MENU

Το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα από την 10η έως την τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου της κανονικής περιόδου της EKO Basket League έχει ως εξής:

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7-12-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

15:45

ΙΩΝΙΚΟΣ AFFIDEA – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

15:45

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS - ΗΡΑΚΛΗΣ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

15:45

ΛΑΡΙΣΑ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4

PAOK SPORTS ARENA

15:30

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

17:45

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT

ΕΡΤ Sports live

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-12-2019

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

17:00

ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA

ΕΡΤ3 live

ΔΕΥΤΕΡΑ 9-12-2019

ΟΑΚΑ

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

COSMOTE SPORT 4HD live

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13-12-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

OAKA

19:00

ΑΕΚ - ΑΡΗΣ

COSMOTE SPORT 4HD live

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-12-2019

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

15:45

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:45

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

15:45

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA - ΛΑΡΙΣΑ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

17:45

ΛΑΥΡΙΟ MEGAB OLT - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ Sports live

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-12-2019

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

19:00

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ2 live

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

Κ.Γ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΚ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

15:30

ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1

Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

15:30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ

15:45

ΑΡΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ MEGA BOLT

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3

PAOK SPORTS ARENA

17:45

ΠΑΟΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΕΡΤ Sports live

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

15:45

ΙΩΝΙΚΟΣ AFFIDEA - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-12-2019

ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

19:15

ΛΑΡΙΣΑ - ΑΕΚ

ΕΡΤ Sports live

ΟΑΚΑ

17:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ – ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS

COSMOTE SPORT 4HD live

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-12-2019

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

TV/Web-tv

Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

15:45

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ WINMASTERS – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 3

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ

17:45

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ

ΕΡΤ Sports live

Κ.Γ. ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

15:45

ΡΕΘΥΜΝΟ CRETAN KINGS – ΚΟΛΟΣΣΟΣ H HOTELS

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 1

ΟΑΚΑ

17:00

ΑΕΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ AFFIDEA

COSMOTE SPORT 4HD live

Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ

15:45

ΛΑΥΡΙΟ MEGABOLT - ΛΑΡΙΣΑ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 4

ΔΑΚ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ

15:45

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ

BLSHOW ΕΡΤ SPORTS/ΕΡΤ PLAY 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-12-2019

Κ.Γ. ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ

17:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SU CASA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΠΑΠ

ΕΡΤ Sports live

Το πρόγραμμα του Α' Γύρου της Basket League
EVENTS