MENU

1ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Έσπερος Καλλιθέας-Μαρούσι 97-96 (85-85 κ.αγ)
Δούκας-ΚΑΟ Μελισσίων 50-59
Πανερυθραϊκός-ΝΕ Μεγαρίδος 96-73
Μανδραϊκός-Εθνικός Πειραιά 97-81
Ιωνικός ΝΦ-Πανελευσινιακός 66-65
ΟΦΗ-Παπάγου 85-68
Λοκρός Αταλάντης-Πεντέλη 73-81
Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας 86-81

ΟΦΗ-ΠΑΠΑΓΟΥ 85-68
Δεκάλεπτα: 10-19, 41-37, 61-49, 85-68
Διαιτητές: Μαντηλας-Σογιανόπουλος-Τσακλογιάννης
ΟΦΗ (Ράλλης): Λιανός 16 (2), Κριθινάκης, Τσερκιτζόγλου, 6 (2), Καραδολάμης 27 (4), Αγαπιάδης 20 (3), Τασίουδης 9, Πάλλης, Πετράκης 3 (1), Μπουμπάρης 4.
Παπάγου (Διαμαντόπουλος): Τρίχας 2, Κυρίτσης 26 (2), Χρυσός 10 (2), Ψαθάς 9 (1), Αγγελόπουλος 8 Τσιτσιγιάννης 5, Σωφρονάς 5, Μπασδέκης 3 (1).  

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 96-73
Δεκάλεπτα: 26-18, 54-47, 74-61, 96-73
Διαιτητές: Καλδίρης, Θεοδωρόπουλος, Γιακείμη
Πανερυθραϊκός (Χουχουλής): Παππάς 33 (3/7 τριπ.), Δέλλιος 3 (1), Νικολακόπουλος 6, Καλλιανιώτης 17 (5/9 τρίπ., 6 ασ., 4 κλεψ.), Ντουζίδης 3, Βουγιούκας 12 (6/8 δίπ., 9 ριμπ.), Σκάνδαλος 6 (1), Γιαουρτόγλου 10 (2), Στάθης 6 (2), Αντωνίου, Στασινόπουλος, Κόπτσας
ΝΕ Μεγαρίδος (Μάνταλος): Λάκκας 12 (1), Κοντόπουλος, Σπυρόπουλος 14 (2), Ψαρόπουλος 7, Κατσουλάκος, Παπαντωνάκος 6 (1), Σάλεχ 10 (1), Κασπίρης 8 (2), Βούρτσης, Μαλούκος 8, Λουκάς, Οικονομόπουλος 8 (1).

ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 97-81
Δεκάλεπτα: 23-20, 49-51, 68-66, 97-81
Διαιτητές:  Γρίβα-Σκαλτσής-Μαυρέλης
Μανδραϊκός (Κατσούνης): Χάνιας-Πανταζή,ς Γεωργίου 2, Παπανικολάου, Λυτόπουλος 7, Μαλτέζος 7, Σκούφης, Μαρούγκας, Ροδοστόγλου 15 (2), Τσιάκος 20, Βεσκούκης 16 (3), Μαγιντόμπε 21 (3), Γκουαλτιέρι 9 (3)
Εθνικός Πειραιά (Σορώτος): Αγγελόπουλος 19 (2), Γεωργοπαπαδάκος Ν. 15 (2), Πέττας 18 (2), Γκιζογιάννης 12 (2), Λεκάκης, Στέφος 7, Ασπρόπουλος, Πικέας, Γεωργοπαπαδάκος Σ. 5 (1), Μανιάτης 3 (1), Κοντραφούρης 2, Σκιαθίτης,

ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 97-96 (85-85 κ.αγ)
Δεκάλεπτα: 27-21, 60-47, 75-68, 85-85 (κ.αγ), 97-96
Διαιτητές: Ζακεστίδης-Τσάτσης-Ορφανός Ιορδ.
Έσπερος Καλλιθέας (Γράψας): Ματαλιωτάκης 29, Θεοδοσίου 3 (1), Μαγκουνής 13 (1), Ντακούλιας 25 (5), Ευστρατίου 4, Χαρούνι Ν. 4, Αγγελόπουλος 10 (1), Γκαϊτάσοφ 2, Καπώνης 5, Χαρούνι Κ. 2
Μαρούσι (Σκαραφίγκας): Διαμαντόπουλος, Λάππας 18 (3), Μπακέας Γ., Ξυδάς 15(1), Σουρλής, Λιούνης, Κανέλλης 10 (2), Γκαγκαλούδης 20 (2), Γιαννόπουλος, Πλουτέτσκι, Παπαγεωργόπουλος 19, Δούκας 14.

ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΠΕΝΤΕΛΗ 73-81
Δεκάλεπτα : 16-18, 41-39, 61-60, 73-81
Διαιτητές :Φάκαρος-Λογοθέτης-Κατσαπρακάκης
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας) : Φωτητζόλου 18 (2), Παπαπέτρος 6, Αντωνόπουλος 2, Αν.Μάτος 7, Αγγ.Μάτος 23 (3), Ψάλτου 14, Πάππος 3.
Πεντέλη (Χαρτοματσίδης) : Μπουργάνος 10 (1), Ντίμπ 1, Κούσουλας 9 (2), Καρούζος 17 (3), Μπέλη 16 (2), Κουκάκης 4, Μπίγκος 3, Σαλτουρίδης 6, Τάγαρης 10, Φωτόπουλος 5 (1)

ΔΟΥΚΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 50-59
Τα δεκάλεπτα :11-11, 21-26, 41-38, 50-59
Διαιτητές : Μπούκας-Σιδέρης-Πλιάκας
Δούκας (Αγγέλου) : Σεργιένκο 15 (1), Ζαραϊδώνης 4, Σακελλαρίου 5, Γκίνης 4, Μαράντος 4, Ζαρκαδούλας 8 (2), Κορκοντζέλος 1, Λαγός, Τζέμης 9.
Μελίσσια (Δάγλας) : Κυπαρίσης 7, Στεργίου, Οικονομόπουλος 6 (1), Ζαραϊδώνης 7 (1), Τοπάλης 5 (1), Παπαφλωράτος 4, Ζήρος 11 (3), Καραβανάς 5, Καραχάλιος 11 (1), Βασιλόπουλος 4.

ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 86-81
Δεκάλεπτα : 29-21, 51-29, 75-51, 86-81
Διαιτητές :  Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης-Αντωνιάδης  
Αιγάλεω (Λιόγας): Κυριακόπουλος 14 (2), Τσαμπής 10, Αγγελόπουλος 2, Καράβολας , Κούρτης 17 (3), Τσιαμπάς , Μαρίνος, Γεωργιάδης , Τσακίρης, Νικολακάκος , Οικονομόπουλος Κ 6, Οικονομόπουλος Α.10 (2) , Δόξας 27.
Πρωτέας Βούλας (Ταυρόπουλος) : Σκουλούδης 13, Πετς 5 (1) , Κυριλής 9 (1) , Μήτσιαλος 3 , Παπαπέτρου 8 (2), Μόρφης 7 (1) , Αν. Φιλίππου 3 (1) , Πολιτόπουλος 3 (1), Ματσάγγος 5 (1), Χ.Φιλίππου, Δενδρινός 17 (3), Παναγιωτίδης 8 (2)

Η Βαθμολογία (σε 7 αγώνες):

1.Μεγαρίδα (5-2) 12
2.Παπάγου (5-2) 12
————————————–
3.Αιγάλεω (5-2) 12
4.Έσπερος Καλλιθέας* (5-1) 11
5.Πανερυθραϊκός (4-3) 11
6.Πανελευσινιακός (4-3) 11
7.Μαρούσι (4-3) 11
8.Μανδραϊκός (4-3) 11
9.Πεντέλη* (4-2) 10
10.ΟΦΗ (3-4) 10
11.Λοκρός Αταλάντης (2-5) 9
12.Εθνικός Πειραιά* (3-3) 9
————————————–
13.Πρωτέας Βούλας (2-5) 9
14.ΚΑΟ Μελισσίων* (2-4) 8
15.Δούκας (1-6) 8
16.Ιωνικός ΝΦ (1-6) 8
*Έχουν ένα αγώνα λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (8η, 24/11)

Μαρούσι – Αιγάλεω
ΚΑΟ Μελισσίων – Έσπερος
Μεγαρίδα – Δούκας
Εθνικός – Πανερυθραϊκός
Μανδραϊκός – Ιωνικός ΝΦ
Πρωτέας Βούλας – ΟΦΗ
Παπάγου – Λοκρός Αταλάντης
Πεντέλη – Πανελευσινιακός  

2ος Όμιλος

Τα αποτελέσματα  

Ερμής Λαγκαδά-ΧΑΝΘ 73-63
Μαχητές Πεύκων –Αίας Ευόσμου 69-75
ΠΑΣ Γιάννινα-ΚΑΟ Χαλκιδικής 111-38
Φάρσαλα-Έσπερος Λαμίας 96-81
Στρατώνι-Πολύγυρος 77-82
Κομοτηνή-Δόξα Λευκάδας 72-79
Καβάλα-Γέφυρα 63-62
Ευκαρπία-Πρωτέας Γρεβενών 72-74

ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-75
Δεκάλεπτα :  8-17, 34-37, 50-55, 69-75
Διαιτητές : Λόρτος-Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας  
Μαχητές Πειραματικό Πευκών (Χατζηκυριακίδης): Σιπητάνος, Χατζηκυριακίδης 10(1), Γεωργίου 21(5), Κουντουρατζόγλου 4(1), Μαυρίδης 12, Ζιάκας, Κλωνάρας 9, Σικαλίδης 10, Βαιντερλής, Μητσάκης 3(1)
Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος) : Μπρούκς 6(2), Λαζαρίδης 4, Μπαλτζόπουλος 10(1), Πετανίδης 4,Πουλιανίτης 7(1) ,Ζώτος 18(1), Σεκαδάκης 3, Στόλης, Καπινιάρης 21(1), Κατσαούνης 2, Περιστεράκης.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΑΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 111-38
Δεκάλεπτα: 29-15, 54-25, 80-28, 111-38
Διαιτητές: Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου
ΠΑΣ Γιάννινα (Κωστόπουλος): Κάννης 8 (2), Νίκας 6, Μαυρογιάννης 14 (1), Καραγκιολίδης 16 (2), Ναούμης 11, Μάντζιος 9, Πάτρας 14, Κωστούλας 11, Μανάκας 15, Αποστολίδης 3 (1), Γιωτάκης 2, Τσίρμπας-Αναγνώστους 2
ΚΑΟ Χαλκιδικής (Παναγιωτόπουλος): Σερέτης, Σμυρλής 5 (1), Φιλοξενίδης 3 (1), Λάσκαρης, Σακκοράφας, Τογανίδης 1, Κωνσταντινίδης 9, Ζαχάρης 9, Τύπος, Βρασταμινός, Βλαγκόγιας 6

ΦΑΡΣΑΛΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 98-81
Δεκάλεπτα: 29-18, 54-30, 71-56, 98-81
Διαιτητές: Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης
Φάρσαλα (Γιασσάρης-Ρίζος): Στάνκοβιτς , Καλτσούνας , Βασιλείου, Παπαχρήστος 16(1), Τσούμας 19(1), Βρεττάς 20(4), Πεταλωτής 11(2), Μουλάς 2, Τσούκας 16(5), Δέσπος 14.
Έσπερος Λαμίας (Τσουκαλαδέλης – Σοφογιάννης): Γκούντγουιν 8, Μούσα 21, Λάμπας , Στογιάνοβιτς 24(3), Pουμελιώτης 11(3), Παπανικολάου 2, Φύκας , Σεριαναι , Tσιμίδης 5(1), Δέχρετζης 4, Μάτζουκας 6(1), Γκιρίτσης.

ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ 73-63
Δεκάλεπτα :13-14, 31-32, 48-50, 73-63
Διαιτητές :Κοϊμτζόγλου-Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ.
Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης) : Μήνου 3 (1), Αποστολίδης 3 (1), Μάρουσιτς 28 (2), Ελευθεριάδης 2, Πλιούκας 9 (3), Αβοκάτος, Θεοδωρίδης 15, Χριστοδούλου 1. Γεωργίαδης, Ιατρίδης
ΧΑΝΘ (Νικολαίδης) : Βαζούκης, Στεφανίδης 21 (1), Απαζίδης 2, Θεοδωρίδης 3 (1), Μπαλάσκας 10 (2), Κουτουξίδης 17, Καραγεωργίου 2, Τσιριλάκης 8, Λογοθέτης, Μερμήγκης.

ΚOMOTHNH-ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-79
Δεκάλεπτα: 18-18, 35-44, 52-65, 72-79
Διαιτητές: Δημάδης, Μπακάλης, Ζαχαριάδης
ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Λεπτοκαρίδης 4, Μαστροδημήτρης , Παλάσκας 6(2), Λεχούδης 6, Κυφωνίδης , Κουτσοβασίλης 8(2) , Παπανδρεόπουλος 3 Χαλίλ 11, Τσούμπρης 6(2) , Σταυριανόπουλος 2, Καρκατσέλης, Σπέντζος 26(4)
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Βακουφτσής 12(1), Αργυρός 6(2), Αναγνωστόπουλος Χ., Τσιαβές 20(2), Σταματέλος, Βαγενάς 17(2), Χρύσης 17(2), Αναγνωστόπουλος Γ 7, Βλαχάκης.

ΣΤΡΑΤΩΝΙ-ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ 77-82
Δεκάλεπτα: 20-18, 35-35, 53-52, 77-82
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης, Σιμητόπουλος, Πράττος
Στρατώνι (Μύθου): Ψευτόγκας 15(2), Χαλάτσης 11(1), Μπαρζού, Κυριλής 21, Καραδήμας, Φώτογλου 11(1), Σαμαράς 3(1), Κάσουρας, Δασκαλόπουλος 15, Κατάνος
Πολύγυρος (Τσούρμας): Αμπατζίδης 5(1), Πιπιλιάρης 16, Ντισλής 15, Βλάχος 9(1), Παπαθανασίου, Νικολόπουλος, Νούκαρης 20(3), Αμούτζιας, Αλεξιάδης 6 (2), Γραβάνης 8.

ΚΑΒΑΛΑ-ΓΕΦΥΡΑ 63-62
Δεκάλεπτα: 19-19, 32-35, 49-49, 63-62
Διαιτητές: Παπαγερίδης, Παπαγεωργίου, Εκίζογλου
Καβάλα (Πενταζίδης): Δοξάκης 6(2), Αδαμόπουλος 8, Λαμπρόπουλος 9(1), Σαββίδης 5(1), Αθανασιάδης 5(1), Αμπαράς 11(1), Πιεβάλιτσα, Φλιάτης 14, Νταλός 3, Τεπετίδης 2
Γέφυρα (Μελετιάδης): Μπέγας 13(1), Μάρτζος 9(1), Ονάσογλου 6(2), Αποστολίδης 12(2), Μασάτζης, Τζουβάρας, Τσακαλέρης 10, Κοτσάνος 8, Κολοκοτρώνης 2, Κιουρτσίδης.

ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 72-74
Δεκάλεπτα : 23-14, 41-40, 61-58, 72-74
Διαιτητές: Φακίτσας, Τσουμαχίδης, Μαραμής
Ευκαπρία (Νίκου): Τουλούπης 14 (10, Κιούρκας 6 (2), Χατζημιχαηλίδης 5 (1), Χολέβας 5, Ουλουσίδης, Απιδόπουλος 13 (2), Χαντζίδης 6, Γκαβέζος 9, Βαρίτης 12 (2), Πρεδάρης, Χαρτόπουλος 2.
Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Τζιουβάρας, Σισμάνης 6, Μαλούτας 15 (2), Μιχαηλίδης 10 (3), Βλάχος 8. Μπέσσας, Τακίδης 5, Μαλιούρας, Μακρής 12 (2), Πεχλιβανίδης 2, Κλωναράς 16.

Η Βαθμολογία (σε 7 αγώνες)

1.ΠΑΣ Γιάννινα (7-0) 14
2.Δόξα Λευκάδας (6-1) 13
—————————————
3.ΓΣ Φαρσάλων (6-1) 13
4.ΕΚ Καβάλας (5-2) 12
5.ΠΣ Ευκαρπίας (4-3) 11
6.Ερμής Λαγκαδά (4-3) 11
7.ΧΑΝΘ (4-3) 11
8.ΑΟ Πολυγύρου (4-3) 11
9.Αίας Ευόσμου (3-4) 10
10.Πρωτέας Γρεβενών (3-4) 10
11.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (3-4) 10
12.ΚΣ Γέφυρας (2-5) 9
 —————————————
13.Στρατώνι (2-5) 9
14.ΓΑΣ Κομοτηνή (2-5) 9
15.Εσπερος Λαμίας (1-6) 8
16.ΚΑΟ Χαλκιδικής (0-7) 7

Η επόμενη αγωνιστική (8η, 24/11)

ΧΑΝΘ – Ευκαρπία
Αίας Ευόσμου – Ερμής Λαγκαδά
ΑΟ Πολυγύρου – Μαχητές Πειραματικού
ΚΑΟΧ – Στρατώνι
ΠΑΣ Γιάννινα – Φάρσαλα
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΑΣ Κομοτηνή
Δόξα Λευκάδας – Καβάλα
Γέφυρα – Έσπερος Λαμίας

Έπιασε κορυφή το Αιγάλεω, έκανε το 7Χ7 ο ΠΑΣ Γιάννινα
EVENTS