MENU

Αποτελέσματα

Παπάγου-Αιγάλεω 79-67
Πρωτέας Βούλας-Έσπερος Καλλιθέας 65-66
Μαρούσι-Δούκας 76-68
ΚΑΟ Μελισσίων-Πανερυθραϊκός 73-76
ΝΕ Μεγαρίδος-Μανδραϊκός 78-68
Πεντέλη-ΟΦΗ 70-68
Πανελευσινιακός-Λοκρός Αταλάντης 85-75
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός ΝΦ 74-65

Η βαθμολογία (Σε 6 αγώνες)

1. Μεγαρίδα 5-1 11
2 Παπάγου 5-1 11
-------------------------
3. Αιγάλεω 4-2 10
4. Μαρούσι 4-2 10
5. Πανελευσινιακός 4-2 10
6. Εσπερος 4-1 9
7. Μανδραϊκός 3-3 9
8. Πανερυθραϊκός 3-3 9
9. Πεντέλη 3-2 8
10. Εθνικός 3-2 8
11. Λοκρός Αταλ. 2-4 8
12. ΟΦΗ 2-4 8
--------------------------
13. Πρωτέας Β. 2-4 8
14. Δούκας 1-5 7
15. Μελίσσια 1-4 6
16. Ιωνικός Ν.Φ. 0-6 6
* Εσπερος, Πεντέλη, Εθνικός και Μελίσσια έχουν από έναν αγώνα λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 16/11)

Αιγάλεω - Πρωτέας Β.
Εσπερος - Μαρούσι
Δούκας - Μελίσσια
Πανερυθραϊκός - Μεγαρίδα
Μανδραϊκός - Εθνιός
Ιωνικός Ν.Φ. - Πανελευσινιακός
ΟΦΗ - Παπάγου
Λοκρός Αταλ. - Πεντέλη

2ος Όμιλος

ΚΑΟΧ – Φάρσαλα 59-79
Δόξα Λευκάδας – Ευκαρπία 83-67
Πρωτέας Γρ. – Ερμής Λαγκαδά 74-80
ΧΑΝΘ – Μαχητές-Πειραματικού 72-75
Αίας Ευόσμου – Στρατώνι 64-50
Πολύγυρος – ΠΑΣ Γιάννινα 70-77
Γέφυρα – Κομοτηνή 87-46
Έσπερος Λαμίας – Καβάλα 72-81

ΓΕΦΥΡΑ-ΚΟΜΟΤΗΝΗ 87-46
Διαιτητές: Πιτσίλκας Β., Ξέρας, Παζώλης
Δεκάλεπτα: 12-6, 46-21, 72-35, 87-46
ΚΣ Γέφυρας (Μελετιάδης):  Μπέγας 10(2), Μάρτζος 26(6), Αποστολίδης 9(1), Τζουβάρας, Κιουρτζίδης 6, Ονάσογλου 14, Μασάδης 2, Τσακαλέρης 2, Κότσανος 16, Κολοκοτρώνης 2.
ΓΑΣ Κομοτηνής (Λεμονίδης): Λεπτοκαρίδης 10(1), Μαστροδημήτρης, Παλάσκας 2, Λεχούδης 8, Κουφωνίδης 2, Κουτσοβασίλης 7, Παπανδρεόπουλος 11, Χαλίλ, Τσουμπρής 2, Σταυριανόπουλος 4.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ- ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 74-80
Διαιτητές: Ταρενίδης-Χατζημπαλίδης - Χρυσάφης
Δεκάλεπτα: 16-19, 40-40, 54-57, 74-80
Πρωτέας (Μουρουζίδης): Τζουβάρας, Σισμάνης 4, Μαλούτας 11(1), Μιχαηλίδης 22(5), Βλάχος 6, Μπέζας, Τακίδης 9, Μαλιούρας, Μακρής 4, Πεχλιβανίδης 3(1), Κλωνάρας 18
Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 18(1), Αποστολίδης 13(2), Μάρουσιτς 19(3), Ελευθεριάδης 2, Πλιούκας, Σιώπης 17(2), Θεοδωρίδης 9, Χριστοδούλου 2, Ιατρίδης, Μπακάλης, Καραμανώλης.

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 70-77
Διαιτητές: Κοϊμτζόγλου-Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ.
Δεκάλεπτα: 14-17, 36-35, 48-66, 70-77
Πολύγυρος (Τσούρμας): Αμπατζίδης 8(2), Πιπιλιάρης 10, Ντισλής 2, Δεληγκάρης, Βλάχος 8(2), Παπαθανασίου 4, Νικολόπουλος, Νούκαρης 16, Αμούτζιας 2, Αλεξιάδης 18(3), Γραβάνης 4.
ΠΑΣ Γιάννενα (Κωστόπουλος): Νίκας 8(2), Μαυρογιάννης 20(3), Καραγκιολίδης 5, Ναούμης 4(1), Μάντζιος 10, Πάτρας 18(1), Κωστούλας 4, Μανάκας 9, Τσίρμπας, Γιωτάκης.

ΧΑΝΘ – ΜΑΧΗΤΕΣ-ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ 72-75
Δεκάλεπτα: 23-24, 39-38, 54-56, 72-75
Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Λουλουδιάδης-Γραικός
ΧΑΝΘ (Νικολαΐδης): Βαζούκης 5 (1), Στεφανίδης 29 (6), Απαζίδης 8, Θεοδωρίδης 9, Μπαλάσκας 4, Κουτουξίδης 9, Καραγεωργίου 6, Τσιρλάκης 2, Λογοθέτης, Μερμήγκης,
Μαχητές-Πειραματικού (Χατζηκυριακίδης): Σιπητάνος 10 (1), Χατζηκυριακίδης 3, Γεωργίου, Κουντουρατζόγλου 8, Μαυρίδης 15, Ζιάκας 3 (1), Κλωνάρας 4, Σικαλίδης 16, Βαϊντερλής, Μητσάκης 16 (3)

EΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ 72-81
Δεκάλεπτα: 22-14, 38-37, 55-67, 72-81
Διαιτητές: Καλογερόπουλος Ελ.-Τσουμαχίδης-Δολγύρας
Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Γκούντγουιν 3(1), Μούσα 11(2), Στογιάνοβιτς 14(2), Pουμελιώτης 21(4), Παπανικολάου 11(2), Tσιμίδης 9, Δέχρετζης 3(1).
Καβάλα (Πενταζίδης): Δοξάκης 6(2), Λαμπρόπουλος 17(3), Aμπαράς 23(3), Aδαμόπουλος 11, Tεπετίδης 4, Σαββίδης 2, Nταλός 4, Φλιάτης 14.

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 83-67
Διαιτητές: Καλογερόπουλος Ελ.-Τσουμαχίδης-Δολγύρας
Δεκάλεπτα: 20-19, 44-38, 62-53, 83-67
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Βακουφτσής 26(3), Αργυρός 5(1), Αναγνωστόπουλος Χ. 2, Τσιαβές 20(2), Σταματέλος 8(2), Χρύσης 2, Αναγνωστόπουλος Γ 18(2), Βάνης 2.
Ευκαρπία (Νίκου): Γκαβέζος 12(2), Τουλούπης 10(2), Βαρίτης 9, Κιούρκας 2, Χαρτόπουλος 3(1), Χατζημιχαηλίδης 6(2), Χολέβας 4, Ουλουσίδης 21(3), Απιδόπουλος, Πλεξίδας.

Η Βαθμολογία (Σε 6 αγώνες):

1. ΠΑΣ Γιάννινα 12 (6-0)
2. Δόξα Λευκάδα 11 (5-1)
----------------------------------------
3. Φάρσαλα 11 (5-1)
4. Καβάλα 10 (4-2)
5. ΧΑΝΘ 10 (4-2)
6. Ευκαρπία 10 (4-2)
7. ΑΟ Πολυγύρου 9 (3-3)
8. Ερμής Λαγκαδά 9 (3-3)
9. Μαχητές-Πειραματικού 9 (3-3)
10. Γέφυρα 8 (2-4)
11. Πρωτέας Γρεβενών 8 (2-4)
12. Αίας Ευόσμου 8 (2-4)
-------------------------------------------
13. Στρατώνι 8 (2-4)
14. ΓΑΣ Κομοτηνή 8 (2-4)
15. Έσπερος Λαμίας 7 (1-5)
16. ΚΑΟΧ 6 (0-6)

Η επόμενη αγωνιστική (7η, 16/11)

Ευκαρπία – Πρωτέας Γρεβενών
Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ
Μαχητές Πειραματικού – Αίας Ευόσμου
Στρατώνι – ΑΟ Πολυγύρου
ΠΑΣ Γιάννινα – ΚΑΟΧ
Φάρσαλα – Έσπερος Λαμίας
ΓΑΣ Κομοτηνή – Δόξα Λευκάδας
Καβάλα – Γέφυρα

Προελαύνουν Μεγαρίδα και Παπάγος στην Β' Εθνική
EVENTS