8(1), Ακρίβου 9, Ευαγγελάτου 11(3), Πενέλη, Γκάνια 4, Ζαχαράκη 10, Σακουλάκη 11(2), Καράμπελα 8, Κακοσούρη.
Ατρόμητος Πειρ. (Χρυσοβελιδης): Καρρά 4, Καλογήρου 6, Καλογεροπούλου 2, Δρουμπούκη 6(1), Μάλαμα 8, Φλεβαράκη 2, Σακελλαρίδου 3, Ιφτι , Οικονομάκη 3, Σδρένια, Μπαρμπαλιά 8, Ορφανού.

2ος Όμιλος

Πανσερραϊκός-Άρης  51-74
Νίκη Βόλου-Απόλλων Καλαμαριάς 49-35
Ιερισσός 99-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας 46-88
ΜΕΝΤ-ΑΣ Πανόραμα 43-45
Λασσάνης Κοζάνης-Ηρακλής 46-55

Αναλυτικά τα παιχνίδια

Πανσερραϊκός-Άρης 51-74
Διαιτητές: Εκίζογλου-Λαδάς
Δεκάλεπτα: 12-24, 26-34, 36-55, 51-74
Πανσερραϊκός (Τατιτζικίδης): Χωλοπούλου Ν. 8, Θανοπούλου 10(2), Μπακιρτζίδου 9, Σιακκα, Πελτέκη 8, Πιτσιάβα 12(1), Δαμιανάκου, Γκέκα 4.
Άρης (Συρόπουλος): Στεργάκη 10, Κυρπιζλίδου 3, Νάστου 13(3), Μαρίνη 11(1), Εφραιμίδου 2, Τσαμπούρη 5(1), Παπαϊωάννου 6, Σλούκα 13, Βλάχου, Δροσούνη 4, Ατζέμη 3, Καρακούλα 4.

Νίκη Βόλου-Απόλλων Καλαμαριάς 49-35
Διαιτητές: Κοντογιάννης-Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 9-10, 25-16, 37-24, 49-35
Νίκη Βόλου(Γαλανάκης): Κωστούλα 5, Παρασχάκη 4, Αγαγιώτη 3(1), Αλεξίου, Ντέγκα 2, Κοπάνου 7, Αρτεμισίου 10, Κατσιοπούλου 2, Τότση Α. 2, Δεληγιάννη 14.
Απόλλων Καλαμαριάς(Γκογκάκης): Ιγγλέζου 9, Αντωνιάδου 10(1), Αβρονιδάκη, Διαμαντοπούλου 7, Σακκά, Μάγνη, Φράγκου, Τσαπόγα 1, Μιχαηλίδου Ε., Μιχαηλίδου Κ. 1, Σουλιώτη 6, Γιαντζακλίδου 1.

Ιερισσός-Ολύμπια Λάρισας 46-88
Διαιτητές: Κωνής-Κωνσταντινέλλης
Δεκάλεπτα: 9-28, 22-41, 33-64, 46-88
Ιερισσός (Κούλιας): Παναγιωτίδου, Τσάκις, Πασχαλά 12(1), Τζέλιου 6(1), Μπαντή, Σουλτάνη, Αργαλιού 2, Γιατζιώνη 15(2), Λεμπίδα 9(1), Κουτσουκουάνα, Καμπάνη 2, Συκιώτη.  
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Σολωμού 15(1), Καλακώνα Β., Κλεισιάρη 6(2), Τσούρβα 6, Καλακώνα Μ. 5(1), Καρτσαμάρη 12, Λιάσκου 12(2), Μιχαηλίδου 6, Πατούνη 6, Κουτσουνούρη 14(1), Αντωνοπούλου 4, Κολλιαδήμα 2.

ΜΕΝΤ-ΑΣ Πανόραμα 43-45
Διαιτητές: Δικταπανίδης-Μπαχτσεβανόπουλος
Δεκάλεπτα: 15-20, 26-30, 35-40, 43-45
ΜΕΝΤ(Τζιότζιος): Βαλσαμοπούλου, Κουλακιώτη 10(1), Τόσκα 7, Κωφοκώτσιου, Φείδα 5, Καλπακίδου, Καζαντζή Β. 18(1), Σιδηροπούλου 2, Θεοδοσίου 1, Κογκαλίδου, Αλλεν Χ., Αλλεν Α.
ΑΣ Πανόραμα (Καμπίτση): Μουμτζή 2, Νάκη 4, Ριτζαλέου 5, Καλογρίδου 8, Νικολαϊδου 13, Καννέλογλου 4, Σιακαβάρα, Κοκκίνου, Δαιμονάκου 3, Βασλαματζή, Γενναίου 6, Ψαρέλη-Νικολή.

Λασσάνης Κοζάνης-Ηρακλής 46-55
Διαιτητές: Κάνης-Βίνης
Δεκάλεπτα: 10-19, 24-36, 32-44, 46-55
Λασσάνης Κοζάνης (Μήτσιαλος): Κυριατζίδου 2, Παπαϊωάννου 11, Τσιανάκα Κ., Μεντεσίδου 6, Κοτζαϊτση 9(1), Λαβαντσιώτη Α., Δημητροπούλου 2, Καράδαλη, Κωτούλα 14(1), Κρανιώτη, Τσιακνάκα Ε. 2.
Ηρακλής (Ατακτίδης - Αστεριάδης): Νικολάου, Πετρίδου 4, Σουλτάνη 18(3), Αρτοποιού, Γιαννουσίου 2, Μελενικιώτου, Στραχίνη 3, Ουζούνη, Παπά 9(2), Δεληγιάννη 4, Τζίκου 15.

2η Αγωνιστική - Κυριακή 27/09/2020

1ος ΟΜΙΛΟΣ

12. ΑΕΠΣ Αρις Καλαμάτας - ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας
13. Αθηναϊκός - ΑΦΜΣ Φοίνικας Πειραιά
14. ΓΣ Ηλιούπολης – ΓΣ Αγ. Παρασκευής

2ος ΟΜΙΛΟΣ

15. Ολύμπια Λάρισας – ΓΣ Ηρακλής
16. ΑΣ Πανόραμα – ΑΣ Αρης Θεσσαλονίκης
17. ΑΚ Καβάλας Οι Πάνθηρες 0 - ΓΣ Νίκη Βόλου

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών
EVENTS